Blanco DARAS-S, farby

Blanco DARAS-S, farby
Naša cena s DPH:
109,65 €
Naša cena bez DPH:
91,38 €
Cenníková cena s DPH:
129,00 €
Ušetríte:
19,35 €
Zľava obchodu ATRIA.SK:
15%
Dostupnosť:
2 - 4 dni

Tento tovar ponúkame vo viacerých variantoch:


ksPopis tovaru

Kuchynská vodovodná batéria Blanco DARAS-S

 

 • zmiešavacia
 • farebné prevedenia: biela, jasmín, šampáň, tartufo, perlovo sivá, hliníková metalíza, antracit, káva, sivá skala (novinka)

 

Batérie značky BLANCO

 

Neprekontrolované batérie môžu hraničnú hodnotu zdraviu škodlivých látok značne prekročiť. BLANCO batérie sú rozsiahle prekontrolované a certifikované. Týmto ponúkajú maximálnu istotu vo veci zdravia a hygieny.

 

Firma BLANCO preukazuje vo viacerých aspektoch vysokú zodpovednosť voči človeku a prírode. V batériách sa nielenže používa schválený a kvalitný materiál v častiach kde preteká voda napriek tomu sú stále monitorované dobrovoľnými skúškami. To znamená pre Vás nasledovné:

 

 • denne dobrý pocit z pohľadu hygieny a ochrany zdravia pre celú rodinu
 • potvrdená bezpečnosť pri kúpe batérie
 • dlhá životnosť výrobkov s vysokou kvalitou

 

BLANCO si necháva svoje batérie podľa požiadaviek nemeckej vodárenskej spoločnosti na techniku a hygienu dobrovoľnej prekontrolovať a certifikovať cez DVGW CERT GmbH (miesto certifikácie pre nemeckú asociáciu plynární a vodární e.V.). S certifikátom ponúkajú batérie najvyššiu kvalitu, ktorá je momentálne dostupná na trhu.

Diskusia


Tovar ešte nebol recenzovaný, buďte prvý.Diskusia • Autor:
  Antón
  Dátum:
  4. 2. 2013

  Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, či je možné v ponúkanom sete Blanco SET 1 s batériou DARAS-S zameniť pôvodný drez Favos Mini za drez Enos 40 S. Celý set potom vo farbe jasmín. Prípadne aká by bola cena kusovej objednávky s DPH vrátane dopravy okres Ilava. 1x Enos 40 S 1x DARAS-S vo farbe jasmín. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  4. 2. 2013

  Dobrý deň, Pri sete Blanco sa nedá zamieňať drez, akciová cena platí len na drez + batériu, ktorá je pri ňom uvedená. Ak by ste chceli drez Blanco Enos 40 s a batériu Blanco Daras-S vo farbe jasmín musíte si ich objednať samostatne. Nájdete ich tu - http://www.atria.sk/blanco-enos-40-s/, http://www.atria.sk/blanco-daras-s-farby/. Takže cena by bola 275,1 + 9 eur je cena dopravy. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  7. 11. 2012

  Máte skladom vodovodnú batériu Blanco DARAS-S - káva?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 11. 2012

  Dobrý deň, Vodovodnú batériu Blanco DARAS-S - farebné prevedenie káva skladom nemáme, ale po uskutočnení objednávky na našom internetovom obchode Vám vieme tento tovar dodať do 4 pracovných dní. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.
 • Autor:
  Margita
  Dátum:
  6. 11. 2012

  Dobrý deň. Blanco Daras-S batéria je čisto biela a matná ? Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 11. 2012

  Dobrý deň, Áno, kuchynská drezová batéria Blanco DARAS-S s vysúvateľnou sprškou je čisto biela a v matnom prevedení. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.
 • Autor:
  Gitka
  Dátum:
  5. 11. 2012

  dobrý deň tá biela farba je matná???
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  5. 11. 2012

  Dobrý deň, Áno, biela farba kuchynskej drezovej batérie Blanco DARAS-S je matná. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.


0917 133 662
info@atria.sk
Nachajte nám správu
odpovieme Vám e-mailom