HAKL TFX 150/2 m2, raster
Kód: HATFX1502Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TFX 150 |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 8586018642354 |
| Výrobca:: | HAKL - kompletované na Slovensku |
| Príkon:: | 300 W |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 6 A |
| Prúd:: | 1,31 A |
| Príkon na W/m2:: | 150 W/m2 |
| Stupeň krytia:: | IP 67 |
| Plocha rohože:: | 2 m2 |
| Dĺžka pásu:: | 4 m |
| Šírka pásu:: | 0,5 m |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 3 m |
| Počet vykurovacích vodičov:: | 2 ks |
| Počet pripojovacích káblov:: | 1 ks |
| Priamy ohrev:: | áno |
| Akumulačný ohrev:: | nie |
| Ochrana proti vlhkosti:: | áno |
| Hmotnosť netto:: | 1,06 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 1,34 kg |
| Rozmery krabice:: | 16 x 52 x 16 cm |
| EAN: | 8586018642354 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
