IVR ITALY Spätná klapka 5/4" - mosadz
Kód: OZ_OD-15524Podrobný popis
Mosadzová spätná klapka vybavená 5/4" vnútorným závitom slúži na zastavenie vody pred čerpadlom a tým chráni aj zdroj elektrickej energie. Táto armatúra zabraňuje spätnému prúdeniu v systémoch pre pitnú aj úžitkovú vodu. Konštrukcia je celomosadná s nerezovou pružinou, pričom poloha klapky môže byť umiestnená ľubovoľne.
TECHNICKÉ VLASTNOSTI PRODUKTU
| Priemer | 5/4" |
| Maximálna teplota | 95 °C |
| Materiál | mosadz |
| Pracovný tlak | do 1 MPa |
| Hmotnosť | 0,45 kg |
| Otvarací pretlak | 0,02 bar |
| Typ závitu | vnútorný |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k čerpadlám |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8585031004316 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
