Protherm - SET - Regulátor MiGo Select + brána MiGo Link

Kód: 0020303444
5 607 Kč –13 %
Protherm MiGo Select + MiGo Link 0020303444
5 607 Kč –13 % 4 878 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protherm - SET - Regulátor MiGo Select + brána MiGo Link

- prostorový regulátor pro dálkové ovládání přes internet prostřednictvím mobilní aplikace - vyžaduje se inernetová brána MiGo Link a Wi-Fi připojení

-Dálkové ovládání kotle nebylo nikdy jednodušší. Inteligentní regulátor MiGo Select to umožňuje. Vytápění a přípravu teplé vody lze přesně, jednoduše a flexibilně ovládat přes chytrý telefon nebo tablet. Připojení k internetu je realizováno přes internetový modul MiGo Link, který obdržíte společně s regulátorem.

- Vytápění a teplá voda jsou díky regulátoru a aplikaci vždy na dosah, i když nejste doma. Váš dům má vždy dokonalou teplotu, ale jen tehdy, když to opravdu potřebujete.

- Mění se vaše plány na poslední chvíli? I tehdy MiGo Select dokazuje svou užitečnost: díky aktivaci režimu „Pryč“ můžete rychle a jednoduše upravit programování. Pouze uveďte, kdy očekáváte, že se vrátíte domů a MiGo Select včas vyšle signál do kotle, aby zvýšil teplotu v domě podle programu.

Váš osobní asistent vytápění:

  • Vytápění a přípravu teplé vody lze přesně, jednoduše a flexibilně ovládat na dálku přes smartphone nebo tablet
  • Nastavení teploty v místnosti otočným knoflíkem
  • Zobrazení aktuální teploty v místnosti na displeji
  • Měření vlhkosti v místnosti - hodnota vlhkosti viditelná v aplikaci
  • Aplikace je dostupná pro Android i iOS
  • Jednoduchá bezdrátová instalace
  • Regulátor lze umístit na zeď nebo svisle na polici
  • Kompatibilní se všemi novými kotli, které uvádíme na trh, a mnoha dalšími kotli Protherm s připojením eBUS.

Upozornění:

  • Regulátor MiGo Select nezaručuje plnou kompatibilitu s kotli se sběrnicí eBUS vyrobenými před rokem 2015 a není zaručena plná funkcionalita všech funkcí regulátoru při zapojení s takovými kotli.
  • Aplikace MiGo Link pro smart regulátor MiGo Select je dostupná pro zařízení s přístupem do obchodu s aplikacemi App Store a Google Play.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulace Protherm
Záruka: 2 roky
Prevedenie termostatu: bezdrôtový
Výrobca: Protherm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O spoločnosti

Spoločnosť Protherm Production patrí do koncernu Vaillant Group a je výrobcom vykurovacej techniky pre mnohé krajiny Európy, Ázie i Afriky. Pre slovenský trh produkuje kotly značiek Vaillant a Protherm. Protherm Production nie je len výrobným závodom. Jeho súčasťou je aj najmodernejšie vývojové centrum, testovacie centrum a distribučno-logistické centrum pre strednú a východnú Európu.

Začiatky spoločnosti siahajú do roku 1991, kedy pôsobila ako predajca vykurovacej techniky v Prahe. Výroba v Skalici bola spustená najprv v spoločnosti Didaktik, odkiaľ bola v roku 1999 presťahovaná do priestorov súčasného závodu. Od roku 2001 sa stala súčasťou nemeckého koncernu Vaillant Group.

Tri slovenské subjekty: Koncern Vaillant Group na Slovensku zamestnáva viac ako 1 800 ľudí. Okrem závodu v Skalici mu patrí aj spoločnosť Vaillant Industrial Slovakia v Trenčianskych Stankovciach, vyrábajúca hydromoduly a rúrky. Predajnou organizáciou pre slovenský trh je spoločnosť Vaillant Group Slovakia, ktorá zabezpečuje i ďalšiu starostlivosť o zákazníka a servis ponúkaných výrobkov.

Koncern Vaillant Group má vyše 140-ročnú históriu a na konte viac ako 2 000 patentov. Je lídrom a priekopníkom v oblasti vykurovacích technológií v Európe. Vo svete má 10 výrobných závodov (osem v Európe, po jednom v Turecku i v Číne) a viac než 12 000 zamestnancov. Vyrába zariadenia značiek Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Bulex, AWB, DemirDöküm, Glow-Worm a Hermann.

Míľniky v Protherm Production2017 – Rekord: vyrobených pol milióna produktov za rok 2017

2016 – Otvorenie nového návštevníckeho centra

2015 – Otvorenie nového testovacieho centra

2013 – Vznik centrálneho logistického skladu East Hub

2011 – Odštartovala výroba závesných nekondenzačných kotlov

2005 – Špecializácia na všetky stacionárne kotly

2001 – Začlenenie do nemeckého koncernu Vaillant Group

2000 – Začiatok výroby s tromi montážnymi linkami

Výroba

Spoločnosť Protherm Production vyrába široký sortiment kotlov a zariadení na ohrev teplej vody. Ide o závesné a stacionárne, kondenzačné aj nekondenzačné kotly, elektrokotly, elektrické ohrievače na prípravu teplej vody i vnútorné jednotky tepelných čerpadiel. V závode v Skalici vznikajú produkty značiek:

Začiatok výroby v zrekonštruovaných priestoroch súčasného sídla spoločnosti sa datuje od roku 2000, kedy sa na troch výrobných linkách vyrábalo 51 000 kusov finálnych výrobkov ročne. Postupom času sa výroba kontinuálne rozrastala až do súčasnej podoby. Pribúdali nové projekty a budovali sa nové výrobné linky. V súčasnosti v závode v Skalici vzniká viac ako 710 000 produktov za rok. Široký sortiment zariadení je vyrábaný pre krajiny Európy, Ázie a Afriky. Najviac sa exportuje do Nemecka, Ruska, Belgicka, Turecka, a Talianska.

V Protherm Production sú používané najmodernejšie elektronické pracovné postupy, vďaka ktorým sa vykurovacie zariadenia na linkách montujú pomerne ľahko. Pracovný postup na LCD obrazovkách sprevádza zamestnancov celým procesom montáže, v textovej aj obrazovej forme. Tento inteligentný elektronický systém uľahčuje výrobu a pomáha vyhnúť sa chybám. Pri nesprávnom použití súčiastky nás upozorní a zastaví montáž produktu na linke.

Výrobné haly závodu v Skalici sú svetlé, čisté a nehlučné priestory. Cieľom Protherm Production je stať sa zelenou výrobou, preto investuje nemalé finančné prostriedky do ekologických riešení, inovácií a sústreďuje sa na šetrenie energie.

Vývojové centrum

Súčasťou Protherm Production je jedno z najmodernejších vývojových centier v Európe. Firma sa môže pochváliť špičkovým vývojovým centrom s výkonnými pracovnými stanicami, moderným laboratóriom a kvalitnou technikou. Členovia vývojového tímu sa primárne podieľajú na inováciách súčasných kotlov a zavádzaní nových výkonnejších modulov. Rodia sa tu nápady pre nové účinnejšie produkty, optimalizuje sa dizajn k zvýšeniu kvality pri zachovaní alebo znížení ceny s prihliadnutím na nové technológie a ich implementáciu. Navyše sa tu zdokonaľujú už existujúce kotly v rámci celej skupiny Vaillant.

Hlavnými úlohami vývojového centra fabriky Protherm Production je vývoj hydraulických modulov do kotlov, plynových kondenzačných i nekondenzačných kotlov a elektro kotlov. Nájdeme tu aj tím udržateľného inžinierstva (Sustaining Engineering) a tím projektového a produktového manažmentu. Konečná podoba výrobku vzniká vďaka úzkej spolupráci vývojových pracovníkov firmy Protherm Production s vývojármi z ostatných spoločností koncernu.

V rámci vývojového centra vznikli nedávno aj nové oddelenia. Jedným z nich je Oddelenie intelektuálneho vlastníctva, ktorého úlohou je registrovanie nových patentov. Rozšírili sme aj skupinu simulačných inžinierov, ktorú tvoria odborníci na CAE simulácie.

Vývojové centrum má v súčasnosti 63 zamestnancov. Jeho súčasťou je aj rozšírená prototypová dielňa a moderné testovacie centrum. To, čo naši vývojári navrhnú, skompletizujú v prototypovej dielni, otestujú v laboratóriu a nakoniec zavedú do sériovej výroby.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.