Vykurovacia rohož HAKL TF 150/1,5m2

Kód: HATF15015
88,40 € –22 %
TF 150 2020 1500px 420x420
88,40 € –22 % 68,12 € / ks
4 až 7 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Vykurovacia rohož HAKL TF 150/1,5m2

 

Vykurovacia rohož 150/1,5m2 s ochranným opletením slúži na podlahové vykurovanie a kúrenie v priestoroch s požadovanou zvýšenou ochranou (kúpeľne, práčovne, a pod.). Spodná strana rohože je vybavená obojstranne lepiacimi páskami, umožňujúcimi fixovať rohož k podkladu do okamihu, kedy je zastierkovaná flexibilným tmelom. Výrazne sa tak uľahčí položenie podlahy spolu s elektrickým podlahovým kúrením a predovšetkým následné stierkovanie flexibilným tmelom. Celkový výkon 225 W.

 

HAKL TF 150 elektrické podlahové vykurovacie rohože pre keramickú dlažbu:

 • určené pre mokrú montáž, zaliatím do lepiaceho tmelu
 • vhodné pre keramickú dlažbu, vinylové lepiace parkety a iné
 • opletenie kábla dovoľuje montáž do vlhkých priestorov
 • úspora energie vďaka hrúbke len 3 mm
 • možnosť použitia aj ako hlavný zdroj tepla v miestnosti
 • bezúdržbová prevádzka bez nutnosti pravidelného servisu
 • kvalitné vykurovacie jadrá s bodom tavenia až 1 100 °C
 • každý výrobok je podrobený prísnemu testu výstupnej kontroly
 • výrobca odporúča montáž a sprevádzkovanie odbornou firmou
 

Elektrické podlahové kúrenie, vykurovanie je možné inštalovať takmer pod všetky podlahové krytiny, vrátane plávajúcich podláh, kobercov, mramoru, linolea a podobne. Elektrické podlahové kúrenie, vykurovanie je skryté v podlahe a tým nebráni dizajnovým riešeniam interiéru. Stavebná konštrukcia podlahy ostáva prakticky nezmenená, to znamená, že v prevažnej väčšine prípadov nie je nutné v skladbe podlahy robiť niečo navyše alebo iným spôsobom. Vykurovacie káble sú zaliate do vrstvy betónu alebo anhydritu. Tieto materiály dodávajú elektrickému podlahovému kúreniu jeho akumulačné schopnosti, vďaka ktorým je elektrické podlahové kúrenie tak úsporné.

 

Upozornenie:

1.Pripojenie vykurovacej rohože musí byť vykonané iba osobou s príslušnou kvalifikáciou a oprávnením.
2.Vykurovacia rohož musí byť pri montáži chránená pred nadmerným napätím a ťahom.
3.Podklad pod vykurovacou rohožou musí byť čistý, bez ostrých hrán a predmetov.
4.Pripojenie vykurovacej rohože musí byť vykonané podľa platných noriem.
5.Vykurovaciu rohož prevádzkujte iba s termostatom s podlahovým teplotným senzorom alebo podlahovým a priestorovým senzorom.
6.Vykurovacia rohož sa nesmie skracovať, predlžovať a byť namáhaná v oblasti studenej spojky (spojenie vykurovacieho a prívodového káblu). Vykurovacie káble sa nesmú dotýkať, krížiť, porušovať.
7.Neodporúča sa vykurovaciu rohož inštalovať pri teplote nižšej ako+5°C.
8.Neinštalujte vykurovaciu rohož pod pevne zastavané plochy s nedostatočným odvodom tepla (pod vane, sprchovacie kúty, vstavané skrine, krby a pod.), môže dôjsť k prehriatiu.

 

Technické parametre:

 • Typ vykurovacej rohože: jednožilový vodič s opletením
 • Napájacie napätie: 230V/50Hz
 • Príkon na m2: 150 W/m2
 • Prúd: 0,97 A
 • Plocha: 1,5 m2
 • Hrúbka: 3 mm
 • Dĺžka pásu: 3 m
 • Dĺžka prip. kábla: 2x3 m
 • Šírka pásu: 0,5 m
 • Max. teplota drôtu: 75 °C
 • Min. polomer ohybu: 30 mm
 • Min. rozteč káblu: 70 mm
 

Dodatočné parametre

Kategória: vykurovacie rohože
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora 25.12.2021 15:16
Dobry den prajem, narazil som na Vasu stranku iba nahodou a prekvapila ma prijemne obsahom a aj Vasou ochotou poradit. Zaujimam sa o moznost riesenia vyhrievania malej kupelne, ktora ma plochu cca 160x140cm elektrickou rohozou, ale tie su ako som videl vo Vasej ponuke min v 200 cm dlzke. Viete mi prosim poradit iny typ alebo ako tuto dlhsiu upravit / skratit ? Je mozne podla niektorych Vasich odporucani rohoz nalepit na existujucu dlazbu ale treba dlazbu vymenit ? S podakovanim a prianim vela uspechov
Odpovedať
A Avatar autora 25.12.2021 15:16
Dobrý deň, Áno v ponuke máme vyhrievacie rohože minimálne v 200 cm dĺžke. Iný typ žiaľ v ponuke nemáme a žiaľ neviem ani ako by ste rohož upravili. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.
M Avatar autora 25.12.2021 15:15
Dobry den, je potrebne/vhodne pod elektricku vykurovaniu rohoz (Vykurovacia rohož 0,5x3 m, 160W/m2) dat nejaku izolacnu vrstvu? Ak ano, aku?
Odpovedať
A Avatar autora 25.12.2021 15:15
Dobrý deň, Nie je potrebné dávať pod vykurovaciu rohož izolačnú vrstvu. Prajem pekný deň.
L Avatar autora 25.12.2021 15:14
Dobrý deň Kedy budete mat dostupne tuto rohož? Dakujem
Odpovedať
A Avatar autora 25.12.2021 15:14
Dobrý deň, je nám ľúto ale v najbližšom období bude stále nedostupný. Odporúčame Vám však priebežne sledovať našu internetovú stránku. S pozdravom
J Avatar autora 25.12.2021 15:14
ahojte prosím už sú rohože skladom ?? chcel by som pod koberec na chatu na zásuvkový termostat dalo by sa to nejako??? čo ešte k rohoži dokúpiť?? ďakujem
Odpovedať

O spoločnosti 

Sídlo firmy sa nachádza v Ivanke pri Dunaji (cca 8 km od Bratislavy). S výstavbou výrobného komplexu sa začalo v roku 1996. Dnes sú v prevádzke kompletážne haly s rozlohou viac ako 1000 m², v ktorých je umiestnená výroba, sklady a predajňa. Súčasťou komplexu je aj dvojposchodová administratívna budova, v ktorej je školiace stredisko, obchodné oddelenie a vedenie firmy. Filozofia výroby produktov značky HAKL je postavená na prepracovanom výrobnom procese od prvotnej myšlienky využiteľnosti produktu, cez dizajn, výrobu, až po jeho spoľahlivú funkčnosť. Vybudovaná servisná sieť v rámci Slovenska a zaškolení pracovníci podpory predaja sú základom služieb, ktoré štandardne poskytujeme našim zákazníkom.
Naše skúsenosti s viac ako dvadsaťročnou tradíciou predaja na Slovensku nás oprávňujú konštatovať, že firma HAKL má vybudované pevné miesto na trhu.

TÜV ISO 9001

Pre silný dôraz na kvalitu a spoľahlivosť produktov značky HAKL, sa vedenie firmy v roku 2006 rozhodlo zaviesť systém riadenia kvality ISO. Táto norma presne špecifikuje požiadavky procesov manažmentu vo firme, nastavuje vysoké kritéria nielen v oblasti výroby, ale aj v rámci predaja a servisu produktov. Každý výrobok je tak podrobený prísnemu testu výstupnej kontroly podľa nemeckého certifikátu TÜV ISO 9001.

V súlade s nastavenými smernicami neustále zlepšujeme aj oblasť ekológie a životného prostredia, ktorý napríklad zahŕňa program spätnej recyklácie výrobkov. Certifikát TÜV ISO 9001 nám pomohol efektívnejšie uplatniť naše ciele na poskytované služby a výrobky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.