Tieniaca plachta na plot 90% sivá 160g/m² 1,8x50m
Kód: OZ_004004HSIPodrobný popis
Tieniace plachty určené pre ploty slúžia na tieňovanie priestoru Vášho domu, záhrady či terasy a zabezpečujú pociť súkromia, pričom plnia aj úlohu vetrolamu. Taktiež pôsobia ako bariéra proti náletovému prachu aj burinám (napríklad z blízkej komunikácie).
Ďakujúc UV stabilizovaným vláknam sú tieniace textílie maximálne odolné voči slnečnému žiareniu, čo zabraňuje ich krehnutiu a rozpadaniu. Majú spevnený okraj umožňujúci jednoduchú montáž pomocou drôtu alebo sťahovacích pások (odporúča sa cca 10 kusov na bežný meter plachty).
| Dĺžka | 50 m |
| Výška | 1,8 m |
| Plocha | 90 m ² |
| Plošná hmotnosť | 160 g/m ² |
| Hmotnosť (bal.) | 15,3 kg |
| Farba | sivá |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tieniace textílie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.4 kg |
| EAN: | 8585041870215 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
