HAKL PL-T 5,5kW ohrievač vody
Kód: HAPLT155Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PL-T |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 8586018642545 |
| Výrobca:: | HAKL - vyrobené na Slovensku |
| Príkon:: | 5,5 kW |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 25 A |
| Objem:: | 0 l |
| Stupeň krytia:: | IP 24 |
| Tlaková prevádzka:: | áno |
| Max. trvalý tlak vody:: | 6 bar |
| Min. spínací tlak:: | 1,5 bar |
| Typ spínania:: | hydraulický |
| Manuálne prepínanie výkonu:: | nie |
| Automatické riadenie príkonu:: | nie |
| Meranie spotreby el.energie:: | nie |
| Meranie spotreby vody:: | nie |
| Tepelná ochrana:: | áno |
| Druhý stupeň tepelnej ochrany:: | nie |
| Signalizácia ohrevu:: | áno |
| Zobrazovanie teploty vody:: | nie |
| Rozteč pripojovacích vývodov:: | 30 mm |
| Pripojovacie závity:: | 3/8" vonkajší |
| Prietok vody pri teplote 40°C:: | 3,2 l/min |
| Prietok vody pri teplote 60°C: | 1,8 l/min |
| Mrazuvzdorná poistka:: | nie |
| Výrobok obsahuje prip. kábel:: | áno |
| Ukončenie kábla vidlicou:: | nie |
| Typ pripojovacieho kábla: | 3C 2,5 mm |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 100 cm |
| Hmotnosť netto:: | 0,85 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 0,98 kg |
| Rozmery výrobku (v x š x h):: | 20,2 x x18,6 x 8,2 cm |
| Rozmery krabice (v x š x h):: | 22 x 21,2 x 10 cm |
| EAN: | 8586018642545 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
