HAKL PM-B SET 5,5kW ohrievač s pák. batériou IconicLine
Kód: HAPMBSET155PDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PM-B pákové batérie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.97 kg |
| EAN: | 8586018642040 |
| Výrobca:: | HAKL - vyrobené na Slovensku |
| Príkon:: | 5,5 kW |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 25 A |
| Objem:: | 0 l |
| Stupeň krytia:: | IP 24 |
| Tlaková prevádzka:: | áno |
| Max. trvalý tlak vody:: | 0 bar |
| Min. spínací tlak:: | 1,5 bar |
| Typ spínania:: | hydraulický |
| Manuálne prepínanie výkonu:: | nie |
| Automatické riadenie príkonu:: | nie |
| Meranie spotreby el.energie:: | nie |
| Meranie spotreby vody:: | nie |
| Tepelná ochrana:: | áno |
| Druhý stupeň tepelnej ochrany:: | nie |
| Signalizácia ohrevu:: | áno |
| Zobrazovanie teploty vody:: | nie |
| Rozteč pripojovacích vývodov:: | 30 mm |
| Pripojovacie závity:: | 3/8" vonkajší |
| Prietok vody pri teplote 40°C:: | 2,0 l/min |
| Prietok vody pri teplote 60°C: | 1,2 l/min |
| Mrazuvzdorná poistka:: | nie |
| Výrobok obsahuje prip. kábel:: | áno |
| Ukončenie kábla vidlicou:: | nie |
| Typ pripojovacieho kábla: | 3C 2,5 mm |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 100 cm |
| Hmotnosť netto:: | 1,74 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 1,97 kg |
| Rozmery výrobku (v x š x h):: | 36,8 x 12,4 x 25 cm |
| Rozmery krabice (v x š x h):: | 24,8 x 26,8 x 10cm |
| EAN: | 8586018642040 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
