Mobilná demineralizačná jednotka HydroTreat DEMI 18
Kód: DNM_HYDRPTREAT DEMI 18Podrobný popis
Mobilná demineralizačná jednotka HydroTreat DEMI 18
Mobilná demineralizačná jednotka HydroTreat DEMI 18 slúži na demineralizáciu napúšťacej vody pre vykurovacie a chladiace systémy. Jednotku je možné použiť na jednorazové napustenie systému alebo na trvalú inštaláciu v rámci definovaných technických parametrov.
Tento výrobok zodpovedá súčasným technickým požiadavkám a spĺňa predpisy európskych noriem.
Ak sa kapacita demineralizačnej jednotky vyčerpá, stačí nám vrátiť starú, vyčerpanú nádrž a my Vám ju vymeníme za nový kus. Žiadna čakacia doba, nie je potrebné čakať na regeneráciu náplne. Za pár okamihov Vám vymeníme nádrž, ktorú budete môcť opäť používať.
Meranie kvality upravenej vody
POWER- Tlačidlo pre zapnutie konduktometra (cca po 30 sek. dochádza k automatickému vypnutiu).
BEFORE/IN - Zobrazuje hodnotu konduktivity výstupnej vody z jednotky = demineralizačná voda pri zatvorenom ventile na bypasse. Za demineralizovanú vodu je považovaná voda s vodivosťou do 10 µS/cm. Pokiaľ sa hodnota v políčku BEFORE zvýši na viac ako 10 µS/cm, je nutné súčasnú náplň vymeniť za novú.
AFTER/OUT - Zobrazuje hodnotu konduktivity výstupnej vody po zmiešaní.
Demineralizačná kapacita v závislosti od vstupnej tvrdosti vody*
| Kapacita | Stupne tvrdosti
Dodatočné parametre
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.
|
