HAKL TFX 150/7 m2, raster
Code: HATFX1507Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TFX 150 |
|---|---|
| Weight: | 3.69 kg |
| EAN: | 8586018642415 |
| Výrobca:: | HAKL - kompletované na Slovensku |
| Príkon:: | 1050 W |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 6 A |
| Prúd:: | 4,57 A |
| Príkon na W/m2:: | 150 W/m2 |
| Stupeň krytia:: | IP 67 |
| Plocha rohože:: | 7 m2 |
| Dĺžka pásu:: | 14 m |
| Šírka pásu:: | 0,5 m |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 3 m |
| Počet vykurovacích vodičov:: | 2 ks |
| Počet pripojovacích káblov:: | 1 ks |
| Priamy ohrev:: | áno |
| Akumulačný ohrev:: | nie |
| Ochrana proti vlhkosti:: | áno |
| Hmotnosť netto:: | 3,24 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 3,69 kg |
| Rozmery krabice:: | 22 x 52 x 22 cm |
| EAN: | 8586018642415 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
