Tieniaca plachta na plot 95% zelená 230g/m² 1,5x10m
Kód: OZ_004005EPodrobný popis
Odtienenie priestoru domu, záhrady či terasy zabezpečujú tieniace plachty na plot, ktoré vytvárajú pocit súkromia a pôsobia ako vetrolamy. Slúžia tiež ako ochrana pred náletovým prachom a burinami (napríklad z blízkej cesty).
Vďaka stabilizácii voči UV žiareniu sú tieto textílie odolné voči slnku, čo predchádza ich krehnutiu a rozpadu. Plachty majú spevnený okraj pre jednoduchú montáž pomocou drôtu alebo sťahovacích pások (odporúča sa cca 10 kusov na bežný meter).
| Dĺžka | 10 m |
| Výška | 1,5 m |
| Plocha | 15 m ² |
| Plošná hmotnosť | 230 g/m ² |
| Hmotnosť (bal.) | 4,3 kg |
| Farba | zelená |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tieniace textílie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.45 kg |
| EAN: | 8585033575364 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
