HAKL TBF 10 Izolačná doska (1 kus)
Kód: HATBF10KSDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolačné dosky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.78 kg |
| EAN: | 8586018648035 |
| Výrobca:: | HAKL - kontrolované na Slovensku |
| Súčiniteľ tepelnej vodivosti: | 0,03 W / m.K |
| Tepelný odpor:: | 0,25 m2 . K / W |
| Odolnosť proti zaťaženiu:: | 30t/m2 |
| Množstvo v balení:: | 1 ks |
| Množstvo v kartóne:: | 10 ks |
| Hmotnosť netto:: | 2,14 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 2,78 kg |
| Rozmery:: | 120 x 60 x 1 cm |
| Plocha izolačnej dosky: | 0,72 m2 |
| EAN: | 8586018648035 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
