HAKL TCX 10/ 1230 W, kábel
Kód: HATCX101230Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TCX 10 |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.81 kg |
| EAN: | 8586018642224 |
| Výrobca:: | HAKL - kompletované na Slovensku |
| Príkon:: | 1230 W |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 6 A |
| Prúd:: | 5,35 A |
| Príkon na W/m:: | 10 W/m |
| Stupeň krytia:: | IP 67 |
| Dĺžka vykurovacieho vodiča:: | 123 m |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 3 m |
| Počet vykurovacích vodičov:: | 2 ks |
| Počet pripojovacích káblov:: | 1 ks |
| Priamy ohrev:: | nie |
| Akumulačný ohrev:: | áno |
| Ochrana proti vlhkosti:: | áno |
| Hmotnosť netto:: | 4,75 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 4,81 kg |
| Rozmery krabice:: | 36 x 6,0 x 36 cm |
| EAN: | 8586018642224 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
