HAKL PM-B SET 4,5kW ohrievač s klas. batériou IconicLine
Code: HAPMBSET145KProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PM-B klasické batérie |
|---|---|
| Weight: | 1.68 kg |
| EAN: | 8586018642002 |
| Výrobca:: | HAKL - vyrobené na Slovensku |
| Príkon:: | 4,5 kW |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 20 A |
| Objem:: | 0 l |
| Stupeň krytia:: | IP 24 |
| Tlaková prevádzka:: | áno |
| Max. trvalý tlak vody:: | 0 bar |
| Min. spínací tlak:: | 1,2 bar |
| Typ spínania:: | hydraulický |
| Manuálne prepínanie výkonu:: | nie |
| Automatické riadenie príkonu:: | nie |
| Meranie spotreby el.energie:: | nie |
| Meranie spotreby vody:: | nie |
| Tepelná ochrana:: | áno |
| Druhý stupeň tepelnej ochrany:: | nie |
| Signalizácia ohrevu:: | áno |
| Zobrazovanie teploty vody:: | nie |
| Rozteč pripojovacích vývodov:: | 30 mm |
| Pripojovacie závity:: | 3/8" vonkajší |
| Prietok vody pri teplote 40°C:: | 2,0 l/min |
| Prietok vody pri teplote 60°C: | 1,2 l/min |
| Mrazuvzdorná poistka:: | nie |
| Výrobok obsahuje prip. kábel:: | áno |
| Ukončenie kábla vidlicou:: | nie |
| Typ pripojovacieho kábla: | 3C 2,5 mm |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 100 cm |
| Hmotnosť netto:: | 1,45 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 1,68 kg |
| Rozmery výrobku (v x š x h):: | 37 x 12,4 x 26,5 cm |
| Rozmery krabice (v x š x h):: | 24,8 x 26,8 x 10 cm |
| EAN: | 8586018642002 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
