Siemens QAH 11.1

Kód: QAH 11.1
407 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snímač teploty Siemens QAH 11.1

Snímač teploty Siemens QAH 11.1 se používá v zařízeních HVAC pro snímání teploty v zařízeních fan-coil. Díky svému oddělení jsou senzory vhodné zejména pro řídicí jednotky, jejichž vstupní signály senzorů nejsou galvanicky odděleny od sítě 230 V~.

Senzory slouží jako:
 • Senzory zpětné teploty
 • Držák senzoru pro montáž na potrubí

Technické parametry:

 • Rozsah měření: −20...+70 °C 1)
 • Měřicí prvek: NTC (3 kΩ při 25 °C)
 • Časová konstanta bez přerušení: 1,5 min
 • Přesnost měření při 25 °C: ±0,3 K
 • Typ měření a výstup: pasivní
 • Třída ochrany: II podle EN 60 730
 • Hmotnost včetně obalu: cca. 0,07 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulace Siemens
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O spoločnosti 

My sme Siemens. Siemens patrí medzi najväčšie technologické firmy v Slovenskej republike a už viac ako 119 rokov je neoddeliteľnou súčasťou slovenského priemyslu a zárukou inovatívnych technológií. 

Siemens na Slovensko priniesol umenie vytvárať budúcnosť

V súčasnosti je Siemens na Slovensku synonymom moderných technológií a inteligentných riešení vo všetkých odvetviach.

Sprevádza nás na každom kroku, je aj tam, kde ho nevidíme a neuvedomujeme si ho. Technológie Siemens vracajú zdravie, hýbu priemyslom, chránia životné prostredie, uľahčujú ľuďom život a robia ho bezpečnejším. Siemens dnes sú naplnené vízie. 

Siemens už dnes pozná riešenia, ktoré sa v budúcnosti stanú realitou. Ponúka produkty a inteligentné technológie, o ktorých väčšina ľudí ešte len sníva. Na to, čo sa zdá nemožné, má odpovede. Tak ako to bolo prvých 117 rokov. Slovensku dnes dáva na ďalších 117 rokov priestor pre lepší a kvalitnejší život, pokračovať v budovaní technologicky vyspelej krajiny. Siemens premieňa odvážne myšlienky a vízie na realitu.

1902

Vznikli Uhorské Siemens-Schuckert závody, prvá továreň Siemensu na výrobu generátorov, elektrických strojov, aparatúr a transformátorov na Slovensku. Jej založenie podnietila objednávka elektrického osvetlenia pre vtedajších 65 000 obyvateľov Bratislavy.

1912

Vo Vysokých Tatrách začala medzi Popradom a Starým Smokovcom premávať električka s dielcami a elektrickými komponentmi vyrobenými spoločnosťou Siemens.

1915

Siemens dodal technológie pre parnú elektráreň v Poprade, postavenú pre Tatranské elektrické železnice

1928

Siemens dodal elektrické zariadenie pre plne elektrifikovaný bratislavský hotel Carlton vrátane elektrárne na jednosmerný prúd.

1929

Pred vypuknutím veľkej hospodárskej krízy zamestnával Siemens na Slovensku 1 400 ľudí a vyrábal prakticky všetky prvé elektrické zariadenia na Slovensku. Významne tak prispel k elektrifikácii krajiny.

1931

Bez výrobkov firmy Siemens-Schuckert sa nezaobišla ani Prešporská elektrická pouličná železnica.

1945

Objekty továrne Siemens boli značne poškodené požiarom a vojnovými udalosťami. Po trojmesačnom úsilí začal 18. júla závod opäť pracovať.

1948

Po znárodnení z továrne Siemensu vznikli Bratislavské elektrotechnické závody. Styky koncernu so Slovenskom po druhej svetovej vojne poľavili, ale nepretrhli sa.

1984

Prvý prístroj počítačovej tomografie značky Siemens vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici priniesol prevratné možnosti moderného diagnostikovania ochorení. Videl do ľudského tela tak ako žiaden iný prístroj pred ním.

1993

Založenie spoločnosti Siemens s.r.o. znamenalo oficiálne obnovenie zastúpenia nadnárodného koncernu v krajine. Nastal prudký rozmach investícií a veľkých výrobno-obchodných projektov. Siemens sa zaradil k najväčším zahraničným investorom na Slovensku.

1994

Spoločnosť podpísala kontrakty na veľké energetické projekty atómových elektrární v Jaslovských Bohuniciach a v Mochovciach.

1995

Úspešné ukončenie dodávok zdravotníckej techniky do 52 nemocníc

1997

Modernizácia a rekonštrukcia verejného osvetlenia Bratislavy. Siemens bol jednou z prvých firiem, ktoré priniesli svetlo do nočných ulíc v slovenských mestách.

1998

Začiatok prevádzky Paroplynového cyklu Bratislava, ktorý Siemens vybavil modernými technológiami. Nahradil starú neekologickú tepláreň, ktorá spaľovala mazut.

2000

Dodávka zabezpečovacieho systému pre Železnice Slovenskej republiky.

2002

Začiatok prevádzky zrekonštruovanej mestskej spaľovne komunálneho odpadu v Bratislave, ktorá zásluhou technológií Siemensu patrí k najmodernejším v strednej Európe.

2004

Dokončenie digitalizácie telefónnej siete dominantného operátora Slovak Telecom, na ktorej sa z veľkej časti podieľala aj spoločnosť Siemens. V tom čase každý druhý telefonický rozhovor zabezpečovali technológie značky Siemens.

2005

Siemens realizoval projekty automatizácie výrobných liniek a závodov vo Volkswagene Bratislava a v PSA Peugeot Citroën Trnava. Okrem toho dal na železničnej stanici v Trnave do prevádzky prvé elektronické stavadlo SIMIS W na Slovensku.

2009

Koncern sa stal technologickým partnerom najmodernejšej nemocnice na Slovensku Medissimo. Revolučný mamograf Mammomat Inspiration je najmodernejší a najšetrnejší prístroj na diagnostikovanie rakoviny prsníkov.

2011

Siemens za rekordné tri roky postavil formou projektu na kľúč novú paroplynovú elektráreň v Malženiciach, ktorá dodáva ekologicky čistú elektrinu do približne 900 000 domácností. Elektráreň patrí k najmodernejším v Európe.

Naša vízia

Demografické zmeny, urbanizácia, klimatické zmeny a globalizácia - tieto megatrendy vytvárajú pre ľudstvo výzvy. Všetky zmeny, ktoré sa okolo nás vyskytujú budú mať trvalý vplyv na náš svet a preto naše ciele a vízia sa sústredia na tieto zmeny vo všetkých našich obchodných oblastiach.

Siemens chce byť priekopníkom v:

 • energetickej efektívnosti

 • priemyselnej produktivite

 • dostupnej a osobnej zdravotnej starostlivosti

 • riešeniach inteligentnej infraštruktúr

 

Naše hodnoty

Naše hodnoty - byť zodpovední, inovační a výnimoční - boli základom nášho úspechu už viac ako 160 rokov.

 • Byť zodpovední – mať záväzok etického a zodpovedného konania

 • Byť inovační – byť inovační vo vytváraní hodnôt v rámci udržateľného rozvoja

 • Byť výnimoční – dosahovať vysokú výkonnosť a výborné výsledky

Siemens Logo

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.