Viessmann Vitodens 100-W 26kW + 120l bojler

Viessmann Vitodens 100-W 26kW + 120l bojler
Naša cena s DPH:
1 813,82 €
Naša cena bez DPH:
1 511,52 €
Cenníková cena s DPH:
2 707,20 €
Ušetríte:
893,38 €
Zľava obchodu ATRIA.SK:
33%
Dostupnosť:
2 - 4 dni
Katalógové číslo:
B1HC069
ks

    
Popis tovaru

Nástenný plynový kondenzačný kotol Viessmann Vitodens 100-W 26kW + Vitocell 100-W, 120l zásobník + smímač teploty zásobníka

 

Kondenzačný kotol VITODENS 100 W
 
 • Nástenný plynový kondenzačný kotol typ WB1C s modulovaným cylindrickým horákom MatriX a výhrevnou plochou Inox-Radial pre prevádzku závislú ako aj nezávislú na vzduchu v miestnosti.

 

 • Kondenzačný nástenný kotol Vitodens 100-W je určený pre všetkých, ktorí hľadajú overenú kvalitu za rozumnú cenu. Tento model patrí k tým najmenej hlučným v tomto segmente. Preto je vhodný pre bytové jednotky a rodinné domy. Inovatívna technika v podobe modulovaného cylindrického horáka MatriX z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele garantuje vysokú energetickú efektívnosť a teda aj účinnosť na hranici až 97%. Elektronická regulácia pre prevádzku s konštantnou teplotou, ktorá je v zariadení zabudovaná, zabezpečuje vysoký výkon a stabilnú teplotu.

 

Zásobníkový ohrievač vody VITOCELL 100 W
 
 • Zásobníkový ohrievač vody Vitocell 100-W typu CUG je vyrobený z ocele so smaltom Ceraprotect. Tepelné straty sú minimalizované vďaka tepelnej izolácii z polyuretánovej peny. Je dodávaný s namontovanými nožkami. V ponuke v bielom prevedení.

 

V cene zostavy:
 • Snímač teploty zásobníka
 • Pripájacie armatúry 
 • Montážne diely
 • Plynový kohút

 

Kotly Vitodens 100-W sa dodávajú upravené pre zemný plyn. Prestavovaciu sadu pre skvapalnený plyn je možné dodať na požiadanie.

Kotly Vitodens 100-W sú preskúšané a schválené pre zemný a skvapalnený plyn podľa normy EN 437

 

VITODENS 100-W 26 kW

 

Efektívny, s dlhou životnosťou, cenovo atraktívny

Hľadáte moderné nástenné zariadenie mimoriadne priaznivým pomerom cena/výkon – a to bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v kvalite? Vitodens 100-W predstavuje tú správnu odpoveď a riešenie. Vhodný model a vyhotovenie nájdete pre všetky výkony aj aplikácie.

 

Spoľahlivosť a dlhá životnosť – Made in Germany

Ako veľkosériový výrobca s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe nástenných kotlov vieme, čo je dôležité. Aj cenovo mimoriadne atraktívny kotol Vitodens 100-W dôsledne spĺňa naše nároky na kvalitu produktov a výkon. Preto sú nástenné kotly firmy Viessmann  nielen synonymom inovatívnej techniky, ale najmä spoľahlivosti a dlhej životnosti.

 

Jednoduchá výmena

Jednoduchá adaptácia na existujúce inštalácie vďaka dostatočnému odstupu prípojok 125 mm od steny.

 

Dlhá životnosť vďaka tkanivu MatriX

Modulovaný cylindrický horák  MatriX ponúka vďaka tkanivu MatriX z ušlachtilej nehrdzavejúcej ocele istotu do budúcnosti. Vďaka vlastné mu vývoju sme optimálne zosúladili horák a teplovýmennú plochu.

 

Mimoriadne nenáročný na servis a údržbu

Hydraulická jednotka AquaBloc s multikonektorovým systémom: Všetky údržbovo relevantné komponenty sú prístupné a vymeniteľné spredu.

 

Jeden z najmenších a najtichších kotlov v tomto segmente

Jeho veľmi kompaktné rozmery a minimálna prevádzková hlučnosť umožňujú jednoduchú integráciu do obytných priestorov.

 

Montážne diely

Pre vodné a plynové prípoje sú k dispozícii montážne komponenty s jednotlivými armatúrami pre pohodlné servisné práce a údržbu. Na optické zakončenie zariadenia je ako príslušenstvo k dispozícii kryt v rovnakom dizajne.
 
 
 • Nástenný držiak
 • Jednotlivé armatúry

Diskusia


Tovar ešte nebol recenzovaný, buďte prvý.Diskusia • Autor:
  Ivana
  Dátum:
  15. 5. 2017

  Dobrý deň, mám na Vás jeden dotaz. Ak by sme si vo Vašom internetovom obchodu zakúpili plynový kotol Viessmann Vitodens 100-W 26kW + 120l bojler, je tento kotol podľa priložených dokumentov určený na slovenský trh?? Pýtam sa preto, že by v prípade, že "nie je vyrobený na slovenský trh" mohol nastať problém pri riešený prípadného problému v rámci záruky pri zavolaní servisného technika (aj nám už bolo od servisného technika na túto značku takéto čo si naznačované). Nakoľko mame aj vlastné skúsenosti pri zakúpený mobilného telefónu, ktorý nebol určený na slovenský trh, že nám ho odmietli na reklamáciu v rámci záruky prijať v autorizovanom servise a museli sme si reklamáciu uplatňovať jeho zaslaním do internetového obchodu. Za včasnú odpoveď ďakujem. S pozdravom
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  15. 5. 2017

  Dobrý deň. Áno, kotol je určený pre slovenský trh. Všetky kotle, ktoré predávame sú určené pre Sk trh. Pekný deň.
 • Autor:
  Ivana
  Dátum:
  15. 5. 2017

  Dobrý deň, dakujem sa info. Zároveň by ma zaujímalo, aký bude postup v prípade riešenia záručnej reklamácie na zakúpený kotol z Vášho e-shopu, pretože z obchodných podmienok zverejnených na Vašom webe mi to nie je úplne jasné???? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  15. 5. 2017

  Dobrý deň. Kotol je plynové zariadenie, ktoré musí do prevádzky spustiť servisný technik danej značky kotla (servisnému technikovi za spustenie kotla zaplatíte). Ten zabezpečuje následne aj záručný servis. Pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  6. 4. 2017

  obry den je tento kotol vhodny na byt rozloha 67 m2 s podlahovym kurenim s kominom vyvod cez strechu cca 8 m dlhym ? Ak mate ho skladom, resp. kedy by ste ho vedeli dorucit do Malaciek a co treba k splneniu zarucnych podmienok.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  6. 4. 2017

  Dobrý deň. Ak sa pýtate na názor, tak vhodný nie je. Je to 35 kW to je tak do 400 metrov, potrebujete najnižší výkon, napr. 19 kW Viessman alebo ak potrebujete (dodať rýchlejšie) tak Junkers má ešte nižší výkon a to je Junkers: https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zsb-14-1-de-st-120-5-z-cw-100/ Pekný deň.
 • Autor:
  zoltan kovac
  Dátum:
  1. 10. 2015

  Mame viesman vitodens-100w kupilisme terostat salus model 091FL uz sme mali troch odbornikov tvrdia ze zla schema prosim poslite presnu schemu zapojenia termostatu na viesmann vitodens 100 W
 • Autor:
  silvia
  Dátum:
  27. 5. 2015

  Dobrý deň ,chcem sa spýtať ,či táto zostava je ešte dostupná za cenu 1670 eur? Obsahuje aj izbový termostat? Keď by som ju chcela objednať ,doprava je po celom Slovensku 13 eur? ďakujem .
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  27. 5. 2015

  Dobrý deň. Áno, kotol je stále dostupný, izbový termostat v balení nieje, ten si môžete dokúpiť tu https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/izbove-termostaty-a-regulacie/programovatelne-termostaty/. Cena dopravy kotla a zásobníka je 19€. Pekný deň
 • Autor:
  silvia
  Dátum:
  27. 5. 2015

  Dobrý deň ,viete zaručiť úplnú dodávku bez chýbajúcich súčastí výrobku? Ako si zabezpečím servisného technika na spustenie kotla?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  27. 5. 2015

  Dobrý deň. Teraz moc nerozumiem, v balení sa nachádza vždy len kotol a zásobník. Maximálne elektrický kábel a drobné príslušenstvo. Neviem ktoré súčasti myslíte. Servisného technika si môžete vyhľadať na stránke viessmanu. Spustenie kotla musí vykonať on, aby bola uznaná záruka. Pekný deň.
 • Autor:
  veronika
  Dátum:
  16. 5. 2014

  Dobry den prajem, Telefonovala som vam do predajne, no kolegyna mi odkazala ze vam mam napisat email. Zaujima ma zostava VIESSMANN:kondenzacny kotol VITODENS 100-W vykon 19kW a zasobnikovy ohrievac VITOCELL 100-W o objeme 120 litrov. Nasla som ho u vas v cene 1639 € s DPH. Je v cene aj prislusenstvo na zapojenie a kolko by ma vyslo dokupenie cidla a termostatu? Viete mi zabezpecit aj servisneho technika? Sme zo Zvolena S pozdravom,
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 5. 2014

  Dobrý deň, ako izbový termostat môžete použiť napríklad tento https://www.atria.sk/termostat-emos-emp911/. Momentálne v ponuke nemáme ani termostat s čidlom pre viessmann. Dodanie kotla by bolo v priebehu budúceho týždňa. Servisného technika si možete vyhladať priamo na stránke viessmannu. Pekný deň
 • Autor:
  veronika
  Dátum:
  16. 5. 2014

  Dakujem este som sa pytala ci sa dodava aj s príslušenstvom na zapojenie ci uz nemusime nic dokupovat a ci plati ta suma za zostavu. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 5. 2014

  Dobrý deň, teraz neviem presne aké príslušenstvo máte na mysli. Kotol so zásobníkom vždy obsahuje len samostatný kotol, maximálne s elektrickým káblom a zásobník je samostatne. Prepojenie sa musí vždy urobiť dodatočne, pretože niekto chce zásobník v pravo, na stene, pod kotlom. Ku kotlu teda potrebujete termostat, dymovod https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/ a drobný inštalačný materiál pod kotol https://www.atria.sk/clanky/prislusenstvo-ku-kotlu-so-zasobnikom/. Toto by som ale doporučoval, aby ste sa poradili s montážnikom. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  27. 1. 2014

  Dobry, chcem sa informovat ci je u kotla Viessmann Vitodens 100w + 120l bojler este stale v cene aj komplet aj termostat a ekvitermicky snimac? Dalej by ma zaujimalo, ci je sucastou tohoto kotla aj cerpadlo, pripadne ci ho treba dokupit zvlast. Ked ano - tak kolko stoja tieto doplnky?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  27. 1. 2014

  Dobrý deň. Súčasťou balenia je čerpadlo ale ostatné časti, žiaľ, už v cene nie sú. Pekný deň
 • Autor:
  Robo
  Dátum:
  8. 1. 2014

  dobry den,chcem sa spytat,ci sa da na kotol vitodens 100w pouzit ekvitermicka regulacia? napriklad termostatom Vitotrol 100 ot.Este by som chcel vediet co znamena ze kotol ma modulovany cylindricky horak? Da sa u Vas spravit aj cenova ponuka pri odbere komplet kurenia? za info dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  8. 1. 2014

  Dobrý deň, je možné použiť ekvitermickú reguláciu, avšak najpoužívanejším riešením je použitie termostatu Salus 091 FL - nájdete ho na nasledujúcej adrese: https://www.atria.sk/salus-eurotemp-091fl/ Modulovaný je taký, že dokáže plynulo pridávať a uberať výkon. Cenové ponuky žiaľ nerobíme, sme len internetový obchod ale v prípade záujmu Vám radi poradíme s výberom konkrétnych vhodných produktov z našej ponuky.
 • Autor:
  miki
  Dátum:
  30. 12. 2013

  Dobry den mal by so m otazku co dany kotol ja vhodny pre podlahove kurenie v celom dome dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 1. 2014

  Dobrý deň, áno je vhodný.
 • Autor:
  Ladislav
  Dátum:
  21. 10. 2013

  Dobrý den , prosím o informaci k této sestavě . Co všechno sestava obsahuje a termínu dodání po objednání .
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 10. 2013

  Dobrý den, sestava obsahuje kotel, zásobník a propojovací příslušenství. Dodaci doba do České republiky činí přibližně jeden týden.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  23. 9. 2013

  dobry den to je uz na komplet aj s termostatom a ekvitermickym snimacom ci nene :-) Viessmann Vitodens 100-W 26kW + 120l bojler
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 9. 2013

  Dobrý deň. Áno, cena zahŕňa už všetko. S pozdravom
 • Autor:
  Roman
  Dátum:
  20. 9. 2013

  Dobrý den,chtěl bych si u Vás koupit plynový kotel Vitodens 100 W 26 kW+Vitocel 100 W 120 l. Jsem ale s Č.R.,je to možné,kolik by stála doprava do K.Varů. Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  20. 9. 2013

  Dobrý deň. Samozrejme, je to možné. Doručený Vám bude tovar prostredníctvom kuriérskej služby, cena dopravy je 35€. Pri objednávke je potrebné zadať v ZÁKLADNÝCH ÚDAJOCH možnosť Česká republika a sprístupní sa Vám aj možnosť zaškrtnutia spôsobu dopravy do Českej republiky kuriérskou službou. Tešíme sa na Vašu objednávku. S pozdravom
 • Autor:
  Ondrej
  Dátum:
  17. 6. 2013

  Dobrý deň, zmena cien kotla Viessmann Vitodens 100W /WB1C089/-ceny sa zvyšujú, alebo naopak? ďakujem
 • Autor:
  Ladislav
  Dátum:
  17. 5. 2013

  Dobrý deň, za akú dobu viete dodať kond.kotol Viessmann Vitodens 100 W aj so 120 l bojlerom v ponúkanej akcii.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 5. 2013

  Dobrý deň, Kondenzačný kotol Viessmann Vitodens 100 W aj so 120 l bojlerom Vám vieme dodať do 1 týždňa od uskutočnenia objednávky. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  7. 5. 2013

  Dobry den, v sekcii vykurovanie - kotle zo zasobnikom-viessman sa mi neukazuju vobec zlavy na zostavy kotol zasobnik. Resp. sa mi zobrazuju len zlavy na prve tri zostavy a ja by som potreboval koli objednavke vydiet ostatne polozky ako Vitdens 200w a ostatne. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 5. 2013

  Dobrý deň, Vitodens 200 kW žiaľ v našom internetovom obchode nepredávame. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  3. 5. 2013

  Dobrý deň. Pri ponúkanom type kotla Viessmann Vitodens 100-W 26kW + 120l bojler v cene 1657 Euro sú vami uvádzané montážne diely v cene kotla, alebo si ich treba osobitne dokúpiť ?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  3. 5. 2013

  Dobrý deň, V cene kotla Viessmann Vitodens 100-W 26kW + 120l bojler je aj pripojovacie príslušenstvo. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ľubomír
  Dátum:
  12. 4. 2013

  Dobry den prajem mam novy kotol kondenzacny Viessmann Vitodens 100-W 26kW + 120l bojler chcel som pripojit aspon tak mam doporucene termostat vitotrol UTDB + egvitermicke cidlo vonkajsie.alebo tak nejak.Chcem sa opytat ci je to v poriadku.Ak ano kolko by to u vas stalo komplet s dph.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  12. 4. 2013

  Dobrý deň, Ja by som Vám skôr odporučil termostat Salus 091 FL - https://www.atria.sk/salus-eurotemp-091fl/. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  lubo
  Dátum:
  6. 3. 2013

  Dobry den. Mam doma bojler -obojzivelnik od firmy Drazice typ OKCV125. Je mozne k nemu pripojit kotol Viessman? Ak ano ktory typ je vhodny. Do 26 kW. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 3. 2013

  Dobrý deň, Áno je možné pripojiť Viessmann. Sú vhodné tieto - https://www.atria.sk/kondenzacne-kotly/moznost-pripojenia-zasobnika/viessman/. Pekný deň.
 • Autor:
  eva
  Dátum:
  30. 1. 2013

  zdravím, chcela by som sa spýtať na kotol vitodens100, či ma zabudovaný aj prietokový ohrievač vody, ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  30. 1. 2013

  Dobrý deň, tento kotol je v zostave so zásobníkom, takže to nieje prietok. Čisto prietokový ohrev je tento https://www.atria.sk/viessmann-vitodens-100-w-26-kw-tuv/. Pekný de§
 • Autor:
  peter
  Dátum:
  16. 1. 2013

  Dobry den mal by som zaujem o kotol veissmann vitodens 100-W + 120 l bojler co vsetko je sucastou balenia chcel by som aj vonkajsie cidlo a chcem sa este opytat ako je to u tohtoto kotla s ekvitermikou ci sa da dokupit alebo je pribaleny ja mam 20 rocny kotol a chem ho vymeit a este ako je to u tohoto kotla s ekvitermikou ci sa da dokuppit alebo je pribalena dakujem za odpoved Peťo Lukášik
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 1. 2013

  Dobrý deň, súčasťou balenia je kotol, zásobník a pripojovacie príslušenstvo, treba potom doobjednať už len dymovod a termostat, napríklad z tejto ponuky https://www.atria.sk/izbove-termostaty-a-regulacie/programovatelne-termostaty/. Ekvitermické termostaty ani nepredávame na viessmann, z dôvodu ich vysokej ceny. Pekný deň
 • Autor:
  jozef
  Dátum:
  17. 12. 2012

  za kolko dni mozem dostat zostavu Viessmann Vitodens 100-W + 120l bojlerdo bratislavu, kolko budem platit za dopravu, aky je sposob platby - moze byt v hotovosti dakujem za odpovede
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 12. 2012

  Dobrý deň, kotol by bol expedovaný v tom najhoršom prípade do týždňa. Doprava je spoplatnená sumou 19€. Pekný deň.
 • Autor:
  Kovač
  Dátum:
  5. 11. 2012

  Chcem nahradiť starý kotol Protherm za kotol Vitopend 100-W do komína. Aká je celková cena za kotol, demontáž starého a montáž nového kotla. Bratislava. Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  5. 11. 2012

  Dobrý deň, sme internetový predaj, montáž nevykonávame. Cena kotla je zverejnená tu https://www.atria.sk/viessmann-vitodens-100-w-26-kw/. Pekný deň.
 • Autor:
  halajo
  Dátum:
  5. 11. 2012

  Ja by som sa chcel opytat na ten zasobnik vitocell 100. Ma nejaku ochranu proti tvorbe vodneho kamena? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  5. 11. 2012

  Dobrý deň, ochranu nemá určite žiadnu. Pekný deň.
 • Autor:
  Vladimír
  Dátum:
  23. 8. 2012

  Dobry den, ktory Viessmann kotol by ste odporucali k hybridnemu 125l externemu zasobniku od firmy Logitex? Logitex.sk Vopred dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 8. 2012

  Dobrý deň, ku externému zásobníku môže ísť akákoľvek viessmann s možnosťou pripojenia zásobníka. https://www.atria.sk/kondenzacne-kotly/zostavy-kotol-a-zasobnik/ . Avšak musím upozorniť, že viessmann 100 neobsahuje podporu plynulej modulácie výkonu a ekvitermiky. Pekný deň.
 • Autor:
  Vladimir
  Dátum:
  23. 8. 2012

  Dobry den, takze odporucate napr. Viessmann 200W? Aka je jeho cena u vas? Vopred dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 8. 2012

  VIessmanny 200 sú zobrazené tu https://www.atria.sk/kondenzacne-kotly/moznost-pripojenia-zasobnika/viessman/, avšak pre ich vysokú cenu sa takmer vôbec nepredávajú. Najprijateľnejšie riešenie máte napríklad Junkers, Vaillant, Buderus, Geminox, atď.
 • Autor:
  Štefan
  Dátum:
  1. 11. 2012

  Ako to myslíte? že nemá plynulú moduláciu výkonu ?
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  9. 7. 2012

  Dobry den, chcem sa opytat, ci je sucastou zostavy plynoveho kotla Viessmann Vitodens 100-W + 120l bojler Vitocell 100-W (v cene 1 657,00 €) aj "snimac vonkajsej teploty"? Dakujem za odpoved.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 7. 2012

  Dobrý deň, nie pri tomto termostate nieje vonkajší snímač, vzhľadom na to, že viessmann nepodporuje plynulú reguláciu výkonu a ani modulačný termostat, použitie ekvitermického snímača nieje až také potrebné.
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  9. 7. 2012

  Urcite nepodporuje ekvitermicku prevadzku? Podla prospektu je ekvitermicka prevadzka vo Vitodense 100-W uz zabudovana.. aj podla stranky ineho predajcu, je zostava uz aj so snimacom vonkajsej teploty
 • Autor:
  Štefan
  Dátum:
  1. 11. 2012

  Myslím si že čo píšete nieje pravda. Viete to aj nejako potvrdiť, alebo vám to len niekto povedal?
 • Autor:
  Jaroslava
  Dátum:
  5. 6. 2012

  Máte ešte tento kondenzačný kotol Viessman Vitodens 100 W + 120L bojler v cene 1 657,- €
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  5. 6. 2012

  Dobrý deň, áno tento Viessmann Vitodens bude stále v tej cene v predaji.
 • Autor:
  Eva Zibolenová
  Dátum:
  25. 5. 2012

  dobrý deň, chcela by som vedieť aký je jeho rozmer. nikde som to nenašla. ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 5. 2012

  Dobrý deň. Tu sa nachádza prospekt s technickými parametrami. https://www.atria.sk/viessmann-vitodens-100-w-120l-bojler/#files
 • Autor:
  Radomir
  Dátum:
  16. 5. 2012

  chcem sa u Vas informovat, ci je uvedeny kotol u Vas skladom, prip. aka je dostupnost a tiez, ci sa jedna o kotol od slovenskeho dodavatela a kde je mozne uplatnit na tento kotol pri pripadnej poruche narok na zarucnu opravu.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 5. 2012

  Dobrý deň. Kotol sa nachádza v Prešove. Všetky kotle ktoré sú na eshope sú nakupované priamo od výrobcu, v tomto prípade z Viessmannu. Záruka sa vždy uplatnuje a vlastne aj musí u servisného technika, ktorý kotol pustí. Toto je aj povinnosť pre uznanie záruky.
 • Autor:
  Filip Pavla
  Dátum:
  15. 5. 2012

  Dobrý deň, mal by som záujem o kúpu kompltnej- funkčnej zostavy kotla a bojleru pre rodinný dom s obytnou plochou 115m2 a výškou stropu 2,35m. K tomu aj malú vodárničku ktorá bude zásobovať 2x WC a pračku zo studne. Mohli by ste mi na mail poslať cenovú ponuku pre značku Wailant a Viessmann včetne dopravy do Banskej Štiavnice. Ďakujem Filip.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 5. 2012

  Dobrý deň. Cena Viessmann so zásobníkom je uvedená na eshope https://www.atria.sk/viessmann-vitodens-100-w-120l-bojler a vaillant sa nachádza tu https://www.atria.sk/vaillant-ecotec-plus-vu-int-126-3-5-vih-r-120/ . Ak Vám môžem doporučiť tak jednoznačne lepšie vychádza Vaillant, v akciovej cene obsahuje ak ekvitermický termostat, ktorý plynule reguluje výkon kotla a toto Viessmannu chýba. Doprava je spoplatnená sumou 13 EUR
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  2. 5. 2012

  Dobry den, prosim Vas o ponuku na Vitodens 100W + Vitocell 100-W 120 l bojler+ izbovy termostat Pozadovany dodacvi termin : co mozno najskor Ide mi tiez o to, co vsetko je v zostave, ktoru mate v internete za 1657,- EUR s DPH. Odber moze byt osobny, som totiz v Martina. Vopred Vam dakujem za odpoved
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 5. 2012

  Dobrý deň. Tu sa nachádza Vaša uvedená zostava Viessmanu https://www.atria.sk/viessmann-vitodens-100-w-120l-bojler v cene je obsiahnutý termostat a potrebné príslušenstvo na prepojenie zásobníka s kotlom. Dodanie začiatkom budúceho týždna, kedže tento to už nestihneme vybaviť. Potom dymovod sa rieši týmto sposobom. https://www.atria.sk/clanky/kominy-a-odtahy-spalin/
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  2. 5. 2012

  Dobrý deň, Ďakujem za promptnú odpoveď – ponuka je zaujímavá, ozvem sa Vám čoskoro. S pozdravom Miroslav
 • Autor:
  Petr
  Dátum:
  24. 4. 2012

  dobry vecer prerabam dvojizbovy byt 64m2rozlohov a hladam vhodny plynovy kondenzacny kotol zavesny s TUV ktory by som chcel skombinovat s radíatormy korad 22VK nasiel som na vasej stranke Viessmann Vitodens 100-W,26kW,TÚV(mate ho skladom k moznemu odberu ihned)je to vhodna volba ci by ste poradili nieco insie za odpoved vam vopred dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  24. 4. 2012

  Dobrý deň. Kotol je skladom, avšak osobný odber je možný až po vystavení objednávky cez eshop a potvrdení z našej strany. Na druhú stranu myslím, že Viessmann VItodens je dobrá voľba, za tú cenu nekúpite lepší kotol. Za zmienku možno ešte stojí Vaillant, alebo Junkers. Ale kúpou Viessmanu nebudete škodovať.
 • Autor:
  Jaroslava
  Dátum:
  29. 3. 2012

  Chcem sa spýtať na cenu za dopravu ak si u Vás objednám plynový kondenzačný kotol Viessmann + 120 l zásobník do obce Báhoň, okr. Pezinok.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  29. 3. 2012

  Dobrý deň. Doprava do Pezinku je spoplatnená spoplatená sumou 13€ s DPH.
 • Autor:
  Jaroslava
  Dátum:
  29. 3. 2012

  Dobrý deň, Máte ešte kondenzačný plynový kotol Vitodens 100-W + 120l bojler na sklade? A do kedy platí akcia? Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  29. 3. 2012

  Dobrý deň. Na sklade je síce jeden kus, ale rezervovaný. Akcia by mala platit stále, ale do kedy, to Vám neviem zodpovedne napísať.
 • Autor:
  ivan
  Dátum:
  20. 3. 2012

  novostavba, energeticky nenáročný bungalov 12x15m 5člena rodina, aký typ kondenzačného kotla doporučujete?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  20. 3. 2012

  Dobrý deň. Jednoznačne Junkers, alebo Vaillant. Maju širokú servisnú základňu a za dlhé roky predaja nezaznamenávame takmer žiadny problém. https://www.atria.sk/kondenzacne-kotly/
 • Autor:
  Stano
  Dátum:
  15. 3. 2012

  Dobrý deň,aké súčiastky potrebujem ku kompletnej montáži pl.kond.kotla Witodens 100W + 120l bojler.Odvod spalín do komína.Ďakujem.Pekný deň./Chcel by som ho u vás kúpiť./
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  15. 3. 2012

  Dobrý deň. Tak v podstate Vám stači len izbový termostat a odtah spalín (komín). Pokiaľ Vás zaujma širší sortiment, tak ten sa nachádza tu. https://www.atria.sk/clanky/prislusenstvo-ku-kotlu-so-zasobnikom/
 • Autor:
  Stano
  Dátum:
  13. 2. 2012

  Dobrý deň,môže sa uvedený kotol použiť aj do pôvodného systému na vykurovanie?Dajú sa spaliny vyviesť aj cez komín?Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  13. 2. 2012

  Dobry den, kazdy kotol sa da napojit do povodneho systemu. Samozrejme, že to musi byt uzatvoreny system, lebo kedysi davno sa robili kurenia len na samotiaž. Zaroven kazdy kotol sa da napojit aj do komina, ale kedze je to kondenzacny kotol, treba komin osadit plastovym dymovodom.
 • Autor:
  Stefan
  Dátum:
  14. 11. 2011

  Viessman Vitodens 100 W + 120L bojler.Akcia 1760.-eur z DPH. Je to cena aj z bojlerom? Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  14. 11. 2011

  Dobry den, ano toto je cena už aj so 120 litrovym bojlerom
 • Autor:
  stano
  Dátum:
  2. 11. 2012

  vitodens100w ma zabudovany v sebe trojcestny ventil?dakujem


chat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ
V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
blur_linearMontáž stenového vyk.
Návod na montáž stenového vykurovania
wifi_tetheringČidlo zásobníka
Čidlo zásobníka
settings_input_componentZverné šróbenie
Zverné šróbenie
isoOdporučený termostat
Junkers CW100
battery_fullOdporučený akumulátor
Odporučený akumulátor
format_align_justifyRebríkové radiátory
Odporučený rebríkový radiátor
local_drinkKlasické batérie
Klasické beztlak. batérie
local_drinkOdporučené pákové batérie
Pákové beztlak. batérie
tuneNezávislá regulácia
Nezávislé riadenie vyk. okruhov
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allKompatibilný s kotlami
Kompatibilný s kotlami
done_allKompatibilita termostatov
Kompatibilita termostatov s kotlami
settings_backup_restoreOdporučené čerpadlá
Čerpadlá
IBO OHI
exposureEkvitermické čidlo
Ekvitermické čidlo
isoTermostaty na čerpadlá
Termostaty na čerpadlá
isoOdporučený termostat
Protherm Thermolink P2
isoOdporučený termostat
Buderus RC 300
isoOdporučený termostat
Vaillant multiMATIC 700
isoOdporučený termostat
Emos EMP911
isoOdporučený termostat
Ariston Clima Manager RC1
routerOdporučené dymovody
Odporučené dymovody
swap_callsOdporučené potrubie
Pex-AL-Pex 16x2
swap_callsSolárne potrubia
Solárne potrubia
call_splitOdporučené rozdeľovače
Odporučené rozdeľovače
merge_typeOdporučené spojky
Odporučené spojky
border_outerOdporučené dosky
Odporučené systémové dosky
battery_charging_fullOdporučené záložné zdroje
Odporučené záložné zdroje
format_color_fillNemrznúca zmes
Odporučená nemrznúca zmes
format_color_fillDestilovaná voda
Destilovaná voda
powerOdporučené špirály
Odporučené vykurovacie tyče
ondemand_videoVideo montáže HEP2O
Video montáže
buildPomôcky na montáž
Pomôcky na montáž
flip_to_frontOdporučené skrinky
Odporučené skrinky
format_color_fillOdporučený olej
Odporučený olej
headsetOdporučená ochrana tváre
Odporučená ochrana tváre
menu
shopping_cart
search
more_vert
 
 
Hľadáte oblý rebrík?
Hľadáte rovný rebrík?
Hľadáte bezdrôtový termostat?
Hľadáte drôtový termostat?
arrow_drop_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Filtrovanie príspevkov
Vážený zákazník,
z technických príčin nebudú dňa 18.8.2017 (piatok) spracovávané objednávky.
phone 0917 133 662