HAKL TFX 150/1 m2, raster
Code: HATFX1501Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TFX 150 |
|---|---|
| Weight: | 0.93 kg |
| EAN: | 8586018642330 |
| Výrobca:: | HAKL - kompletované na Slovensku |
| Príkon:: | 150 W |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 6 A |
| Prúd:: | 0,65 A |
| Príkon na W/m2:: | 150 W/m2 |
| Stupeň krytia:: | IP 67 |
| Plocha rohože:: | 1 m2 |
| Dĺžka pásu:: | 2 m |
| Šírka pásu:: | 0,5 m |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 3 m |
| Počet vykurovacích vodičov:: | 2 ks |
| Počet pripojovacích káblov:: | 1 ks |
| Priamy ohrev:: | áno |
| Akumulačný ohrev:: | nie |
| Ochrana proti vlhkosti:: | áno |
| Hmotnosť netto:: | 0,65 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 0,93 kg |
| Rozmery krabice:: | 16 x 52 x 16 cm |
| EAN: | 8586018642330 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
