návod pre podlahové kúrenie

 

Stručný manuál, návod na montáž podlahového kúrenia a vykurovania

V tejto sekcií nájdete kompletné návody pre montáž podlahového kúrenia s roznými druhmi podlahového polystyrénu, či už s vysokým alebo nízkym profilom a aj polystyrénom pre súché podlahové kúrenie. Zároveň na spodnej strane stránky sa nachádzaju diskusie zákazníkov, ktorý by možno pomôžu zodpovedať ďalšie otázky.

 

 

 

Systémová izolačná doska UHP54 Systémová izolačná doska UHP53 Polystyrén pre suchú podlahovku UHPD
       

Návod pre podlahové

kúrenie - vyšší profil

Návod pre podlahové

kúrenie - nízky profil

Návod pre podlahové

kúrenie - suchá podlaha

Prejsť priamo do eshop

pre podlahové kúrenie

       
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  24. 4. 2017

  Dobrý deň, po telefonickom rozhovore posielam v prílohe materiál na vypočítanie cenovej ponuky. V prípade nejasností alebo otázok ma môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 4. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na dopytovaný tovar. Nachádza sa v nej naše potrubie, rozdeľovače, potom 2 syst. dosky na 143 m. Každá má iný rozmer tabule, preto iné množstva. Materiál na odpad v ponuke nemáme. Pekný deň.
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  26. 4. 2017

  Dobrý deň, po telefonickom rozhovore ako sme sa dohodli. By som chcel vo faktúre vymeniť 3položky.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  26. 4. 2017

  Dobrý deň. Položky Vám vymeníme. Prosím položky (ktoré ste uviedli v emaily). Si prajete vymazať z ponuky alebo nahradiť (akým tovarom)? Prosím všetky ostatné uvedené položky z dole uvedenej ponuky si prajete? ďakujem za odpoveď. Pekný deň.
 • Autor:
  Ladislav
  Dátum:
  24. 4. 2017

  Zdravim chcel by som u vas si obiednat na celu stavbu materialu kurenarskeho ale potrebujem cislo na konpetentnu osobu objednat material a dohodnut sa dovi.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 4. 2017

  Dobrý deň. Tel. číslo na kompetentnú osobu, ktorá má na starosti predaj je 0917 133 664. Pekný deň.
 • Autor:
  Miloš
  Dátum:
  13. 4. 2017

  Dobrý deň po predošlej telefonickej komunikácií, by som Vás chcel poprosiť o zaslanie cenovej ponuky na podlahové kúrenie : Dilatačný pás s fóliou 100m Rozdelovac sPRIET.1x9 +TERM./KOMPL. CMS. 1ks Skrinka na rodelovač vnutrostenna 1ks Systemova doska UHP 55 zelna 84m2 Rúrka na podlahove kurenie hlinikoplast 16x2 540 m Rurka pex 16x2/50m IZOL./modrá R999IB GC. 30m Rurka pex 20x2/50m izol./cervena R999IR GC 26m Rurka pex 26x3/50m IZOL./modra R999IB GC. 25m Priestorovy termostat salus bezdrôtovy T150 rf 2ks
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 4. 2017

  Dobrý deň. V prílohe posielam cenovú ponuku. Do ponuky som zapracoval dosku UHP 55 ale 106 ks, pretože jeden ks je 0,7875m, čo vychádza na tých 84m2. Potom potrubia 16x2 tých 540 m + 30 m (k nemu ta izolácia) a izolácie k ďalším potrubiam pre 20 a 26. Tovar skladom. Pekný deň.
 • Autor:
  Saskia
  Dátum:
  12. 4. 2017

  Dobry den prajem, na základe včerajšieho telefonického rozhovoru Vás žiadam o cenovú ponuku na toto kurenie. Základ tvorí rovný podklad z OSB dosák hr. 22 mm vrstvy podlahového kurenia by mali byť do 50 mm bez plávajúcej podlahy.Do chodby neplánujem kurenie ,Keby sa dalo prípadne v krátkosti popísat jednotlivé vrstvy aj do kúpelní. Chcem sa opytať, či by sa nedalo napojit na rozvod podlahoveho kurenia aj rebríkovy radiátor v kúpelke, prípadne akým spôsobom. Aj by som Vás poprosil o technologický postup pri zriadovaní jednotlivých vrstiev. V prílohe Vám preposielam pôdorys podkrovia Dopredu Vám ďakujem za vašu ochotu a za Váš čas. S pozdravom
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  12. 4. 2017

  Dobrý deň. Rebrík pripojíte tak, že rozdeľovač spravíte s jednou vetvou navyše a na tu poslednú sa napojí rebríkový radiátory podľa schémy úplne v pravo: http://www.atria.sk/clanky/co-treba-ku-rebrikovemu-radiatoru/, Postup je nasledovný dáte polystyrén, plechy, potrubie, na to napríklad drevotriesku, čiže rovný podklad a na to dáte podlahu a pod podlahu može dať aj krocajovu izoláciu. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na 75 m aj s rozdeľovačom na ktorý napojíte radiátor. Pekný deň.
 • Autor:
  Beáta
  Dátum:
  23. 3. 2017

  Dobrý deň. Na našej škole pripravujeme nový projekt, v rámci ktorého potrebujeme zariadiť priestory. Na Vašej stránke som našla tovar cca 5 ks, ktoré by nám vyhovovali. Môžem vám poslať žiadosť o zaslanie cenovej ponuky ? Ak áno na akú mailovú adresu. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 3. 2017

  Dobrý deň. Áno, radi Vám spracujeme cenovú ponuku. Môžete aj na tento email. Pekný deň.
 • Autor:
  Beáta
  Dátum:
  23. 3. 2017

  Dobrý deň. V súvislosti s prípravou nového projektu na našej škole Vás týmto žiadame o predloženie cenovej ponuky u nasledovného tovaru s uvedením ceny bez DPH a ceny s DPH. P.č. Názov tovaru Množstvo 1. Zásobník vody Protherm 300 – S stacionárny 2 ks 2. Prietokový filter SALUS MD 22 1 ks 3. Elektrický kotol Protherm Raja 24K 1 ks 4. Elektrický kotol Buderus Logamax E213-60 1 ks 5. Nástenný kondenzačný vykurovací kotol plynový Viesmann Vitodens 100-W, 19 kW 1 ks Za skoré vybavenie vopred ďakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 3. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na dopytovaný tovar, ktorý máme v ponuke. Total filter je náhrada za Prietokový filter SALUS MD 22. Pekný deň.
 • Autor:
  adrian
  Dátum:
  3. 12. 2015

  Dobry den,chcel by som sa opytat,ako sa zapaja jednozilovy vyhrievaci kabel podlahového kurenia do termostatu.Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  3. 12. 2015

  Dobrý deň. Na toto Vám neviem presne odpovedať, vždy by mal mať elektrický obvod dva kontakty. Pekný deň.
 • Autor:
  rastislav
  Dátum:
  28. 4. 2014

  Dobry den. V dome v suterene mam staru pracovnu cca 2,5x2,2 m, do ktorej by som chcel skusit urobit podlahove kurenie. Prosim Vas, mam tieto otazky. 1.Systemovu dosku staci polozit alebo je potrebne ju aj lepit ? 2.Je nejaky vypocet, ako dalako maju byt potrubia od seba a aka hrubka je potrebna ? 3.Odstranil som staru podlahu a dostal som sa az na hlinu. Je potrebne urobit aj nejaku hydroizolaciu alebo iba poter na ktory sa budu ukladat dosky ? 4.Robi sa podlahovka do celej miestnosti alebo sa vynechava napr. pod vanou, pod sprchovacim kutom, pod zachodom ? 5.Mam klasicke kurenie, bude na taku plochu stacit privod zo spiatocky ? 6.Je nejaky termostaticky ventil, ktory by v pripade vyssej teploty na spiatocke uzavrel privod do podlahovky ? Mam aj kotol na pevne palivo. 7.Chcel by som na podlahu aj odpadovu gulicku. Je nejake riesenie alebo typ gulicky, aby sa neodparovala voda a nesiril sa tak zapach z odpadu ? Asi mam vela otazok, ale dufam, ze mi odpoviete. Dakujem a prajem pekny den.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 4. 2014

  Dobrý deň, 1. systémová doska pre podlahové kúrenie sa vždy pokladá, nikdy sa nelepí. 2. taký výpočet som ešte nevidel, aký rozostup by mal byť od seba. ale najčastejšie sa používa rozteč 30 cm. 3. ak je hlina skutočne dostatočné stabilná, polystyrén sa môže klásť aj na ňu, ale skutočne sa viac dáva nejaký poter. 4. podlahové kúrenie sa robí komplet v celej miestnosti, ale samozrejme nič sa nestane keď vynecháte sprchu. Avšak tých par metrov potrubia a dosky asi nebude stáť za zložitejšie ohýbanie potrubia alebo nejaké odbočky, pre vyhnutie sa vani. 5. tak na toto neviem presne odpovedať, ide o to, aby ste použili dostatočné čerpadlo alebo celý rozdeľovač s čerpadlom. 6. toto rieši buď sám rozdeľovač s čerpadlom http://www.atria.sk/vykurovacia-technika/rozdelovace-mosadzne/rozdelovace-podlahove-kurenie/ivar-rozdelovace-s-cerpadlom/ alebo tento ventil http://www.atria.sk/rtl-ventil-ivar-ek-590001/, ktorý je ale skôr na menšie použitie do kúpeľky. Inak sa to ma riešiť s skor s rozdeľovačom s čerpadlom, ktorý bude miešať vodu. 7. tak na toto neviem odpovedať, skutočne som takú nevidel, ale nevylučujem že by nejaká bola aj so sifónom. Pekný deň.
 • Autor:
  odborník
  Dátum:
  5. 5. 2014

  jasné že existuje aj taká gulička - hovorí sa tomu celkom jednoducho suchá zápachová uzáver napr. od firmy HL. idealne ak si všetko porobíte sám odporúčam vám to. prajem vám mnoho úspechov
 • Autor:
  Martina
  Dátum:
  11. 2. 2014

  Dobry den.Chcem sa opytat ci mi neviete povedat aka sa je za polozenie podlahoveho kurenia Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  11. 2. 2014

  Dobrý deň. Nie celkom rozumiem Vašej otázke.. Zaujíma Vás cena? Ak áno, s tým Vám mi poradiť nevieme, my sa venujeme len predaju, nie servisu. Pekný deň
 • Autor:
  Alena
  Dátum:
  8. 1. 2014

  Dobry den, neviem si rady, mame kotol proterm raja 21 k na poschodi su radiatory a na prizemi podlahove kurenie, to podlahove kurenie ma vlastny motor alebo teda cerpadlo a to stale ide aj ked sa prave nekuri ma to tak byt? ako sa to sa v kotly prepojit aby to slo len ked sa kuri? dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  8. 1. 2014

  Dobrý deň, je pravda že čerpadlo sa točí ešte dlhšie potom, čo kotol vypne, ale zasa pri studenej vode určite nie. Ak myslíte čerpadlo priamo v kotly, tak potom jedine servisák, ktorý Vám ho spuštal, dokáže upraviť nastavenie. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  9. 12. 2013

  Dobry den, je mozne vyuzit na podlahove kurenie privod klasickeho ustredneho vykurovania v byte? dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 12. 2013

  Dobrý deň, áno malo by to byť možné. Avšak odporúčame Vám poradiť sa vopred s kúrenármi a taktiež správcom bytového domu.
 • Autor:
  mishigreen
  Dátum:
  7. 4. 2014

  Da sa pripojit ale nie vstup do radiatora ale vystup z radiatora cize spiatocka alebo vratna voda ale doporucujem sa poradit zavisi od teploty vratnej vody a plochy ktora by sa mala vykurovat.
 • Autor:
  Miro
  Dátum:
  10. 10. 2013

  Dobrý deň chcel by som sa opýtať. Idem Dávať do novostavby podlahové kúrenie cca 140m2. Na celu skladbu podlahového kúrenia aj s podlahou mam 15 - 16 cm. Môzte mi prosím Vás popísať skladbu materiálov na použite, jedná sa mi hlavne o prvú vrstvu ktorá sa bude dávat hned ako prvá ci zvolit XPS 50mm, styrodur 50mm alebo Polyform EPS 150 hr. 50mm. dakujem za odpoveď
 • Autor:
  mishigreen
  Dátum:
  7. 4. 2014

  zavisi od zatazenia celkovej plochy jednotlivych miestnosti. ale na klasicky bungalov dajme tomu staci eps 100 a dal by som 4cm a preplatovat 3cm ak je celkova vyska aj s povrchovou upravou 15cm a polosuchy poter 6-7 cm zav ak garazi tiez podlahovka tak tam EPS 150 rovnake hrubky ako EPS 100.ak nie tak XPS 5cm staci...
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  21. 8. 2013

  Dobrý deň, mali by sme záujem o podlahové kúrenie avšak neviem, či sa pri jeho kalkulácií berie do úvahy len plocha danej miestnosti alebo aj iné parametre. A takisto by som rád vedel keďže uvažujeme nad drevenou podlahou, či aj pri nej je možné mať podlahové kúrenie. Drevená podlaha by nebola nejaká masívna zhruba okolo 1 cm. Ďakujem za Vašu odpoveď
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 8. 2013

  Dobrý deň, Berie sa do úvahy len plocha danej miestností. Je možné mať drevenú podlahu pri podlahovom kúrení. Pekný deň.
 • Autor:
  karol
  Dátum:
  30. 5. 2013

  mate na sklade radiator korad s vyvodom dole stred typ VKS vyska 60 dlzka 1800 alebo 2000
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  30. 5. 2013

  Pekný deň prajem, žiaľ uvedený radiátor so stredným napojením nemáme žiadne. Pekný deň.
 • Autor:
  Stano
  Dátum:
  11. 5. 2013

  Dobry den, v novostavbe chceme realizovat kombinovane kurenie - obytne miestnosti radiator a duzivatelska miestnost kuchyna s obyvacka podlahove kurenie. Odporucili by ste nam riesenie cez kombinovany rozdelovac alebo cez rtl ventil? Velkost miestnosti kde bude podlahovka je cca 35 m2, a v ostatnych miestnostiach bude radiator - dve detske, spalňa, kupelna+had zo spiatocky, a dva temperovacie v garazi. Na podlahu mame vynechanych 17cm - kolko cm treba doliat betonom a kolo cm nechat na konstrukciu podlahoveho kurenia ? Stavba je z 44cm tehly , okna izolacne 3sklo zateplovat sa nebude. Dakujem za radu
 • Autor:
  alex
  Dátum:
  9. 4. 2013

  Pekny den prajem, prosim Vas vedeli by ste mi spravit prebeznu cenovu ponuku podlahoveho kurenia pre byt s rozmerom 45 metrov stvorcovych?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 4. 2013

  Dobrý deň, Cenové ponuky žiaľ nerobíme. Všetky produkty na našej internetovej stránke máme s aktuálnymi cenami. Pekný deň.
 • Autor:
  martin
  Dátum:
  7. 1. 2013

  dobry den chcem sa opytat co sa dava na polystyren na suche vykurovanie ked vrchna vrstva bude dlazba
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 1. 2013

  Už len kročajová izolácia. http://www.atria.sk/polystyrenove-systemove-dosky/navod-pre-podlahove-kurenie/ . Pekný deň.
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  20. 12. 2012

  obrý deň, idem kupovať byt v centre ZA, kde je kúrenie len pomocou gamatiek a ohrev vody pomocou prietokoveho ohrievača. Plánujem spraviť nové kúrenie, ale neviem sa rozhodnuť, akou formou ho realizovať. Čo by ste mi odporúčili do 2i bytu (55m2, steny z tehly cca 40-45cm, nove okna, podlaha sa bude prerabat a minimalne odhlucnovat)? Bude stačiť podlahové kúrenie, keď budova nie je zateplená? Aký kotol bz ste mi odporúčili (taktiež neviem či použiť zásobnik vody, alebo len prietokový kotol). Oplatí sa podlahové kúrenie čo sa týka investície a nákladov na prevádzku (aký je asi rozdiel v cene oproti radiátorom)? Aké doby dodania máte do mesta Žilina? Ďakujem za odpoveď, s pozdravom Ing. Pavol
 • Autor:
  Lubo
  Dátum:
  29. 5. 2013

  Zdravim Pavol, ako ste situaciu nakoniec vyriesili ? Myslim sposob kurenia a typ kotla ? Zaujimala ma velmi podobna vec. Vdaka, Lubo
 • Autor:
  marek
  Dátum:
  19. 11. 2012

  Dobrý deň, mám záujem o systým suchého podlahového kúrenia o rozlohe 120 m2. viete mi prosím spraviť cenovú kalkuláciu na celý systém aj s rozpísaním kolko dosiek, roznášacích plechov, fólie a rúry bude treba? ca. 80 % bude plávajúca podlaha 20 % bude keramická podlaha. ešte by som sa chcel spýtať či tomu dobre rozumiem že na tento systém možem hned klásť keramicku podlahu??? nemôže to napr. v spojoch praskať? Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  19. 11. 2012

  Dobrý deň, sme internetový predaj, žiaľ cenové ponuky nevypracúvame. Kompletný sortiment a návody sa nachádzajú na eshope. http://www.atria.sk/polystyrenove-systemove-dosky/navod-pre-podlahove-kurenie/, http://www.atria.sk/polystyrenove-systemove-dosky/. A je to tak, hneď na plechy sa použije ešte protikročajová izolácia a potom už podlaha. Pekný deň
 • Autor:
  Tibor
  Dátum:
  16. 10. 2012

  Dobrý deň prajem. Poprosil by som Vás o cenovú ponuku na material na cca. 196 m2 teplovodného podlahového vykurovania. Podlahové kúrenie bude na dvoch poschodiach: prízemie 136 m2, 10 okruhov, podkrovie 60 m2, 4 okruhy. Ďakujem. Tibor Dunajská Streda
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 10. 2012

  Dobrý deň, žiaľ cenové ponuky nevypracúvame, kompletný sortiment sa nachádza na eshope. Môžem avšak pomôcť nasledujúcimi linkami. Polystyren pre podlahové vykurovanie http://www.atria.sk/polystyrenove-systemove-dosky/ a dodatočný sortiment http://www.atria.sk/clanky/podlahove-kurenie-a-vykurovanie/. Pekný deň.
 • Autor:
  Zoltan
  Dátum:
  13. 8. 2012

  zaujíma ma podľahové kúrenie suchej podľahy zostava suchej podľahy cena porovnane s bežnou nźkou zostavou PK
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  13. 8. 2012

  Dobrý deň, komplet zostava, cena, diskusie zákazníkov a návody sú zobrazené na eshope. http://www.atria.sk/polystyrenove-systemove-dosky/
 • Autor:
  Vlado
  Dátum:
  2. 8. 2012

  Dobry den, v montovanom dome by som rad urobil podlahove kurenie, ale je v tom niekolko otaznikov. Hrubka podlahy na spodnom podlazi je 120 mm a na poschodi je 70 mm. Je mozne urobit v takychto podmienkach podlahove kurenie? Aky system od Vas by sa dal pouzit? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 8. 2012

  Podlahové kúrenie sa dá urobiť v podstate skoro všade. Keď máte dole 12 cm, tak použijete napríklad systémovú dosku uhp 55, ktorá ma 6 cm a zbytok dáte betón, napríklad 5 cm + 1 cm si necháte na podlahu. A hore na poschodí použijete napríklad UHP53, ktorá je nižšia. Použitie rôznych systémových dosiek nemá žiadny vplyv na podlahové vykurovanie.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  25. 7. 2012

  Dobrý deň V novostavbe idem dať podlahové kúrenie (cca 115 m2)...Chcem sa spýtať, ktorú systémovú dosku by ste mi odporučili, keďže mám vyhradených 30 cm na podlahu (pod systémovú dosku chcem dať buď 10 alebo 15 cm polystyrén v závislosti od výšky podlahového kúrenie)
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 7. 2012

  Dobrý deň, na podlahové kúrenie sa najčastejšie používa systémová doska UHP 55 http://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp55/ vysoká 58mm, takže pod ňu dáte klasický polystyrén o hrúbke napríklad 15 cm, na to polystyrén pre podlahové kúrenie 6cm a zbytok betón a podlahu. Potom je tam ešte UHP53, ale tá ma nízky profil. UHP54 najvhodnejšia, kedže ma menšiu hustotu a ostatné sú určené na vysoké zaťaženie, napríklad autoservisu a podobne.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  26. 7. 2012

  ja som práveže rozmýšlal nad UHP53, z dôvodu že má rozteš potrubia 50,100 a 150 mm
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  26. 7. 2012

  Tak potom môže byť, ale treba dať viacej polystyrénu popod. Ešte ale prehodnoťte tú rozteč, na podlahové kúrenie stačí v pohode tých 75 mm.chat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ
V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
blur_linearMontáž stenového vyk.
Návod na montáž stenového vykurovania
wifi_tetheringČidlo zásobníka
Čidlo zásobníka
settings_input_componentZverné šróbenie
Zverné šróbenie
isoOdporučený termostat
Junkers CW100
battery_fullOdporučený akumulátor
Odporučený akumulátor
format_align_justifyRebríkové radiátory
Odporučený rebríkový radiátor
local_drinkKlasické batérie
Klasické beztlak. batérie
local_drinkOdporučené pákové batérie
Pákové beztlak. batérie
tuneNezávislá regulácia
Nezávislé riadenie vyk. okruhov
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allKompatibilný s kotlami
Kompatibilný s kotlami
done_allKompatibilita termostatov
Kompatibilita termostatov s kotlami
settings_backup_restoreOdporučené čerpadlá
Čerpadlá
IBO OHI
exposureEkvitermické čidlo
Ekvitermické čidlo
isoTermostaty na čerpadlá
Termostaty na čerpadlá
isoOdporučený termostat
Protherm Thermolink P2
isoOdporučený termostat
Buderus RC 300
isoOdporučený termostat
Vaillant multiMATIC 700
isoOdporučený termostat
Emos EMP911
isoOdporučený termostat
Ariston Clima Manager RC1
routerOdporučené dymovody
Odporučené dymovody
swap_callsOdporučené potrubie
Pex-AL-Pex 16x2
swap_callsSolárne potrubia
Solárne potrubia
call_splitOdporučené rozdeľovače
Odporučené rozdeľovače
merge_typeOdporučené spojky
Odporučené spojky
border_outerOdporučené dosky
Odporučené systémové dosky
battery_charging_fullOdporučené záložné zdroje
Odporučené záložné zdroje
format_color_fillNemrznúca zmes
Odporučená nemrznúca zmes
format_color_fillDestilovaná voda
Destilovaná voda
powerOdporučené špirály
Odporučené vykurovacie tyče
ondemand_videoVideo montáže HEP2O
Video montáže
buildPomôcky na montáž
Pomôcky na montáž
flip_to_frontOdporučené skrinky
Odporučené skrinky
format_color_fillOdporučený olej
Odporučený olej
headsetOdporučená ochrana tváre
Odporučená ochrana tváre
menu
shopping_cart
search
more_vert
 
 
Hľadáte oblý rebrík?
Hľadáte rovný rebrík?
Hľadáte bezdrôtový termostat?
Hľadáte drôtový termostat?
arrow_drop_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Filtrovanie príspevkov