Stacionárne kotly a zásobníky

Plynové stacionárne kotle na kúrenie, vykurovanie - popis

Stacionárne kondenzačné a nízkoteplotné (klasické) kotle sú vhodné najmä  na rekonštrukciu pôvodného vykurovania na zemný plyn. S odvodom spalín cez stenu, alebo cez strechu.

 

     Zobrazujú sa všetky typy stacionárnych kotlov. Pre detailnejší výber prosim použite nižšie zobrazené rozdelenie podľa typu použitia, alebo značky.
     
  Zároveň môžete využívať intuitívne menu po ľavej strane.          Alebo nižšie rozdelenie kotlov podľa použitia

 

Zoradenie:
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  24. 6. 2020

  Hladám kotol na pevné palivo, drevo -uhlie, s horným vývodom dymovodu. výkon okolo 20kW...
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 6. 2020

  Dobrý deň, vhodný kotol môžete nájsť tu . https://www.atria.sk/atmos-kombi-c-18-s/ - výkon 20kW, alebo : https://www.atria.sk/atmos-kombi-c-25-st/ - výkon 25kW. Vývod je v zadnej časti kotla v jeho hornej časti. Pekný deň.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  24. 6. 2020

  Akurat sa len chcem uistiť.... Na vyobrazení je dymovod vzadu ale ako som písal ja chcem kôli priestoru vývod zvrchu.... To sa predsa nedá prestaviť...alebo áno?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 6. 2020

  Dobrý deň, prestaviť dohora sa nedá. Za kotlom by malo byť aspoň 50 cm, aby sa tam zmestil človek ktorý to bude pripájať prípadne neskôr opravovať. Pekný deň.
 • Autor:
  Iva
  Dátum:
  11. 4. 2020

  Dobry vecer chcem sa spytat kotol Viadrus U 22 7cl uz nemate.Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  11. 4. 2020

  Dobrý deň, žiaľ nie. Kotol už nemáme dostupný. V predaji už máme len kondenzačné kotly. Pekný deň.
 • Autor:
  Laco
  Dátum:
  27. 3. 2020

  ahoj potreboval by som kotol na 120 m
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 3. 2020

  Dobrý deň, žiaľ kotle na tuhé palivo už nemáme dostupné. Ich predaj bol u nás ukončený. V ponuke máme už lne kondenzačné kotly. Elektrické alebo plynové. Pekný deň.
 • Autor:
  Imrich
  Dátum:
  30. 1. 2020

  Dobrý deň, realizujeme zakazku, kde je potrebne nainstalovat peletovy kotol herz pelletstar condens 16kw. Prosim Vas o informaciu, ci viete ponuknut ekvivalentnu nahradu za tento kotol, ktora by mala rovnake alebo lepsie vlastnosti. hlavne ucinnost, vykon, zasobnik, rozsah vykonu, teda aj minimalny vykon taky alebo nizsi.. Vdaka vopred za ponuku
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  30. 1. 2020

  Dobrý deň, u nás dostupný kotol na pelety môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/stacionarne-kotly-a-zasobniky/atmos/kotle-na-pelety/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Igor
  Dátum:
  25. 9. 2019

  Dobrý deň chcem sa opýtať na revízie plynových kotlov Viadrus . Potrebujem spraviť revíziu kotla v obci Sobotište okres Senica. Viete mi odporučiť niekoho.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 9. 2019

  Dobrý deň, lutujem, ale my revízie nerobíme. Na stránke Viadrusu si však môžete nájsť servisného technika pre Váš okres. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  19. 8. 2019

  Dobrý deň Vedeli by ste vymeniť starší kotol Atmos D15 za nový D15 ktorý by ste dodali. Starý kotol zlikvidovať. S pozdravom.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 8. 2019

  Dobrý deň, u nás dostupný kotol Atmos D 15 P môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/atmos-d-15-p/ Mrzí ma to, ale my nemontujeme ani nezabezpečujeme likvidáciu. Prajem pekný deň.info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
phone0917 133 662
emailinfo@atria.sk