Sunny napájecí adaptér 12V, 2A, 24W - spínaný
Kód: ABCT_529009Podrobný popis
Informace o produktu
| Kód produktu | 13082412e2155Sr18 |
|---|---|
| Série | SYS1308 série |
| Výstupní napětí | 12V |
| Výkon | 24W |
| Výstupní proud | 2A |
| Vstupní napětí | 90 - 264V |
| Rozměry | 75x34x43 (mm) |
| Váha netto | 0,16 kg |
| Množství v kartonu | 80 ks |
| Váha kartonu | 15,5 kg |
| Rozměr kartonu | 0.460x0.400x0.260 (m) |
| AC inlet | W2E |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Konektor | 2.1x5.5x11-S |
Dodatočné parametre
| Kategória: | ABCtech |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
