Digitálny bezdrôtový termostat Saswell T19 v modernom dizajne

Čoraz obľúbenejším prvkom vykurovacích systémov sa stávajú bezdrôtové termostaty. Okrem regulácie teploty v miestnosti plnia aj funkciu vysielača a sú zároveň vhodné tak pre plynové kondenzačné kotly a elektrické rohože, ako aj na ovládanie podlahového kúrenia. Navyše ich budete môcť využiť aj počas horúcich letných dní na reguláciu vašej klimatizácie.

Bez termostatu si doma nezakúrite

K tomu, aby ste si váš príbytok vyhriali na požadovanú teplotu, je nevyhnutné zaobstarať si okrem kotla a obehového čerpadla aj kvalitný termostat. Izbový termostat, prepojený s ústredným kúrením, sníma teplotu v miestnosti a podľa úrovne dosiahnutia požadovanej teploty reguluje vykurovaciu sústavu. Kotol sa pri prijatí elektrického signálu z termostatu uvedie do činnosti a vodu vo vykurovacom systéme zahrieva až dovtedy, kým nedosiahne nastavenú teplotu. Keď sa tak stane, izbový termostat vyšle signál na prívod elektrického prúdu, ktorý uvedie do činnosti elektromotor obehového čerpadla. Takto prebieha cirkulácia teplej vody vo vašom vykurovaní a výsledkom je atmosféra vykúreného domova podľa želania jej obyvateľov.

Bezdrôtový termostat s minimalistickým dizajnom

Voľba bezdrôtového termostatu uľahčuje jeho majiteľovi umiestnenie i premiestňovanie zariadenia, a to najmä vo fáze obývania nehnuteľnosti či po jej rekonštrukcii. Termostat Saswell T19 7 môžete umiestniť na stenu či položiť ho na poličku vďaka vstavanému stojanu. Svojím minimalistickým dizajnom bude ladiť tak s klasickou, ako aj s modernou domácnosťou.

Na prednej strane termostatu sa nachádza LCD displej s dotykovými tlačidlami a pomocou gombíka na bočnej strane prebudíte zariadenie zo „spiaceho“ módu. Vzadu nájdete otvory na uchytenie pribaleného stojana, ako aj micro USB port na nabíjanie termostatu.

Napriek tomu, že má termostat dve možnosti napájania, väčšina kupujúcich uprednostní bezkáblovú verziu s použitím batérií. Tie do Saswell T19 7 umiestnite po odňatí zadného krytu. Izbový termostat sa už pri vložení batérií automaticky spustí a intuitívne vás prevedie nastavením základných parametrov a požadovanej teploty.

Súčasťou termostatu Saswell T19 7 je aj prijímač 2011DE, ktorý sa ku kotlu pripája pomocou dvojžilového kábla. Je vybavený displejom a tlačidlom zapnutia, pričom je dizajnovo zladený s termostatom. Nechýba mu ani dodatočná externá anténa pre zosilnenie WiFi signálu. 

Digitálny bezdrôtový termostat Saswell predčí vaše očakávania

Moderné technológie prenikli už aj do sféry kúrenia. Preto je digitálny bezdrôtový termostat Saswell T19 7 želanou „vychytávkou“, ktorá vám umožní regulovať si teplotu vašej domácnosti aj na diaľku, pomocou mobilnej aplikácie s názvom „Thermostat“. Tú spoločne s termostatom vyvinula spoločnosť Saswell, pričom myslela na užívateľov systémov Android aj iOS. Po nainštalovaní aplikácie je potrebné zaregistrovať sa, prihlásiť sa a pripojiť sa k prijímaču. Potom vám už nič nebude brániť v programovaní požadovaných parametrov termostatu. Vy sa tak pokojne môžete vrátiť zo zimnej dovolenky do príbytku, v ktorom sa počas vašej neprítomnosti len mierne temperovalo, vyhriateho podľa potreby aktuálneho počasia.

 

 

 

Termostat Saswell T19 7 však budete môcť rovnako používať aj v prípade výpadku internetového pripojenia. Ovládanie sa v tomto prípade budú vykonávať priamo pomocou termostatu. Tento termostat umožňuje nastaviť si teplotu na obdobie jedného týždňa so štyrmi rôznymi nastaveniami času a teploty pre každý deň a zároveň je vhodný na reguláciu väčšiny kotlov predávaných na Slovensku.

Elegantný a inteligentný digitálny bezdrôtový termostat Saswell T19 7 splní očakávania náročných klientov. Svojím moderným dizajnom s displejom vo farbe klavírovej čiernej poteší milovníkov aktuálnych trendov a výdobytkov doby, rovnako však poslúži počas celého roka. Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku v článku, tím odborníkov z ATRIA SK je pripravený vám ju zodpovedať na info@atria.sk

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.