DVD prehrávače

DVD Prehrávače

DVD prehrávače sú nasledovníkom klasických VHS prehrávačov. Kvalitou sú však na neporovnateľne vyššej úrovni. Tá sa neustále zlepšuje a naopak, ich cena má neustále klesajúcu tendenciu.

Takmer všetky DVD prehrávače dokážu prehrávať viacero formátov prenosných médií, avšak ukladanie dát na disky nie je možné. Túto možnosť ponúkajú DVD rekordéry. DVD prehrávače ponúkajú svojím majiteľom prehrávanie filmov v tej najvyššej kvalite a to ako z pohľadu obrazového, tak samozrejme aj z pohľadu zvukového.

 

Pri sledovaní DVD filmov si môžete vybrať jazyk, v ktorom bude audio a taktiež aj to, v akom jazyku budú zobrazované titulky, respektíve, či titulky budú zobrazované. Medzi ďalšie funkcie, ktoré poskytujú DVD rekordéry patrí možnosť počúvania hudby z klasického audio CD ale taktiež vo formáte MP3. Niektoré DVD prehrávače majú taktiež slot na pamäťové karty, ktoré sa používajú pri fotoaparátoch a to umožňuje prezeranie fotografii priamo z týchto kariet. Novinkou nie je ani možnosť pripojiť exte rný pevný disk alebo iné záznamové média.

Zoradenie:

info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
chat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ