Rohová koncovka k dlaždici EXTREME Drainage, čierna, 2 ks
Kód: JEZ_MHEU5100284Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vonkajšia a zatrávňovacia dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903104907402 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | recyklovaná guma |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| Hrúbka: | 2,1 cm |
| Modelový rad: | Extreme |
| Výška: | 2,1 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
