Tieniaca plachta na plot 95% zelená 230g/m² 2x10m
Kód: OZ_004005IPodrobný popis
Stínové plachty určené na ploty slúžia na ochladenie priestorov okolo Vášho domu, terasy alebo záhrady. Poskytujú zároveň pocit súkromia a plnia úlohu vetrolamu. Slúžia tiež ako bariéra proti náletovým burinám a prachu, napríklad z blízkej cesty.
Ďalšou výhodou sú UV stabilizované vlákna, ktoré z textílií robia maximálne odolné voči slnečnému žiareniu a zabraňujú ich krehnutiu či rozpadu. Plachty majú spevnený okraj, čo umožňuje jednoduchú inštaláciu pomocou drôtu alebo sťahovacích pások (doporučuje sa približne 10 kusov na meter dĺžky plachty).
| Dĺžka | 10 m |
| Výška | 2 m |
| Plocha | 20 m ² |
| Plošná hmotnosť | 230 g/m ² |
| Hmotnosť (bal.) | 5,6 kg |
| Farba | zelená |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tieniace textílie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.6 kg |
| EAN: | 8585033586100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
