Buďte smart a regulujte svoje vykurovanie so systémom Saswell KIT TRV

Lákajú vás technické vymoženosti a radi by ste si nimi obohatili aj regulovanie teplôt vo vašom domove? Nastavte si úroveň vykurovania pomocou aplikácie vo svojom smartfóne. Systém pre radiátory Saswell KIT TRV bude v domácej WiFi sieti komunikovať s kotlom či iným zdrojom kúrenia a postará sa o stálu temperatúru v jednotlivých miestnostiach. Správne zvolený programovateľný termostat vám okrem kontroly teploty navyše pomôže šetriť energie aj počas vašej neprítomnosti.

Set na reguláciu vykurovania radiátorov Saswell KIT TRV obsahuje vysielač (tzv. bránu) a prijímač, štyri bezdrôtové WiFi hlavice, skrutkou uzamykateľné adaptéry na pripojenie radiátorov, ako aj adaptér na pripojenie do siete a tužkové alkalické batérie.

Dizajnový vysielač ovládne vaše radiátory

Štýlový programovateľný TRV ovládač bol navrhnutý pre nezávislé ovládanie radiátorov. WiFi modul vyniká moderným dizajnom, ktorý ocenia nielen majitelia nadčasových príbytkov. Vysielač, známy aj ako gateway (brána), má na svojej prednej strane tri LED kontrolky, ktoré signalizujú stav WiFi pripojenia, RF pripojenia a výstupu.

Saswell KIT TRV umožňuje spojiť bezdrôtové termostatické hlavice s vysielačom, ktoré s využitím internetového pripojenia budete môcť ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Aplikácia je dostupná pre systémy Android aj iOS. Po jej nainštalovaní je potrebné registrovať sa a spojiť sa so zariadením. Všetky nastavenia sa vykonávajú výlučne cez aplikáciu, pričom podrobné informácie týkajúce sa postupu sú dostupné v priloženom návode.

Pri umiestňovaní vysielača vás nebude obmedzovať ani teplota, ktorej hodnoty by sa mali pohybovať v rozmedzí od 0°C do 50°C. Vysielač aj prijímač Saswell KIT TRV majú v otvorenom priestore dosah sto metrov a oba disponujú krytím na úrovni IP21. K vysielaču budete môcť navyše pripojiť prijímač a až desať kusov radiátorových hlavíc.

Prijímač v elegantnom prevedení s anténou

Súčasťou minimalistického prijímača zo setu Saswell KIT TRV je anténa a tlačidlo zapnutia na prednej strane. Po jeho aktivácii sa rozsvietia LED kontrolky, indikujúce napájanie, vykurovanie a samotné pripojenie.

Pod zadným krytom prijímača sa nachádza miesto na pripojenie kontaktov elektroinštalácie. Kryt jednoducho otvoríte pomocou plochého skrutkovača. Prijímač, ktorý je rovnako ako vysielač napájaný zo siete vďaka pribalenému adaptéru, sa s kotlom spája pomocou dvojžilového kábla.

Pomocou aplikácie je možné ovládať plynový kotol, ako aj kotol na tuhé palivo. Prijímač disponuje výstupom pre pripojenie kotla, ale aj elektrickým kontaktom 220 VAC, vhodným napríklad na pripojenie čerpadla.

Smart termostat pre radiátorové hlavice

Inteligentné radiátorové hlavice sú kompatibilné s bežnými radiátormi predávanými na Slovensku. Môžete ich regulovať pomocou aplikácie, nie je však vylúčené ani manuálne ovládanie stlačením tlačidiel na ich povrchu. Budete si môcť naprogramovať čas aj s príslušnou hodnotou požadovanej teploty, pričom hlavice umožňujú nastaviť viacero zmien teplôt v priebehu dňa. Teplotu je možné nastaviť v rozsahu od 5°C do 30°C, pričom je nastaviteľnosť možné vykonať po každých 0,5 °C.

V balení setu Saswell KIT TRV sa nachádzajú štyri kusy radiátorových hlavíc. V prípade potreby si môžete dokúpiť ďalších šesť kusov a rozšíriť tak systém až na celkový počet desať.

Dizajnové prevedenie setu Saswell KIT TRV v kombinácii s ovládaním cez aplikáciu smartfónu poteší nejedného milovníka moderných technológií a svojím univerzálnym vzhľadom s ľahkosťou zapadne do moderne zariadených interiérov. Ak máte otázky týkajúce sa vlastností či vhodného riešenia konkrétneho produktu, neváhajte sa obrátiť na odborníkov z Atrie SK. Využite ponuku sortimentu pre vykurovanie a doplnky v prémiovej kvalite pre váš dom aj záhradu a svoje otázky týkajúce sa realizácie jednotlivých riešení adresujte na info@atria.sk .

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.