Tieniaca plachta na plot 90% zelená 160g/m² 1,8x10m
Kód: OZ_004004GZEPodrobný popis
Plachty slúžiace na tienenie plotov zabezpečujú príjemný stín pre Vašu domácnosť, záhradu či terasu, prispievajú k pocitu súkromia a plnia úlohu vetrolamu. Taktiež pôsobia ako ochrana pred náletovým púpavom a prachom z okolitých ciest.
Vďaka stabilizácii voči UV žiareniu sú tieto textílie mimoriadne odolné voči slnečnému žiareniu, čo zabraňuje ich krehnutiu a rozpadu. Sú vybavené posilneným okrajom pre ľahkú inštaláciu pomocou drôtu alebo sťahovacích páskov (doporučuje sa približne 10 kusov na jeden meter plachty).
| Dĺžka | 10 m |
| Výška | 1,8 m |
| Plocha | 18 m ² |
| Plošná hmotnosť | 160 g/m ² |
| Hmotnosť (bal.) | 3,75 kg |
| Farba | zelená |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tieniace textílie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.88 kg |
| EAN: | 8585033575302 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
