TECH EU-L-5s drôtový regulátor pre termoelektrické pohony 8 zón

Kód: WG.20.0134
126 € –12 %
79602 tech eu l 5s drotovy regulator pre termoelektricke pohony 8 zon
126 € –12 % 110,88 € / ks
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

- je možné pripojiť bežné univerzálne dvojstavové termostaty (NC/COM)
ako programovateľné tak aj manuálne

Funkcie vykonávané reguláciou : 

Charakteristické črty výrobku :

 • značná úspora spotreby energie vďaka hospodárnemu využívaniu tepla v jednotlivých miestnostiach budovy
 • optimalizácia tepelného komfortu v budove vďaka vyčleneniu rôznych priestorov s odlišnými tepelnými podmienkami
 • možnosť použitia bežných termostatov znižuje dodatočné náklady na montáž
 • jednoduchá a ľahká montáž na lištách
 • kryt zhotovený z vysoko kvalitných materiálov odolných voči vysokým aj nízkym teplotám
 • možnosť montáže na lišty DIN, alebo priamo na stenu

 

Dodatočné parametre

Kategória: drôtový systém
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma

Spoločnosť TECH Controllers bola založená v roku 2004. Od svojho vzniku sa dynamicky vyvíja a v krátkej dobe sa stáva lídrom vo výrobe elektronických zariadení pre vykurovanie, či už ide o pevné palivo alebo iné zdroje energie. V súčasnosti je celková plocha našej spoločnosti na viac ako 7 500 m², kde pracuje niekoľko stoviek zamestnancov. Naše špecializované regulácie pre rôzne typy zariadení sú predávané v celom Poľsku a v ďalších 19-tich európskych krajinách.

Siedziba firmy

Široká škála moderných výrobkov

Naša spoločnosť vyrába regulácie pre všetky typy vykurovacích zariadení so zameraním na maximálne využitie ich potenciálu. Vďaka presnému zónovému vykurovaniu je vo všetkých miestnostiach v objekte ideálna teplota tak pre zdravie, ako aj pohodu. Naša ponuka obsahuje regulácie pre:

 • Radiátorové vykurovanie
 • Podlahové vykurovanie
 • Vykurovacie sústavy
 • Izbové regulácie
 • Ostatné (vrátane regulácii pre obnoviteľné zdroje energie, krby, kotly a špeciálne regulácie)

Všetky naše regulácie pre ovládanie kúrenia sú vypracované tak vizuálne, ako aj funkcionálne so zameraním na pohodlie a úspory pre užívateľa. Ich súčasťou sú osvedčenia o zhode s Európskou smernicou, ktoré potvrdzujú, že výrobky spĺňajú požiadavky harmonizovaných noriem so Smernicou o nízkom napätí 2006/95 /ES.

Pokročilé riešenia v procese tvorby regulácie

Hala produkcyjna

Výroba regulácii v našom závode je plne automatizovaný proces, ktorý prebieha na dvoch výrobných linkách. Pravidelne dodávame nové funkcie do už existujúcich modelov zariadení, vyvíjame nové modely, ktoré obohacujú aktuálnu ponuku. V každej fáze výroby regulácii vykonávame špeciálne kontrolné testy, ktoré zaručujú dlhú životnosť zariadení a vysoký komfort pre užívateľa. Každý programátor spolupracuje s testerom, ktorý kontroluje správnu činnosť a všetky detaily v logike zariadenia. Súčasťou procesu výroby je vlastné laboratórium, v ktorom kontrolujeme zariadenia v každej fáze. V špeciálnej klimatickej komore kontrolujeme správnu činnosť regulácii v rôznych teplotných podmienkach.

Nástroje dedikované pre užívateľa

Programátori našej spoločnosti vyvinuli špeciálnu aplikáciu eModul, ktorá umožňuje vzdialenú kontrolu prevádzky tak vykurovacieho zariadenia, ako aj teploty v miestnostiach pomocou mobilného telefónu alebo tabletu. Vďaka tomu je možné ešte viac ušetriť na vykurovaní aj keď sme mimo domu, pritom máme prevádzkové parametre vykurovacieho systému stále pod kontrolou, či sme v práci, na cestách alebo pri nakupovaní.

Zarządzanie ogrzewaniem przez internet

Pre lepšiu komunikáciu s klientom je k dispozícii moderný webový nástroj - konfigurátor, ktorý bol vytvorený pre všetkých, ktorí chcú nezávisle posúdiť, aké zariadenia budú potrebovať na reguláciu vykurovania. Konfigurátor systému umožňuje rýchlo a ľahko vybrať komponenty riadiaceho systému podľa vašich potrieb, preferovanej inštalácie a typu budovy. Môžete si pripraviť svoju vlastnú zostavu s ohľadom na počet miestností a podľa toho, či majú radiátory alebo podlahové kúrenie.

Akadémia inštalatéra a prezentačné vozidlo

Akademia instalatora

Veľmi radi sa podelíme o vedomosti a výmenu skúsenosti a preto už roky organizujeme bezplatné školenia pre inštalatérov, počas ktorých predstavujeme naše zariadenia, vysvetľujeme princíp ich činnosti, obsluhu a inštaláciu. Akadémia Inštalatéra je organizovaná periodicky v RUŽOMBERKU a v TRNAVE, ale aj podľa požiadaviek klientov aj v iných mestách.

Dobrou príležitosťou prezentovať najnovšie produkty je naša prítomnosť so špeciálny výstavným autom, ktorým cestujeme podľa požiadaviek našich obchodných partneroch. Auto je vybavené najnovšími a najčastejšie kupovanými modelmi zariadení pre reguláciu kúrenia.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.