Automatická domáca vodáreň WZI-AUTO 900

Kód: PR_115786
napojeny tovar
Značka: IBO
298,50 € / ks
Skladom u dodávateľa

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatická domáca vodáreň WZI-AUTO 900 je kompaktné zariadenie určené na dodávku čistej vody do domácností z vlastných odberov (studní) alebo na zvýšenie tlaku z vodovodnej siete.  Čerpadlá sú vybavené frekvenčným meničom, vďaka ktorému získame záruku konštantného tlaku na všetky sacie ventily, šetrné štarty motora a nižšiu spotrebu energie, ako v prípade klasických hydroforových súprav.  Čerpadlá so zabudovaným frekvenčným meničom sú moderné a energeticky úsporné zariadenia vyznačujúce sa: tichou prevádzkou jednoduchou inštaláciou a prevádzkou zabudovanou ochranou proti: chodu na sucho, vodnému rázu, poklesu alebo zvýšeniu napätia, preťaženiu motora Veľmi dôležitou vlastnosťou čerpadiel IBO so zabudovaným frekvenčným meničom je jednoduchosť použitia. Spustenie a konfigurácia čerpadla nevyžaduje prítomnosť špecialistu na automatizáciu - používateľ musí iba nastaviť prevádzkový tlak zariadenia pomocou dvoch tlačidiel (+ a -).Automatická domáca vodáreň WZI-AUTO 900 aj napriek použitiu malého 900W motora dosahuje veľmi slušné parametre 75 l / min a výtlak 43 m. To sú parametre, ktoré budú plne vyhovovať potrebám rodinného domu alebo obchodných priestorov. Zariadenie je navyše vyrobené v triede S1, teda prispôsobené na nepretržitú prevádzku Výhody Automatickej domácej vodárene WZI-AUTO 900: Vysoká účinnosť aj napriek použitiu malého 900W motora. Tichá prevádzka umožňujúca inštaláciu zariadenia aj v technických priestoroch. Jednoduchá obsluha a pohodlná obsluha. Menšie opotrebovanie motora a hydrauliky vďaka zabudovanému „mäkkému štartu motora“. Garancia konštantného tlaku. Ochranné funkcie: chod na sucho, preťaženie, príliš vysoké napätie / nízke napätie, preťaženie motora, vodný ráz. Použité materiály: Kryt:  plast Obežné koleso:  Mosadz  Difúzor:  Liatina  Hriadeľ motora a rotornehrdzavejúca oceľ AISI 304  Displej meniča:  LED  Mechanická upchávka:  Keramika / Grafit

Dodatočné parametre

Kategória: Automatická domáca vodáreň
Dĺžka prívodného kábla (m): 1
Maximálny prietok (l/min): 75
Prevedenie čerpadla - napätie (V): 230
Príkon čerpadla (kW): 900W
Rozmery V x Š x H (cm): 26/23/25
Výtlak čerpadla (m): 43
EAN: 8585054503452

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
P Avatar autora 31.3.2024 09:20
Dobrý deň prajem. Vidím, že mám rovnaký problém ako môj predoslovovateľ. Kúpil som si čerpadlo WZ 00, keˇho pustím nezastaví sa po naplnení záchodovej nádržky , ale stále tlačí. Čo s tým ? Ďakujem.
Odpovedať
M Avatar autora 23.2.2024 14:45
Dobrý deň, pred rokom som si kupil čerpadlo WZI- auto 900 mam sním problem ked pustim vodu do pohara cca 0,5L spusti sa čerpadlo a nezastaví pri dotlakovaní. Ide stale až kým ho tepelna ochrana nezastaví. čerpadlo je horúce cca 80 st C. potom ho musim znovu naštartovať. Už ma nebaví chodiť k nemu aj 10 krat denne ho štartovať. Nedostal som navod v slovenčine ako prikazuje zakon , tiež neviem aký má byť tlak v tlakovej nadržke.
Odpovedať
P Avatar autora 16.4.2024 14:45
Dobrý deň. Tiež mám problém nechce zastaviť stále tlačí vodu.
A Avatar autora 1.3.2024 14:44
Dobrý deň, odpoveď sme Vám zaslali na Váš e-mail. Pekný deň.
M Avatar autora 13.9.2023 21:57
Dobrý deň , kúpili sme si čerpadlo WZ 1500 smart pm a nemáme ku nemu návod na použitie. Vedeli by ste nám poslať tento návod?
Odpovedať
A Avatar autora 22.9.2023 12:54
Dobrý deň, poprosím Vás číslo objednávky. Ďakujem.
Š Avatar autora 11.4.2023 10:58
Dobrý deň. Prečo nedávate k výrobkom Slovenský návod podľa zákona? žiadam poslať návod na použitie v Slovenčine
Odpovedať
A Avatar autora 11.4.2023 10:58
Dobrý deň, ospravedlňujem sa tovar Vám posielame rovno tak ako ho obdržíme od dodávateľa, neprebaľujeme ho a teda sme nemali vedomosť o tom, že by tam nebol pribalený. Návod Vám zasielam v prílohe emailu. Pekný deň.
M Avatar autora 5.4.2023 17:15
Aký tip snímača je použitý pre riadenie FM čerpadlá a kde sa dá zohnať.
Odpovedať

IBO OHI pumps

Since the company’s incorporation in 1999, Dambat has focused its business activity in the area of pump technology. We manufacture pumps and hydrophores; in addition we complete, import, export and distribute pumps of the world top manufacturers. The company is managed by a team with almost 20 years of expertise in the international market of pump producers. Presently the price level of pumps in the Polish market is the lowest in Europe. We believe our business provides opportunities for our Polish clients to obtain one of the best products in the European market, at very competitive prices. Thanks to our company and the local Polish competitors, Poland has become a significant chain in the pump distribution market in Europe. We believe that strong competition in the Polish pump market makes us stronger, however it is the client who wins, receiving good quality products at good prices.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.