Nerezové potrubie DN16

Nerezové potrubie DN16
Naša cena s DPH:
5,54 €
Naša cena bez DPH:
4,62 €
Cenníková cena s DPH:
6,23 €
Ušetríte:
0,69 €
Zľava obchodu ATRIA.SK:
11%
Dostupnosť:
Skladom
Katalógové číslo:
4655p
m

    
Popis tovaru

Nerezové trubky (zvlnené, pohyblivé a ohýbateľné) - je vhodný pre tlakové rozvody pitnej a úžitkovej vody (vnútorné a vonkajšie trubkové vedenie, pripojovanie bojlerov, prietokových ohrievačov a pod.), systémy ústredného kúrenia (pripojenia vykurovacieho systému, radiátorov, kotlov, atd.), opravy jestvujúcich rozvodov. Balenie: 50 m kotúč. Odber potrubia možný aj ľubovoľnom množstve, ktorý bude upravený podľa osobitných požiadaviek zákazníka. 

 

Cena za jeden meter, DN16 = vnútorný priemer 16 mm, vonkajší priemer cca 21,3 mm

Diskusia


Tovar ešte nebol recenzovaný, buďte prvý.Diskusia • Autor:
  Peter
  Dátum:
  28. 6. 2021

  máte nerezové potrubie d25.Aka je jeho cena .Dá sa použiť ako ohrev bazena.Had ponorený do horucej vody?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  2. 7. 2021

  Dobrý deň, dostupné najväčšie potrubie máme len DN 20: https://www.atria.sk/nerezove-potrubie-dn20/ Áno dá sa použiť. Pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  25. 2. 2019

  Mam zaujem o nerezovu ruru priemer vnutorny cca20mm chcem to na pitnu vodu,čo ktomu potrebujem na vyrobu,cena za bežny meter a dalšie veci na vyrobu vodovodu v rod.dome dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 2. 2019

  Dobrý deň, nerezové potrubie nájdete tu : https://www.atria.sk/nerezove-potrubie-dn20/ a matice https://www.atria.sk/matica-k-solarnemu-potrubiu-set-dn20/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Radovan
  Dátum:
  26. 2. 2018

  Porosím dá sa tato hadica obmotať okolo komínovej rúry a použit ako vymenik a ohrev teplej vody v systéme ? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  26. 2. 2018

  Dobrý deň, myslím si že to nepôjde. Pekný deň.
 • Autor:
  Václav
  Dátum:
  7. 9. 2017

  Zdravím! Chcem si objednať 10 m nerezovej vlnovcovej trubky 16 mm ukončenej maticami. Ako na to? (zatial som našiel len ako trubku kupiť ale potrebujem aj z ukončením-maticami) Ďakujem za odpoveď!
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 9. 2017

  Dobrý deň. Matice na potrubie sa nachádzajú tu https://www.atria.sk/matica-k-solarnemu-potrubiu-set-dn16/. K ním potrebujete ešte jeden ks tejto deformačnej skrutky https://www.atria.sk/deformacna-skrutka-dn16/, ktorá vytvorí hrdlo na potrubí, aby na nom držala matica. Pekný deň
 • Autor:
  Marian
  Dátum:
  29. 5. 2017

  Dobrý deň Viete spraviť kovovú flexi hadicu na polievanie / ako sprchová / v dlážke 15 mb s ukončením Marian
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  29. 5. 2017

  Dobrý deň. Je to tvrdá hadica, to nie je na polievanie. Pekný deň.
 • Autor:
  Vladimir Zvonar
  Dátum:
  22. 2. 2017

  Dobry den, opätovne nam praskla flexi pripojovacia hadica k batérií a vytopila kuchynu. Hladam kvalitnejsie riesenie. Vedeli by ste nam ponuknut hotovy nerezovy vlnovec aj s koncovkami Závit - vnútorný 3/8" - priamo do batérie v dĺžke 400 mm? Dakujeme za odpoved. Vladimir Zvonar
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  22. 2. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale nevieme Vám ponúknuť vhodný nerezový vlnovec. Pekný deň.
 • Autor:
  atori
  Dátum:
  25. 1. 2016

  Dobrý deň prosím vás idem prerabat byt a kuchyňa bude na inom mieste ako pôvodne čiže musím potiahnuť aj plyn do inej miestnosti plynar mi povedal že je možnosť ho potiahnuť pod vanu a použiť na to vlnkovitu nerezovu trubku bolo by to cca 2,5m potom by isli trubky klasiske je to bezpečné použiť tu hadicu aj takro? Prosim o odpoveď surne ďakujem Torac
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 1. 2016

  Dobrý deň. Toto je nerezové potrubie ale na rozvod vody, v žiadnom prípade to nedávajte na plyn. Plynové potrubie máme len z plastohliníka https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kurenie-profesionalne/alpex-gas-na-plyn/potrubia/. Ale tam treba dokúpiť ešte tvarovky a treba mať aj špeciálne kliešte na spájanie. Inak iné potrubie nemáme. Pekný deň.
 • Autor:
  Acibuk
  Dátum:
  30. 6. 2015

  aky prieok zvlada DN 16, prpadne DN 20 ?dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 7. 2015

  Dobrý deň. Presné číslo prietoku Vám nepoviem povedať.
 • Autor:
  jožko
  Dátum:
  12. 12. 2018

  v tomto prípade je potrebné použiť bernoulliho rovnicu. údaj, ktorý potrebujete od dodávatela rúry sú dĺžkové straty na 1m rúry. ostané si musíte zrátať sám.
 • Autor:
  peter
  Dátum:
  10. 6. 2015

  Dobry den prajem, na rozvod teplej vody v mojom dome nechcem pouzit plastove potrubie ci uz PPR alebo pex-al-pex. Medi sa tiez obavam a natrafil som na nerezove vlnovcove potrubie. Co si o tom myslite? Mozem vas product pouzit na rozvod teplej pitnej vody do kupelky (cca 5m) a kuchyne (cca 8m)? DN16. Popripade mi nieco odporucte. Ako som spomenul plast vobec nechcem. Dakujem za odpoved Peter Sudovsky PS: na moje sklamanie som obdrzal od dodavatelam ktoreho som oslovil ako prveho takuto odpoved. Nie neodporúčame pripojovacie potrubie na podomietkový rozvod vody. Vlnovcová trubka má prúdivý odpor čiže sa Vám znižuje prietok vody. Ďalej dať si pod stenu v dnešnej dobe závitové spoje je veľký risk, existujú dokonalejšie a stabilnejšie spoje. Keďže je to vlnovec v tom sa môžu usádzať nečistoty a aj baktérie i keď je to nerez, ale to neznamená že to je 100% hygiena.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  10. 6. 2015

  Dobrý deň. Nerezový vlnovec môžete použiť aj na pitnú vodu, každopádne takéto použitie som naozaj ešte nevidel. Síce by ste tam nemuseli použiť kolená a ďalšie spojky, keďže sa dobre ohýba, ale tá voda v potrubí môže dokonca aj hučať, keďže je vlnovcová a nie rovná. Naozaj na rozvod vody sa používa plastohliník https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-16-x-2/, ktorý ma tak isto atest aj na pitnú vodu a používa sa po celom svete alebo potom anglický systém hepworth https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kurenie-svojpomocne-hepworth. Pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  20. 4. 2015

  čím zaizolovat vlnovec aby v zime nezamrzol?ide o napojenie k solaru dlzka cca 10m.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  20. 4. 2015

  Dobrý deň, potrubie s izoláciou je v ponuke napr. aj u nás: https://www.atria.sk/solar-jedno-rurka-dn16-s-izolaciou/ . Proti zamrznutiu sa potrubie plní neriedenou nemrznúcou zmesou: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/solarne-sety-a-kolektory/prislusenstvo-a-kusovy-predaj/expanzomaty-kvapaliny-pumpy/ . Pekný deň
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  12. 1. 2014

  Dobry den, da sa pouzit toto potrubie na rozvod teplej a studenej vody v kupelni? Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  13. 1. 2014

  Dobrý deň, áno je to možné.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  13. 1. 2014

  Mám na mysli komplet rozvody do muru, mam obavy kvoli tomu ze su ohybne a casom ci nebudu tiect tak ako flexihadice? Kolko rokov zaruky udáva výrobca? Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  13. 1. 2014

  Dobrý deň, na zasekávanie do múrov sú vhodné skôr PEX AL PEX potrubia, nájdete ich na nasledujúcej adrese:https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-16-x-2/ Nemyslíme si však, že by mali začať tieto potrubia časom tiecť.
 • Autor:
  Ondrej
  Dátum:
  16. 4. 2013

  zdravím chcel by som trubku eurotis 4m priemer-18mm + koncovky na zapojenie s tesnením dasa to objednat aj takto cez vas?? dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 4. 2013

  Dobrý deň, Nerezové potrubie eurotis máme v ponuke len s priemerom DN 16 a DN 20. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  25. 3. 2013

  Dobrý deň,vaše ner. potrubie DN16 je na aké teploty.dá sa z neho sprviť výmenník s antikorovými maticami?Dá sa nikde objednať?,napr. u AZ Pokorný a ako? V akých dĺžkach sa dá u vás DN16neizolovaná kúpiť?
 • Autor:
  jozef
  Dátum:
  8. 2. 2013

  Zdravim Vas, chcel by som sa spytat na nerezove potrubie DN16 ci je mozne ho tvarovat a drzi tvar alebo nedrzi. potreboval by som vyriesit privod ochranneho plynu k miestu zvarania. momentalne mi na to sluzi medena rurka ktoru nie je mozne ohybat. potreboval by som nieco co sa da ohnut, je to kovove aspon zvonku a drzi to pozadovany tvar. mate nieco co by mimohlo pomoct? momentalne je privod rieseny k medenej rurke 8 mm hadickou (vonkajsi priemer).
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  8. 2. 2013

  Dobrý deň, toto nerezové potrubie nieje určené na plynové rozvody. A myslím, že na plyn ani nemáme v ponuke. Jedine plastohliník na plyn https://www.atria.sk/kurenie-profesionalne-ivar/alpex-gas-na-plyn/. Pekný deň.
 • Autor:
  Lubo
  Dátum:
  10. 4. 2012

  Chcem ohybnými trubkami DN16 napojiť kolektory na zásobník a vodný výmeník od krbu tiež na zásobník. Je to možné? Na jednu trubku potrebujem dva šroubovateľné spoje t.j. na 4 trubky 8 spojov. Viete mi napísať potrebu materiálu? Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  10. 4. 2012

  Áno je to možné, na to je to aj určené. Na pripojenie potrubia potrebujete tieto pripojovacie matice, sety https://www.atria.sk/matica-k-solarnemu-potrubie-set-dn16/
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  27. 12. 2011

  Dobry den. Potreboval by som tuo flexi nerez ruru. V akych dlzkach to predavate? Mate moznost mi na konce nakrimplovat matice? Dakujem s pozdravom Mendík
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  27. 12. 2011

  Dobry den, flexi hadica mame v kotuci, takze si mozete objedat kolko chcete. Tento typ flexi hadice nepotrebuje natlkavanie matic. Na koncovky sa pouziva skrutkovaci spoj, ktory sa kazdy moze urobt sam len s pouzitim klasickeho kluca. https://www.atria.sk/matica-k-solarnemu-potrubie-set-dn16/
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  9. 1. 2012

  Dakujem za rychlu odpoved. Viac by sa mi hodilo potrubie DN20,tu som ale na stranke nenasiel. Viete aj tu dodat?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 1. 2012

  Dobry den, nerezovu ruru o DN20 samostatnu bez ozolaciu nemame. Jedine tie dvojrury predizolovane s kablikom.

Podobné tovary

Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 18.12.2019 budú expedované po 6.1.2020. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa
10. septembra 2021 pozastavené.
Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu väčšieho množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie. Robíme čo môžeme.
Vážený zákazník,
posledné objednávky budú expedované 21.12.2020 a ďalšie až po novom roku. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
live_help keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ
phone0917 133 662 emailinfo@atria.sk Odoslať otázku cez klasický formulár.
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment