QUADROFLEX QF 150ZKO
Code: 2132122701Related products
Action
–10 %
Protherm Panther Condens 25 KKO - model 2021
Skladom u dodávateľa
1 480,01 €
Action
–49 %
Avansa 2007
Skladom
(21 pcs)
26,68 €
Avansa 2007 - programmable weekly thermostat The Avansa 2007 room...
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Plynové ohrievače vody |
|---|---|
| Weight: | 56 kg |
| EAN: | 5995935906358 |
| Druh plynu: | zemný plyn |
| Max. prevádzková teplota: | 80 C |
| Max. povolený tlak nádrže: | 6 bar |
| Vstupný tlak plynu: | 25 mbar |
| Hodnota NOx: | 56 mg/kWh |
| Max. teplota spätného toku spalín: | 55 C |
| Výkon: | 6,3 kW |
| Hodnota emisii NOx: | max.56 mg/kWh |
| Priemer odvodu spalín: | 80 mm |
| Energetická trieda ERP: | A |
| Výška: | 1352 mm |
| Priemer: | 515 mm |
| Záruka: | 2 rokov |
| Hmotnosť netto: | 56 kg |
| Montáž ohrievača: | Závesná zvislá |
Action
–39 %
Euroster Q7
Skladom
(2 pcs)
74,29 €
Termostat Euroster Q7 s týždenním programom a podsvietením (poznáme aj ako EQ7)...
–17 %
Systémová izolačná doska UHP55 pre podlahové kúrenie (STIROTERMAL BASIC)
Predaj skončil
(0.004 m2)
11,72 €
Action
–49 %
Avansa 2007
Skladom
(21 pcs)
26,68 €
Avansa 2007 - programmable weekly thermostat The Avansa 2007 room...
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
