HAKL BD 10s zásobníkový ohrievač
Code: HABD10SProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Zásobníkové ohrievače vody |
|---|---|
| Weight: | 8.6 kg |
| EAN: | 8586018642309 |
| Výrobca:: | HAKL - kontrolované na Slovensku |
| Príkon:: | 2 kW |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 10 A |
| Objem:: | 10 l |
| Stupeň krytia:: | IP X4 |
| Tlaková prevádzka:: | áno |
| Max. trvalý tlak vody:: | 6 bar |
| Min. spínací tlak:: | 0,2 bar |
| Typ spínania:: | termostatický |
| Manuálne prepínanie výkonu:: | nie |
| Automatické riadenie príkonu:: | nie |
| Meranie spotreby el.energie:: | nie |
| Meranie spotreby vody:: | nie |
| Tepelná ochrana:: | áno |
| Druhý stupeň tepelnej ochrany:: | nie |
| Signalizácia ohrevu:: | áno |
| Zobrazovanie teploty vody:: | nie |
| Rozteč pripojovacích vývodov:: | 100 mm |
| Pripojovacie závity:: | 1/2" vonkajší |
| Doba ohrevu o 40°C:: | 13 min |
| Tepelné straty pri 60°C:: | 0,57 kWh |
| Hrúbka izolácie:: | 40 mm |
| Mrazuvzdorná poistka:: | áno |
| Výrobok obsahuje prip. kábel:: | áno |
| Ukončenie kábla vidlicou:: | áno |
| Typ pripojovacieho kábla: | 3C 1,0 mm Flexo |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 100 cm |
| Hmotnosť netto:: | 7,1 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 8,6 kg |
| Rozmery výrobku (v x š x h):: | 36, x 34,6 x 29 cm |
| Rozmery krabice (v x š x h):: | 40,5 x 39,5 x 36,5 cm |
| EAN: | 8586018642309 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
