IVR ITALY Spätná klapka 6/4" - mosadz
Kód: OZ_OD-16051Podrobný popis
Mosadzová spätná klapka so šiestimi a štyrmi" vnútornými závitmi slúži na zadržanie vodného stĺpca pri čerpadle, takto chráni čerpadlo aj elektrické napájanie. Táto armatúra zabraňuje spätnému toku v systémoch na pitnú aj úžitkovú vodu. Je vyrábaná v celomosadznom prevedení s nerezovou pružinou, pričom jej funkčná poloha je ľubovoľná.
TECHNICKÉ VLASTNOSTI PRODUKTU
| Priemer | 6/4" |
| Maximálna teplota | 95 °C |
| Materiál | mosadz |
| Pracovný tlak | do 1 MPa |
| Hmotnosť | 0,65 kg |
| Otvarací pretlak | 0,02 bar |
| Typ závitu | vnútorný |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k čerpadlám |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 8585031004330 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
