Solárny zásobník QUADROFLEX QFS 2 500
Code: 301396Related products
Action
–10 %
Protherm Panther Condens 25 KKO - model 2021
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladom u dodávateľa
1 480,01 €
Action
Avansa 25/6/180
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Skladom
(113 pcs)
38,65 €
Caleffi 5453 DIRTMAG® 3/4"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 týždeň
124,48 €
Action
–49 %
Avansa 2007
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladom
(21 pcs)
26,68 €
Avansa 2007 - programmable weekly thermostat The Avansa 2007 room...
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Solárne nádrže |
|---|---|
| Weight: | 158 kg |
| EAN: | 3800879302956 |
| Skutočný objem: | 500 L |
| Objem vrchného výmenníka: | 13,7 L |
| Plocha vrchného výmenníka: | 2,25 m² |
| Výkon vrchného výmenníka: | 73 kW |
| Stály prietok TV pri dT 35°C (60-80°C) S1: | 1795 L/h |
| Energetická trieda ERP: | C |
| Výška: | 1695 mm |
| Priemer: | 750 mm |
| Záruka: | 2 rokov |
| Hmotnosť netto: | 158 kg |
–21 %
Bosch Condens GC2300iW 24 P
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
1 týždeň
1 369,13 €
–20 %
Solárna dvojrúra, vlnovec DN16, 2x16 metrov
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladom
(1 pcs)
from 392,89 €
–53 %
Aquart 25/6/180
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Predaj skončil
36,96 €
Action
–23 %
Avansa 700 W
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladom ZA
(10 pcs)
270,42 €
Action
–31 %
Avansa 2007 TX
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladom
(30 pcs)
56,31 €
Action
–39 %
Euroster Q7
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladom
(2 pcs)
74,29 €
Termostat Euroster Q7 s týždenním programom a podsvietením (poznáme aj ako EQ7)...
Tesnenie závitov LOCTITE 55 - 160 m, návin
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladom
(526 pcs)
14,15 €
–17 %
Systémová izolačná doska UHP55 pre podlahové kúrenie (STIROTERMAL BASIC)
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Predaj skončil
(0.004 m2)
11,72 €
Action
–49 %
Avansa 2007
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladom
(21 pcs)
26,68 €
Avansa 2007 - programmable weekly thermostat The Avansa 2007 room...
Action
Total Filter TF1 - 3/4" komplet
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Predaj skončil
(1 pcs)
216,48 €
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
