Chladničky s mrazničkou

Chladničky, chladničky s mrazničkou

Chladničky sa rozdeľujú na voľne stojace a vstavané. Vstavané je nutné zabudovať do kuchynskej linky. Kombinované chladničky majú oddelený mraziaci priestor umiestnený buď nad chladiacou časťou (menší mraziace priestory) ale častejšie pod ňou (väčšie chladiace priestory) pričom mraziaca časť je oddelená od chladiacej. 

Ďalšou kategóriou sú chladničky s malou mrazničkou umiestnenou v chladiacej časti alebo monoklimatické chladničky, ktoré nedisponujú mraziacim priestorom. 

Funkcie súčasných chladničiek sú veľmi bohaté. Častý je nenámrazový systém NoFrost (minimalizuje alebo úplne odstraňuje odmrazovanie). Oddelená regulácia teploty v chladiacom a mraziacom priestore. Dynamická cirkulácia vzduchu s ventilátormi a filtrami, alebo nulová zóna (vhodná pre uskladnenie mäsa či údenín, vďaka teplote blízkej bodu mrazu). 

Úplne samozrejmým doplnkom býva antibakteriálna ochrana (náter s iónmi striebra, na ktorom nemôžu prežívať baktérie). Chladničky sú spotrebiče, ktoré sú v prevádzke 24 hodín denne. Preto je najlepšie vybrať si čo najúspornejšie modely s energetickou triedou aspoň A + alebo lepšou.

Zoradenie:
V diskusii ku kategórii nie je žiadny príspevok, buďte prvý!.

info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
phone0917 133 662 emailinfo@atria.sk