CONCEPT

CONCEPT - značka moderných domácich elektrospotrebičov bola založená pánom Jindřichom Valentom. Jej začiatky siahajú do roku 1991, kedy všetko začalo otvorením prvej maloobchodnej predajne s domácimi elektrospotrebičmi.

 
Dnes ako značku CONCEPT predstavujeme významného dodávateľa domácich elektrospotrebičov nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku a od roku 2004 aj v Poľsku. Naďalej sa systematicky usilujeme o pozíciu stabilného európskeho dodávateľa elektrospotrebičov, schopného citlivo reagovať na potreby svojich zákazníkov a postupne sa rozšíriť do ďalších štátov Európy.
 
Počas celého sedemnásť ročného vývoja značky CONCEPT kladieme dôraz predovšetkým na kvalitu produktov, ktorá je hlavnou prioritou značky CONCEPT. Vysokú technickú kvalitu produktov CONCEPT zaisťujeme uplatňovaním vysokých nárokov v celom životnom cykle výrobku od prvotnej prípravy a rozvoja produktov, cez výrobu, logistiku, až po predajný servis. Vďaka našim dlhodobým odborným skúsenostiam sme vyvinuli komplexný súbor pravidiel, tzv. Concept Quality Control Systém dohliadajúci na vysokú kvalitu všetkých produktov.


Zoradenie:

info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
chat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ