HAKL TC 10/ 1900 W, kábel
Code: HATC101900Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TC 10 |
|---|---|
| Weight: | 5.38 kg |
| EAN: | 8586018642453 |
| Výrobca:: | HAKL - kompletované na Slovensku |
| Príkon:: | 1900 W |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 10 A |
| Prúd:: | 8,26 A |
| Príkon na W/m:: | 10 W/m |
| Stupeň krytia:: | IP 67 |
| Dĺžka vykurovacieho vodiča:: | 190 m |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 3 m |
| Počet vykurovacích vodičov:: | 1 ks |
| Počet pripojovacích káblov:: | 2 ks |
| Priamy ohrev:: | nie |
| Akumulačný ohrev:: | áno |
| Ochrana proti vlhkosti:: | áno |
| Hmotnosť netto:: | 5,33 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 5,38 kg |
| Rozmery krabice:: | 39 x 7,0 x 39 cm |
| EAN: | 8586018642453 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
