HAKL TH 750 digitálny wifi termostat
Kód: HATH750WIFIDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8586018642286 |
| Výrobca:: | HAKL - kompletované na Slovensku |
| Spínacia záťaž:: | 3 680 W |
| Napätie:: | 230 V |
| Spínací prúd max.:: | 16 A |
| Spotreba:: | 1 W |
| Stupeň krytia:: | IP 21 |
| Typ podlahového snímača:: | NTC-10 |
| Odpor podlah. snímača pri 25°C:: | 10 kOhm |
| Dĺžka podlahového snímača:: | 3 m |
| Presnosť nastavenia teploty:: | 0,5 °C |
| Uchovanie údajov v pamäti:: | 14 dní |
| Typ montáže:: | KU 68 krabica |
| Ovládanie:: | digitálne |
| Wifi:: | áno |
| Protimrazová poistka:: | áno |
| Programovateľné čas.úseky:: | áno |
| Hmotnosť netto:: | 0,18 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 0,30 kg |
| Rozmery:: | 8,6 x 8,6 x 4,0 cm |
| EAN: | 8586018642286 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
