HAKL TFX 150/12 m2, raster
Code: HATFX15012Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TFX 150 |
|---|---|
| Weight: | 5.83 kg |
| EAN: | 8586018642446 |
| Výrobca:: | HAKL - kompletované na Slovensku |
| Príkon:: | 1800 W |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 10 A |
| Prúd:: | 7,83 A |
| Príkon na W/m2:: | 150 W/m2 |
| Stupeň krytia:: | IP 67 |
| Plocha rohože:: | 12 m2 |
| Dĺžka pásu:: | 24 m |
| Šírka pásu:: | 0,5 m |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 3 m |
| Počet vykurovacích vodičov:: | 2 ks |
| Počet pripojovacích káblov:: | 1 ks |
| Priamy ohrev:: | áno |
| Akumulačný ohrev:: | nie |
| Ochrana proti vlhkosti:: | áno |
| Hmotnosť netto:: | 5,38 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 5,83 kg |
| Rozmery krabice:: | 22 x 52 x 22 cm |
| EAN: | 8586018642446 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
