expanzomaty, pumpy

Najpredávanejšie

85458 rucna pumpa na plnenie solarnych systemov
–20 %
 (–20 %)
80,64 €
1 položiek celkom
85458 rucna pumpa na plnenie solarnych systemov
–20 %
80,64 €

- pre naplnenie nemrznúcej kvapaliny, objem 3L   

730200

Ostatné príslušenstvo pre slnečné kolektory a solárny okruh. Solárny expanzomat, elektrická špirála do zásobníka, teplonostné médium do solárneho okruhu, pumpa pre naplnenie solárneho okruhu.

 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  21. 11. 2018
  Dobry den, chcel by som Vas poprosit o radu.. Potreboval by som vymenit resp. rozriedit vodu s nemrznucou zmesou v radiatoroch v rodinnom dome, v ktory je v zime neobyvany, obavam sa totiz ze pri silnych mrazoch mi to tam zamrzne.. Mam v nom klasicky plynovy kotol + cca v prepocte asi 200l vody v radiatoroch a potrubiach.. Co by ste mi prosim odporucali? Nejaku lacnejsiu ale kvalitnu variantu? Dakujem za odpoved
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  21. 11. 2018
  Dobrý deň, skúste si pozrieť Termsol ten je do -25°C : https://www.atria.sk/termsol-nemrznuca-zmes-30-litrova/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  stefan
  Dátum:
  29. 2. 2016
  Dobrý deň, Chcem Vás touto cestou požiadať o informáciu týkajúcu sa nemrznúcej zmesi Termsol , ktorú ponúkate. Na chate som nainštaloval elektrický kotol PROTHERM a rozvod k panelovým radiátorom . Chatu využívam hlavne cez leto ; v zime len občas. Kotol zapínam len keď prídem na chatu, avšak ak je zima väčšia ako – 5 *C, tak voda v sústave zamrzne. Preto ju chcem naplniť nemrznúcou zmesou Termsol . Moja otázka je, či vaša zmes Termsol je vhodná ako náplň do takéhoto systému. Ak máte o tejto zmesi nejaké materiály, resp. bezpečnostnú kartu , poprosím o jej zaslanie. Za odpoveď Vám vopred ďakujem a prajem pekný deň.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  29. 2. 2016
  Dobrý deň. Áno, túto zmes môžete použiť i na vykurovanie, podmienka je ale, aby ste ju nemiešali so žiadnou inou. V neriedenom stave je nemrznúca cca do -25 stupňov. Avšak nejaký popis v pdf k nej nemáme. Pekný deň.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.