HAKL TFX 100/12 m2, raster
Kód: HATFX10012Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TFX 100 |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.53 kg |
| EAN: | 8586018642576 |
| Výrobca:: | HAKL - kompletované na Slovensku |
| Príkon:: | 1200 W |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 6 A |
| Prúd:: | 5,22 A |
| Príkon na W/m2:: | 100 W/m2 |
| Stupeň krytia:: | IP 67 |
| Plocha rohože:: | 12 m2 |
| Dĺžka pásu:: | 24 m |
| Šírka pásu:: | 0,5 m |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 3 m |
| Počet vykurovacích vodičov:: | 2 ks |
| Počet pripojovacích káblov:: | 1 ks |
| Priamy ohrev:: | áno |
| Akumulačný ohrev:: | nie |
| Ochrana proti vlhkosti:: | áno |
| Hmotnosť netto:: | 5,08 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 5,53 kg |
| Rozmery krabice:: | 22 x 52 x 22 cm |
| EAN: | 8586018642576 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
