HAKL TBF 06 Izolačná doska (1 kus)
Code: HATBF06KSProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Izolačné dosky |
|---|---|
| Weight: | 1.82 kg |
| EAN: | 8586018648011 |
| Výrobca:: | HAKL - kontrolované na Slovensku |
| Súčiniteľ tepelnej vodivosti: | 0,03 W / m.K |
| Tepelný odpor:: | 0,16 m2 . K / W |
| Odolnosť proti zaťaženiu:: | 30 t/m2 |
| Množstvo v balení:: | 1 ks |
| Množstvo v kartóne:: | 10 ks |
| Hmotnosť netto:: | 1,18 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 1,82 kg |
| Rozmery:: | 120 x 60 x 0,6 cm |
| Plocha izolačnej dosky: | 0,72 m2 |
| EAN: | 8586018648011 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
