Izbové termostaty a regulácie

Izbové termostaty, regulácie SALUS a HONEYWELL a dalšie pre vykurovanie, kúrenie, podlahovku, kotolne a obehové čerpadlá

Izbové programovateľné termostaty a manuálne termostaty slúžia na nastavenie optimálnej izbovej teploty v dome, čí byte. Snímajú izbovú teplotu a na základe toho sa snažia kotol regulovať vykurovací výkon kotla tak,  aby teplota v dome bola vždy podľa užívateľského nastavenia.

Najbežnejšie termostaty sú s týždenným programom a s dvoma nastavením teploty. Dennej teploty a nočnej teploty. Druhým typom termostatom sú ekvitermické termostaty, ktoré nastavujú vykurovanie kotla podľa vonkajšej teploty a ekvitermickej krivky. Pokiaľ máte nový kotol, najmä kondenzačný, doporučujeme používať originálne termostaty, vďaka ktorým je možné využívať plynulú moduláciu výkonu kotla..

 

K dispozícií je aj termostat s detskou poistkou, alebo termostat s podsvieteným displejom.

 


Rozdelenie termostatov podľa použitia:

 

 

Manuálne

termostaty

 

Jednoduchšie termostaty

s nastavením len jedného

dňa

 

 

 

 

Programovatelné

termostaty

 

Najbežnejšie termostaty

s týždenným vykurovacím

programom

 

Programovatelné

bezdrôtové termostaty

 

Bezdrátové programovatelné termostaty s týždenným vykurovacím programom.

 

 

Originálne termostaty

ku kotlom

 

Originálne izbové termostaty

k novým kotlom podľa značky

 

 

Bezdrôtové

ovládače

 

Bezdrôtové ovládanie

svetiel, brány, alebo

iného el. spotrebiča

 

Termostaty pre solár

 

 

Termostaty do kotolne na

ovládanie solárneho okruhu

 

Programovateľné

elektronické hlavice

 

Programovatelné elektronické hlavice na radiatorové

vykurovanie

 

 

Termostaty pre obehové

čerpadlá, regulácie do kotolne

 

Termostaty na spínanie obehového čerpadla podľa zadanej teploty a trojcestného ventila

Neviete aký termostat vybrať ? Poradíme Vám !

0917 133 662

 

 

GSM/WEB riešenie na ovladanie termostatu mob. telefónom

 

 

Infratermostaty pre podlahové kúrenie

 

   
Zoradenie:
 • Autor:
  František
  Dátum:
  27. 9. 2019

  Dobrý deň , chcem sa vás opýtať ku kotlu Vitodens 100-W, mi viete doporučiť bezdrôtový termostat ktorý riadí aj equitermiku od Salus alebo aj od iného výrobcu . Viessmann je strašne drahý ! Ďakujem !
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 9. 2019

  Dobrý deň, vhodný termostat môžete nájsť napríklad tu : https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Kristián
  Dátum:
  20. 9. 2019

  Zdravim,chel bysom vediet ci sa dá TERMOSTAT AVANSA 2007 TX pripojit kutlu termet ecocondens gold plus-25 pwm dakujem...
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 9. 2019

  Dobrý deň, áno môžete použiť tento termostat. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Dušan
  Dátum:
  10. 9. 2019

  Dobrý deň. Aká je možná náhrada za priestorový termostat Chronogyr REV 10 od Landys &Gyr.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  10. 9. 2019

  Dobrý deň, vhodný termostat môžete nájsť napríklad tu : https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Matej
  Dátum:
  5. 9. 2019

  Dobry den, Mal by som zaujem o termostat na plynovy kotol, stary sme mali Salus, plynar odporucil Salus 091, no chcel by som sa spytat, radsej by sme preferovali nieco pre starsich pouzivatelov, nieco take jednoduche, islo by to, resp. vedeli by ste mi nieco odporucit? Dakujem v prilohe posielam foto kotla.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  5. 9. 2019

  Dobrý deň, áno samozrejme skúste si pozrieť napríklad : https://www.atria.sk/avansa-2003/ prípadne https://www.atria.sk/euroster-q1/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Anton
  Dátum:
  16. 8. 2019

  Dobry den, Chcem sa opytat, ci predavate zonovu regulaciu na podlahove kurenie..
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  16. 8. 2019

  Dobrý deň, všetko potrebné pre zónovú reguláciu Vám zasielam nižšie. Ku každému rozdeľovaču budete potrebovať : https://www.atria.sk/hpw-rozvodnica-230v/ následne servo na každú vetvu: https://www.atria.sk/elektrotermicka-hlavica-230-v/ a termostat do každej izby : https://www.atria.sk/avansa-2007/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  7. 8. 2019

  Dobrý deň, Potreboval by som informácie ohľadom regulácie na 3 poschodia s jedným plynovým kotlom. Viete mi poradiť? Zapojenie kabeláže. 3 termostaty na jeden kotol. Ďakujem za odpoveď
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 8. 2019

  Dobrý deň, ak chcete tri termostaty predpokladám, že chcete tri poschodia regulovať nezávisle. Na každé poschodie budete potrebovať rozdeľovač : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/rozdelovace-mosadzne/rozdelovace-podlahove-kurenie/mosadzne-rozdelovace-hpw/ a ku každému rozdeľovaču rozvodnicu : https://www.atria.sk/hpw-rozvodnica-230v/ následne servo na každú vetvu : https://www.atria.sk/elektrotermicka-hlavica-230-v/ a termostat do každej izby : https://www.atria.sk/avansa-2007/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  7. 8. 2019

  Je to cez rozvodnicu napojené na kotol. Dá sa to napojiť aj cez internet? A Aké káble sú ťahané k zariadeniam? Na zasekanie pod omietku.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 8. 2019

  Dobrý deň, nie, rozvodnica je sama o sebe, nenapája sa na kotol a ani sa nedá napojiť, bude len otvárať a zatvárať vetvy na rozdeľovači na základe termostatu v izbe. Káble sú bežné. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Vladimír
  Dátum:
  5. 8. 2019

  Dobrý deň, Chcel by som sa spýtať nakoľko sa do danej problematiky nespecializujem. Kúrenie v dome mam na krb z výmenníkom a mam aj nádobu na zásobu ohriatej vody 300l ktorá je na povale. Jedna sa my o to ze by som rad použil 3cestny zmiesavaci ventil zo servopohonom len sa my jedna o jeho ovládanie ci existuje také niečo že by som nastavil na teplotu do radiátorov 40stupnov keby bolo chladno nastaviť na 45 a on si bude regulovať v prípade ze by v nádobe bola nahriata voda už na 70 stupňov alebo už len 40 že by zavrel primiesavanie zo spiatočky. Ale danú reguláciu teploty potrebujem stiahnuť z povaly dolu do domu ale zmiesavaci bude u nádoby aby som nemusel stále behať hore dolu. Ak máte nejaký produkt ktorý by spĺňal moje požiadavky kľudne mi zašlite cenu co všetko to zahŕňa. Za Vašu odpoveď veľmi pekne ďakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  5. 8. 2019

  Dobrý deň, napadá ma len adex comfort r https://www.atria.sk/regulacia-adex-comfort-r/ Skúste si pozrieť priložené súbory nachádza sa tam pdf, možno Vám to pomôže rozhodnúť sa či bude pre Vás vhodný. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Vladimír
  Dátum:
  6. 8. 2019

  Dobry den daná regulacia sa da namontovat aj na 3cestny ventil ivar?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  6. 8. 2019

  Dobrý deň, áno samozrejme dá sa namontovať aj na 3 cestný ventil od Ivaru. Pekný deň.
 • Autor:
  František
  Dátum:
  9. 5. 2019

  Dobry den. Potreboval by som vhodny termostat na regulaciu 400W el.vyhrievacej folie , ktora bude oteplovat obvodovu stenu chaty v mieste kadial je vedene vodovodne potrubie. Bude to v podstate ochrana proti zamrznutiu vod. potrubia. Folia bude umiestnená medzi murivom a zateplovacim polystyrenom. Takze termostat by mal zapinat pri cca +4°C a podlahová sonda ako ochrana proti prehriatiu by mala vypinat pri cca +30°C. Ďakujem za radu
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  9. 5. 2019

  Dobrý deň, mrzí ma to, ale takýto termostat nemáme, ktorý by zapínal pri 4°C a vypínal pri 30°C. Dá sa to však vyriešiť napríklad takto : tento termostat má protimrazovú ochranu https://www.atria.sk/avansa-110-e/, zopne pri 5°C a ďalším termostatom https://www.atria.sk/prilozny-termostat-avansa-th2/ by sme vedeli nastaviť, že pri prekročení 30 °C rozopne kontakt. Jedine teda takto skombinovať... Pekný deň.
 • Autor:
  Jan
  Dátum:
  6. 2. 2019

  Zdravim Vas. Potreboval by som poradit aky termostat pouzit na kotol ariston clas premium evo. Nakolko mam teraz sensys s ekvitermikou, a chcel by som to nahradit bezdrotovym termostatom mozno bez ekvitermiky. Mam radiatorove kurenie. Dakujem pekne
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 2. 2019

  Dobrý deň. Skúste si pozrieť napríklad: https://www.atria.sk/salus-091flrf/ alebo https://www.atria.sk/salus-091flrf/ Pekný deň.
 • Autor:
  Stano
  Dátum:
  6. 2. 2019

  dobrý deň.- našiel som si tento mail kontakt na Vás,preto si dovolím požiadať o radu a prípadne následne objednať ---- termostat na plyn kurenie.- chcem jednoduchší , drotovy ,može digitálny., aby sa dal naprogramovať aspon jeden program ( den viac ,nocne hodiny menej -bez potreby to zakaždým manualne nastaviť- to mi stačí) reakcia na zmenu teploty asp. 0,2 - 0,3 stupna C. doporučte mi prosím vhodný .dakujem za odpoved .
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  6. 2. 2019

  Dobrý deň, skúste si pozrieť tento termostat : https://www.atria.sk/avansa-2003/ prípadne : https://www.atria.sk/euroster-q1/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  9. 1. 2019

  Potrebujem bezdrotovy termostat Mám kotol Bereta Idra exclusive. Signal musi preist cez betonovu deku a stenu. POslite prosim udaje
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  14. 1. 2019

  Dobrý deň, skúste si pozrieť niektorý z týchto termostatov : https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ https://www.atria.sk/euroster-q7-tx/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  14. 1. 2019

  Dobry den, ďakujem za informáciu. Euroster nemozem použiť, lebo prijimac je do zasuvky a a vodice od sucasneho termostatu ku kotlu su uz polozene pod omietkou vedla vypinaca osvetlenia. Prijimac by velmi (50 mm) odstaval od steny. Zostava avansa-2007-tx. Ak by jeho radiovy signal nepresiel cez steny, mate silnejsiu alternativu? Ake rozmery ma prijimac avansa-2007-tx ? Dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  14. 1. 2019

  Dobrý deň, rozmery termostatu avansa sú : 130x80x35 mm. Tento prijímač by nemal mať problém s dosahom. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  14. 1. 2019

  Dobry den, poslite prosim romery prijimaca, nie termostata. Rozmery termostata su v navode ale nie su tam rozmery prijimaca (len hmotnost). Moze sa Vam zdat, ze ide o malickost, ale prijimac bude na viditelnom mieste, vedle vypinacov osvetlenia, lebo tam teraz konci kabel od kotla a mam tam aj 2 volne zily na 230V. Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  14. 1. 2019

  Dobrý deň, rozmery prijímača sú cca 85x85x30 mm. Pekný deň.
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  7. 12. 2018

  Dobrý deň, chcel by som nahradiť izbový termostat káblový- 3 žilový za bezdrôtový na starší kotol PKM 25, aký by ste mi doporučili?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 12. 2018

  Dobrý deň, skúste si vybrať z ponuky týchto termostatov : https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ https://www.atria.sk/euroster-q7-tx/ https://www.atria.sk/saswell-908-7-rf/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ladislav
  Dátum:
  29. 11. 2018

  Dobrý deň. Chcem sa informovať. Mám podlahové vykurovanie, elektrický kotol Protherm Raya 21kW, k tomu pripojené obehové čerpadlo a 100-litrový zásobník. Aký termostat mi doporučujete? Mohli by ste ich uviesť viac v rôznych cenových kategóriách? Ďakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  29. 11. 2018

  Dobrý deň. Skúste si pozrieť: https://www.atria.sk/avansa-2007/ https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ https://www.atria.sk/euroster-q7/ https://www.atria.sk/euroster-q7-tx/ Pekný deň.
 • Autor:
  Anton
  Dátum:
  28. 11. 2018

  Dobrý deň, neviem, či píšem na tú srávnu adresu, potreboval by som poradiť. Presťahovali sme sa s rodinou do rodinného domu v ktorom je na poschodí umiestnený kotol Protherm 24 KTO, sériové číslo : 06091702475.24KTO17. Bohužiaľ, predchádzajúci majiteľ umiestnil káblový termostat asi 2 metre od krbu :-X Takže tam meria hlúposti a nezapne sa keď treba. Preto by som sa chcel spýtať, či je možné na tento model kotla namontovať bezdrátový termostat ak áno, ktorý môžem kúpiť. Veľmi pekne ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  28. 11. 2018

  Dobrý deň, pozrite si niektorý z týchto bezdrôtových termostatov : programovateľné https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ https://www.atria.sk/euroster-q7-tx/ https://www.atria.sk/saswell-908-7-rf/ neprogramovateľné https://www.atria.sk/avansa-2003-tx/ https://www.atria.sk/euroster-q1-tx/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Anton
  Dátum:
  28. 11. 2018

  Dobrý deň, ďakujem za rýchlu odpoveď. Áno, to je to čo hľadám, len neviem, či to môžem dať na kotol s Protherm 24 KTO v17. Hľadal som zo spodu kotla zásuvku, niečo na spôsob telefónneho alebo internetového kábla a nenašiel som, možno len zle pozerám.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  28. 11. 2018

  Áno môžete na tento kotol. Na kotli musíte mať takú "skrinku", ktorú odšróbujete a podľa návodu pripojíte termostat.
 • Autor:
  Jazmina
  Dátum:
  21. 11. 2018

  Dobrý deň. Chcem sa informovať. Mám plynový kotol a k tomu pripojené obehové čerpadlo. Aky termostat mi odporučujete,aby spolupracovalo čerpadlo s kotlom.... t.j. máte neaký univerzálny termostat ktory by poslúchal na teplotu vody a tym pádom by zapínalo čerpadlo, alebo je mozne aby termostat poslúchal na izbovú teplotu a tým pádom zapínalo obehové čerpadlo? Ja som na Vašom eshope našla termostat Avansa 110 C. Vedeli by ste sa k tomu vyjadriť? Ďakujem. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  21. 11. 2018

  Dobrý deň, áno môže byť aj Avansa 110 C, prípadne ešte Avansa 110 E : https://www.atria.sk/avansa-110-e/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Kristína
  Dátum:
  19. 11. 2018

  Dobrý deň, v rodinnom dome máme liatinový kotol Protherm typ 30 PLO ZP a rada by som si zakúpila nový termostat /nie bezdrôtový/ . Momentálne je dočasne namontovaný termostat computherm TR-010 ale podla mňa má široké rozpätie zapnutia a vypnutia. Ďakujem pekne za radu.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 11. 2018

  Dobrý deň. Skúste si pozrieť termostat AVANSA: https://www.atria.sk/avansa-2007/ Pekný deň
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  21. 10. 2018

  Dobry den chcem sa opytat aky termostat by ste my odporucili k plynovemu kotlu Leiber KN dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  22. 10. 2018

  Dobrý deň. Skúste si pozrieť termostaty AVANSA 2007 https://www.atria.sk/avansa-2007/ prípadne bezdrôtovú verziu AVANSA 2007 TX https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ Pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  26. 9. 2018

  Dobry den chcel by som sa opytat aky termostat na ovladanie servopohonu esbe ara 661 na vybijanie akumulacnej nadrze do radiatorov dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 9. 2018

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám reguláciu Adex Comfort R https://www.atria.sk/regulacia-adex-comfort-12/ pripájam aj link, aby ste si mohli pozrieť zapojenie, či Vám vyhovuje https://www.atria.sk/soubory/19648/C12_08_A4.pdf Pekný deň
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  24. 1. 2018

  jednoduchy mechanicky termostat izbový kontakt 2A aspon
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 1. 2018

  Dobrý deň prajem. Napríklad tento https://www.atria.sk/avansa-2007/. Pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  30. 11. 2017

  Dobrý deň, pán Dian, rád by som sa poradil, kým objednám cez Vašu stránku. Mám teraz Honeywell T6360A1012 - manuálny. Môžem ho vymeniť za CM707, resp. CM727? Terajší mám namontovaný pôvodným majiteľom bytu, v obývačke na stene. CM707 môžem namontovať na toto miesto? CM727 sa montuje ako, kedže ide o prenosný termostat? Ďakujem pekne. V prípade potreby doplním info.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  30. 11. 2017

  Dobrý deň. Môžete ho vymeniť. Cm 707 vymeníte za ten pôvodný a ten CM 727 sa zapojí na miesto pôvodného prijímača. Pekný deň.
 • Autor:
  Jano
  Dátum:
  27. 11. 2017

  Dobrý deň! Chcel by som vedieť či vysielač bezdrôtového termostatu, typ TC 2026 TX+ je nutné inštalovať na stenu, alebo má nejaký stojanček, ktorý je súčasťou dodávky?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 11. 2017

  Dobrý deň. Ide o termostat do zásuvky (žiaľ, ale termostat už nie je možné objednať). Vieme Vám ponúknuť termostat Avansa 2007 tx: https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ Pekný deň.
 • Autor:
  Ľubka
  Dátum:
  24. 11. 2017

  Prajem pekný deň Pred pár dňami som volala s Vami alebo s Vaším kolegom s otázkou ohľadne termostatu na kotol Vailant. vyžiadali ste si odo mňa fotografiu. Prosím Vás, viete, na základe fotky určiť, aký termistat by sme potrebovali? Predtým sme mali taký jednoduchý, ale podnájomníci ho zničili. Rada by som Vás poprosila o viac variant - od lacnejších až po drahšie s vysvetlením, aké funkcie majú. ĎAKUJEM KRÁSNE ZA SKORÚ ODPOVEĎ, potreovala by som to dosť súrne, 1.12 už musím termostat odovzdať ďalším podnájomníkom. Veľmi pekne ďakujem,
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 11. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám termostat Avansa 2007: https://www.atria.sk/avansa-2007/ alebo bezdrôtovú verziu Avansa 2007 TX: https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  23. 11. 2017

  Dobrý deň prosím vás predávate aj termostaty na plynové gamatky a v akej cene a čo by ste mi poradili dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 11. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám termostat Avansa 2007: https://www.atria.sk/avansa-2007/ alebo bezdrôtová verzia: https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ Pekný deň.
 • Autor:
  Ladislav
  Dátum:
  23. 11. 2017

  D.d., potrebujem ovladat obeh.čerpadlo jednym termostatom s dvomi čidlami-na vstup a vystup kotla na tuhe palivo,čerpadlo vypomaha pri samotiaži. Ďakujem.
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  20. 11. 2017

  Dobrý deň,prosim oradu,aky typ termostatu pouzit pri plynovom kotli atack 25klgc,aby mi stale netocilo obehove cerpadlo, ďakujem, príjemny den.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 11. 2017

  Dobrý deň. V prípade , ak si prajete ovládať kotol tak by som Vám odporučil napr. termostat Avansa 2007: https://www.atria.sk/avansa-2007/ a ak chcete ovládať iba čerpadlo mimo kotla, tak potom by som Vám odporučil termostat Avansa 110 E: https://www.atria.sk/avansa-110-e/ Pekný deň.
 • Autor:
  Gabriela
  Dátum:
  14. 11. 2017

  Potrebujeme kúpiť čerpadlo a vymeniť bezproblémovo zo starým ...posielam fotku čerpadla Wilo montážna dĺžka: 160 mm pripojovací závit: 47 mm Potom potrebujeme termostat, mali sme starý asi - salus, posielam foto, alebo inny....
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  14. 11. 2017

  Dobrý deň. Termostat Salus 091 FL: https://www.atria.sk/salus-091fl/ a čerpadlo Vám vieme ponúknúť čerpadlo IBO OHI 25/6/180: https://www.atria.sk/ibo-ohi-25-60-180/ alebo Avansa: https://www.atria.sk/avansa-25-6-180/. Pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  10. 11. 2017

  Dobrý deň, chcem sa spýtať, že máme záujem o kúpu bezdrótového termostatu ku kotlu buderus gb172
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  10. 11. 2017

  Dobrý deň. Tento Buderus žiaľ bezdrôtový v ponuke nemáme. Jedine tento termostat (ide o 2 bodový termostat), ale nie som si istý či Vám bude servisný technik vedieť termostat zapojiť: https://www.atria.sk/salus-091flrf/ Pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  8. 11. 2017

  Dobrý deň, obraciam sa na Vás zo žiadosťou o navrch technického riešenia pre ovládanie existujúceho kotla GSM modulom. Obrátil som sa na výrobcu kotla a ponukli my len modul pre internet čo je problém nakoľko v danom mieste je veľmi slabé pokrytie. Mám kotol LEV 28KKO spojený zo zásobníkom Medveď B100MS ovládaný termostatom Thermolink viď foto. Ďakujem .
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  8. 11. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám tento produkt: https://www.atria.sk/elektrobock-pt32-gst/ Pekný deň.
 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  6. 11. 2017

  Dobry vecer daju sa do 10 moduloveho rozvadzaca podlahove kurenie dodatocne napojit 2 moduly ? Alebo treba kupit novy 12 modulovy ? Dakujem. Nasiel som u vas na stranke dvojmodulovy ale nieje tam rozmer a teda mal by som dalsie ventily naviac vypustacie a napustacie
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  6. 11. 2017

  Dobrý deň. Myslím si, že sa dá predĺžiť, ale neviem presne ako a žiaľ neviem ani aké závity potrebujete. Alebo sa potom dá rozdvojiť vetva ak máte záujem tam dať napr. malý rebríkový radiátor. Pekný deň.
 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  3. 11. 2017

  Dobrý deň. Chcel by som vymeniť termostat v dome. Kotol mám GASEX - 28 Termostat mám REGO (starý tip) Neviem aké mám kúpiť. Či programovateľný termostat alebo bezdrôtové programovateľný termostat (aký tip). Dá sa tak že namontované by som mal na stene kde je teraz (kuchyňa) a snímač v obývačke? Sú aj také tipy kde sú 2 snímače + na stene?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  3. 11. 2017

  Dobrý deň. Nie, len jeden snímač. Pekný deň.
 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  6. 11. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám Avansa 2007: https://www.atria.sk/avansa-2007/ Pekný deň.
 • Autor:
  Norbert
  Dátum:
  2. 11. 2017

  zdravim mam kotol vaillant turbo tec classic VCW AT 185/3/c/h a potrebujem poradit vhodny izbovy termostat vdaka
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  2. 11. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám nasledujúce termostaty Salus 091 Fl: https://www.atria.sk/salus-091fl/ Avansa 2007: https://www.atria.sk/avansa-2007/ Honeywell Cm 707: https://www.atria.sk/termostat-honeywell-cm-707/ Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  30. 10. 2017

  Na aky Kw vykon ma byt nastavene na termostate podlahove vykurovanie ?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  30. 10. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale výkon sa nastaviť nedá, len teplota. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  30. 10. 2017

  Je lepsie nastavit sensor len na podlahu ? Co ma vacsiu ucinost ?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  30. 10. 2017

  Dobrý deň. Na rohože, tak to potom potrebujete senzor do podlahy. Pekný deň.
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  30. 10. 2017

  Dobry den, Mam zaujem o bezdrotovy termostat salus. Zaujimal by ma rozdiel medzi verziou Salus t105RF a verziou Salus 091FLRF. Je medzi nimi nejaky podstatnejsi rozdiel okrem dizajnu? Za odpoved dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  30. 10. 2017

  Dobrý deň. Rozdiel nie je žiadny len dizajn. Pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  30. 10. 2017

  Dobrý deň, je možné, aby ste sa ešte raz pozreli na foto a moje emaily a odpovedali mi? Rád by som to nejako uzavrel, ak viete poraďte, v tom regu je 230V, čo s tým?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  30. 10. 2017

  Dobrý deň. Pôvodný termostat mal napájanie z kotla. tento nový už je na baterky, tým pádom Vám stačí do termostatu alebo do kotla zapojiť len dva káble. Ale ja Vám žiaľ, neviem povedať či COM a NO ma napájanie (môže to byť aj prehodené). Môžete skúsiť normálne drôtom zopnete niektoré dva kontakty ak sa kotol spustí tak musíte napojiť tieto na termostat . Pekný deň. >
 • Autor:
  Jaroslav
  Dátum:
  25. 10. 2017

  dobry den,viete mi poradit alternativu za praktik5
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 10. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale náhradu za dopytovaný termostat Vám neviem poradiť. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  24. 10. 2017

  Dobry den, zhanam termostat, ktory funguje na margo teploty kotla a nie na teplotu v miestnosti kde je namontovany. Mate nieco take v ponuke?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 10. 2017

  Dobrý deň. Prosím termostat budete mať v obývačke a kotol v pivnici? Tam potrebujete teplotu merať? Pri kotly? Alebo na trubke kotla? Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  20. 10. 2017

  Dobrý deň, Prosíme Vás o zaslanie cenovej ponuky na adekvátnu náhradu termostatu podľa priloženej foto.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 10. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám náhradu a to buď Avansa 2007: https://www.atria.sk/avansa-2007/ alebo Salus 091 Fl: https://www.atria.sk/salus-091fl/ Pekný deň.
 • Autor:
  Katarína
  Dátum:
  12. 10. 2017

  Dobrý deň, chcem sa spýtať, že máme záujem o kúpu bezdrótového termostatu ku kotlu Protherm LEV 25KTO. Išlo by to do staršieho domu, kde sú hrubé múry. Mysleli sme na SALUS EUROTEMP 091 FLRF. Fungovalo by to s našim kotlom ? Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  ATRIA SK
  Dátum:
  12. 10. 2017

  Dobrý deň. Áno, na uvedený kotol Protherm KTO môžete použiť termostat FLRF, prenos bude bezproblémový.
 • Autor:
  Mária
  Dátum:
  12. 10. 2017

  Dobrý deň, poprosím o cenu na dvojcestný ventil so servopohonom a priestorový regulátor teploty 405 611, prikladám projektovú dokumentáciu. Za kladné vybavenie ďakujem.
 • Autor:
  Gabika
  Dátum:
  12. 10. 2017

  Dobrý deň. Skutočne neviem ktorý myslíte máme len tieto: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kurenie-profesionalne/regulacne-a-poistne-armatury/dvojcestne-ventily-so-servom/ a ani regulátor neviem ktory, Myslíte tento?: https://www.atria.sk/salus-eurotemp-091fl/ Pekný deň.
 • Autor:
  Miloš
  Dátum:
  4. 10. 2017

  Dobrý deň, Potrebujem termostat, ktorý by vedel spínať plynový kotol podľa teplota z vedĺajšej miestnosti. Teraz mám v obývačke Honeywell CM907, ktorý je s kotlo spojený káblom. Podmienkou je aby som mal termostat v obývačke a teplotné čidlo v detskej izbe, ďalšia podmienka je čidlo musí byť spojené s termostatom bezdrôtovo!!!!!!! Viete mi v tom poradiť čo si mám objednať? ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 10. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale taký termostat v ponuke nemáme, ktorý má bezdrôtové čidlo v inej miestnosti a ovládanie z inej. Pekný deň.
 • Autor:
  Vladimír
  Dátum:
  2. 10. 2017

  Dobrý deň . Mám elektro kotol protherm raya 9kw. Viete mi poradiť ktorý termostat ovládaný na diaľku (wifi) by som mohol použiť . . Termostat ktorý sa bude dať ovládať s dvoch telefónov. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  2. 10. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám termostat it 500: https://www.atria.sk/salus-it500/ Pekný deň.
 • Autor:
  Marián
  Dátum:
  27. 9. 2017

  Dobrý deň, na Vašej stránke som si zakúpil termostat zn. Salus model No-091FLRF,je tento termostat kompatibilný s plynovým pecom Buderus Loga Max plus GB072-24K.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 9. 2017

  Dobrý deň. Nie. Jedine: https://www.atria.sk/buderus-logamatic-rc-300/ čo viem teda ak je to nový kotol. Pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  11. 9. 2017

  Dobrý deň, potreboval by som poradiť s výberom izbových bezdrôtových termostatov na vašej internetovej stránke. Máme poľské automatické kotly Stalmark DUO PID. Potrebovali by sme kompatibilný izbový termostat bezdrôtový jednoduchý na nastavenie izbovej teploty a druhý aj na nastavenie teploty užitkovej vody, prípadne reguláciu podlahového vykurovania. Za Vašu odpoveď vopred ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  11. 9. 2017

  Dobrý deň. Je viacero možností, takýmto jednoduchým termostatom https://www.atria.sk/salus-091flrf/ môžete regulovať len jeden kontakt, teda kotol. Naopak týmto regulátorom https://www.atria.sk/avansa-110-z/ vieme ochrániť spiatočku kotla a regulovať teplotu do zásobníka TUV. A napríklad týmto regulátorom https://www.atria.sk/regulacia-adex-comfort-6/ vieme ovládať aj spiatočku, aj výstup tuv, aj podlahovku a vieme naň napojiť aj izbový regulátor. Pekný deň
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  7. 9. 2017

  Dobrý den.Máme starý kotol na plyn iba na radiatorove vykurovanie protherm myslím.Starý termostat sme zdemolovali keďže sme rekonštruovali a termostat premiestnujeme.starý bol napojený ku kotli kablom.Mozem mi poradiť aký namiesto kúpiť.kotol je zavesený na stene a ma jeden komín von nič viac.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 9. 2017

  Dobrý deň. Ak je to starší plynový kotol, v tom prípade môžete použiť akýkoľvek izbový termostat. Napríklad najviac predávaný je salus 091 fl https://www.e-termostaty.sk/Salus-Eurotemp-091FL-d12.htm alebo honeywell cm 707 https://www.e-termostaty.sk/Termostat-Honeywell-CM-707-d14.htm. Pekný deň
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  4. 9. 2017

  Dobrý deň Manuálne termostaty bezdrôtové potrebuju dokúpiť príjmač? Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 9. 2017

  Dobrý deň. Nie, všetko je v balení. Pekný deň.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  21. 8. 2017

  Dobry den dokaze termostat SALUS ST620RF ovladat aj pripravu TUV Casovy progam napr? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 8. 2017

  Dobrý deň. Nie, to je len na kotol. Tuv sa nedá riadiť na kotli, ak tam nie je originálna regulácia. Pekný deň.
 • Autor:
  Robert
  Dátum:
  17. 8. 2017

  Prosim vas chcem sa poradit ohladom bezdrotoveho termostatu mame kotol plynovy dakon rizmyslam nad salusom su tam dva tipy prosim ktory by ste mi odporucili s tym modrym podsvietenim alebo s tym zltym dakujem vam velmi pekne prosim vas aky je medzi nimi rozdiel dakujem za odpoved robert s rk dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 8. 2017

  Dobrý deň. Rozdiel je iba v dizajne. Viac sa predáva Salus 091 FLRF: https://www.atria.sk/salus-091flrf/ Pekný deň.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 8. 2017

  Prosim vas chcem sa este poradit pod spominanym termostatom boli diskusne otazky a bolo napisane ze tento ma dvojite spinanie ze menej castejsie zapina kurenie oproti tomu s modrym podsvietenim prosim vad ako to je myslene dakujem aky je v tom rozdiel dakujem velmi pekne za odpoved robert s rk
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 8. 2017

  Dobrý deň. Pravdepodobne to bude tým, že na Salus 091 FL sa dá nastaviť rozdiel zopnutia a vypnutia kotla. Pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  19. 5. 2017

  Dobrý deň, je možné nakúpiť priamo u vás, alebo musím urobiť objednávku cez e-shop? Vďaka.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 5. 2017

  Dobrý deň. Kľudne môžete vyhotoviť aj emailovú objednávku. Len do emailu napíšte presne o aký tovar máte záujem, dodacia adresa, fakturačná adresa, telefónny kontakt. Alebo myslíte, či môžete nakúpiť priamo u nás v Žiline? Pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  19. 5. 2017

  Dobrý deň, áno, mám na mysli, či sa dá nakúpiť priamo u vás v Žiline, bez predchádzajúcej objednávky.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 5. 2017

  Dobrý deň. Áno. O aký tovar by ste mali presne záujem? (aby sme ho mali na sklade). Pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  19. 5. 2017

  Dobrý deň, mal by som záujem o izoláciu na vodovodné trubky a plošnú izoláciu (mirelon alebo niečo podobné).
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 5. 2017

  Dobrý deň. Máme v ponuke jedine tieto (sú aj skladom): https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/potrubia-pre-vodu-vykurovanie/izolacie-na-potrubia/ Pekný deň.
 • Autor:
  vladimir
  Dátum:
  26. 2. 2016

  Dobrý deň. Rád by som vymenil termostaty na podlahové kúrenie momentálne mám Honeywell 707CM, rád by som dal Salus ERT50TRIAC, keďze má tiché relé. Kotol je Immergas VICTRIX X 24. Je to možné? A ešte jedna otázočka podsvietenie na termostate je permanentné, alebo sa zopne iba pri ovládaní termostatu? Poprípade aký tichý typ by ste mi doporučili?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  26. 2. 2016

  Dobrý deň. Áno, je to možné, môžete ho vymeniť aj za salus. Ale to podsvietenie dispeja funguje len keď sa s termostatom pracuje. Pekný deň
 • Autor:
  radoslav
  Dátum:
  19. 1. 2016

  Dobrý deň potreboval by som navrhnúť GSM priestorový termostat ´dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  19. 1. 2016

  Dobrý deň. Takže som zisťoval a u Salusu už nieje dostupný žiadny GSM, len cez aplikáciu v mobile. Jediný dostupný, čo máme je len tento https://www.atria.sk/elektrobock-pt32-gst/. Pekný deň.
 • Autor:
  iveta
  Dátum:
  18. 1. 2016

  Dobry den, tak mi od vas uz dorazil termostat Salus a snazim sa ho spojazdnit, viete mi prosim poradit kam mam zapojit modry a kam hnedy kablik? zial nema mi s tym moc kto pomoct tak vam budem vdacna za pomoc pekny den
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  18. 1. 2016

  Dobrý deň. V tomto prípade si Vám dovolím navrhnúť kontakt na pána priamo zo Salusu, ktoré odpovedá na takéto otázky. Pán Svoboda - 0944 451 862. Pekný deň.
 • Autor:
  Roman
  Dátum:
  13. 10. 2015

  zdravim mam kontezacny kotol vaillant a potreboval by som prenosny izbovy termostat mam uz ekvitermicku regulaciu calor macit 430 potrebujem to dostat do hornej izby ale necchem tahat el.kabel dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  14. 10. 2015

  Dobrý deň. Bezdrôtová regulácia od Vaillantu sa nachádza tu https://www.atria.sk/vaillant-calormatic-470f/. Pekný deň.
 • Autor:
  luba
  Dátum:
  4. 9. 2015

  Chcem kúpiť termostat prensoný ku kotlu IMMERGAS ZEUS 24 kw....
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  4. 9. 2015

  Dobrý deň. Žiaľ, ku kotlu immergas nemáme žiadny termostat. Pekný deň
 • Autor:
  Fero
  Dátum:
  15. 3. 2015

  Dobry den, poprosil by som o radu aky typ bezdratoveho termostatu, stačí mi čo najjednoduchší a najlacnejší, možno použit pre kotol Buderus Logamax U052-24T ?
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  23. 2. 2015

  Dobry den. Potreboval by som poradit ktory termostat by bol vhodny na kotol Protherm 20 KLOM. Dakujem za odpoved
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  24. 2. 2015

  Dobrý deň. Ku kotlu protherm klom môžete pripojiť akýkoľvek izbový termostat z tejto ponuky https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/izbove-termostaty-a-regulacie/programovatelne-termostaty/. Pekný deň.
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  7. 2. 2015

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či by sa dá pripojiť termostat EMOS na kotol PKM 18E Modratherm. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 2. 2015

  Dobrý deň, toto pripojenie je kompatibilné, takže áno. Pekný deň
 • Autor:
  Marian
  Dátum:
  26. 1. 2015

  Dobrý deň.Mal by som ešte otázku k mojej objednávke č.14828 objednal som bezdrôtový termostat, no potom som našiel u vás termostaty k podlahovému kúreniu. Nakoľko budem mať podlahové kúrenie, mal by som mať termostat k tomuto typu vykurovania...predpokladám?? Môžete mi odporučiť ktorý by to mohol byť. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  26. 1. 2015

  Dobrý deň, práve k podlahovému vykurovaniu si Vám dovolím takýto termostat nedoporučiť. Regulátor sníma teplotu podlahy a toto sa v praxi moc neosvedčilo. Pekný deň
 • Autor:
  Jiří
  Dátum:
  7. 1. 2015

  Dobrý deň, kúpil som si u Vás izbový termostat SALUS 091 FL týždenný, da sa k nemu dokúpiť prijímač, aby šiel ako bezdrôtový ? Mám ho od 19.9.2013 nový ešte nepoužívaný. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 1. 2015

  Dobrý deň, toto žiaľ možné nie je, museli by ste si obstarať bezdrôtovú verziu https://www.atria.sk/salus-eurotemp-091flrf/. Pekný deň
 • Autor:
  Andrea
  Dátum:
  20. 11. 2014

  Dobrý deň, máme kotol značky BAXI, ktorý bezdrôtový termostat môžeme z vašej ponuky použiť? Ďakujem.
 • Autor:
  bohin
  Dátum:
  7. 11. 2014

  dobry den.pokazil sa mi stary termostat..chcem si kupit novy..viete mi poradit nejaky konkretny no elektrokotlov na ktorom by sa dali nastavit 2 taryfy..dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 11. 2014

  Dobrý deň, na elektrokotol môžete použiť akýkoľvek izbový termostat salus alebo emos. Fungovať bude každý. Na tarifu to nemá žiadny efekt. Pekný deň
 • Autor:
  obhin
  Dátum:
  7. 11. 2014

  dakujem teda..a nebude tam problem s napojenim?akym sposobom sa napaja..rozmyslal som na tymto SALUS EUROTEMP 1500
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 11. 2014

  Dobrý deň. Tento nový termostat zapojíte presne na miesto pôvodného. Ak tam žiadny nemáte, v manuále máte schému zapojenia do kotla. Sú tam len dve svorky, kábliky môžete aj prehodiť medzi sebou. Pekný deň
 • Autor:
  Maroš
  Dátum:
  23. 10. 2014

  dobrý deň, akým spôsobom dokážem zregulovať 80 stupňovu vodu z aku. nádoby na cca 50 stupňov do topného systemu- radiatory. nejaký zmiešavací ventil
 • Autor:
  ATRIA:SK
  Dátum:
  23. 10. 2014

  Dobrý deň, na zregulovanie teploty vody by ste mali použiť rozdeľovač s čerpadlom a ventilom - https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/rozdelovace-nerezove/termoregulacne-rozdelovace/, Ak by Ste nám vedeli presnejšie popísať situáciu, tak by sme Vám mohli lepšie poradiť. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  21. 10. 2014

  Dorbý deň, chcel by som sa spýtať či máte v ponuke aj termostat na ovládanie cez SMS. Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 10. 2014

  Dobrý deň, termostaty na ovládanie cez SMS už žiaľ nie sú dostupné. Možno by Vás zaujal termostat s ovládaním cez internet - https://www.atria.sk/salus-it500/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  16. 10. 2014

  Poprosím info o ekvitermických regulátoroch s možnosťou dialkového ovládania s PC cez internet. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 10. 2014

  Dobrý deň, regulátor, ktorý je možné ovládať s PC cez internet nájdete na nasledvnom linku - https://www.atria.sk/salus-it500/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Miro
  Dátum:
  6. 10. 2014

  Dobry den,potreboval by som poradit ktory programovatelny termostat by bol vhodny na kotol Protherm 50 PLO-ZP r.v. 1996.Dakujem za odpoved.Este by ma zaujimalo ako funguje resp. komunikuje termostat na baterie s kotlom...
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 10. 2014

  Dobrý deň, na kotol Protherm 50 PLO-ZP je možné použiť každý termostat Salus alebo Emos. Môžete si vybrať z našej ponuky na nasledujúcom linku: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/izbove-termostaty-a-regulacie/programovatelne-termostaty/ Termostat je pripojený ku kotlu dvoma vodičmi, komunikácia prebieha prostredníctvom bezpotenciálového kontaktu, tlačidlo ON/OFF. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Miro
  Dátum:
  4. 10. 2014

  Dobry den,potreboval by som poradit ktory programovatelny termostat by bol vhodny na kotol Protherm 50 PLO-ZP r.v. 1996.Dakujem za odpoved
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 10. 2014

  Dobrý deň, k tomuto kotlu môžete použiť ktorýkoľvek termostat Salus alebo Emos z našej ponuky - https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/izbove-termostaty-a-regulacie/programovatelne-termostaty/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ivan Zajac
  Dátum:
  7. 9. 2014

  Dobrý deň, potreboval, by som mechanický kotlový termostat s kontrolkou. Viete mi poradiť? Ďakujem s pozdravom Ivan Zajac
 • Autor:
  karol
  Dátum:
  8. 9. 2014

  Dobrý deň, môžete použiť akýkoľvek izbový termostat Salus alebo Emos. Termostaty sú síce na baterky, každý obsahuje aj nejakú kontrolku alebo indikátor na displeji, že je zopnutý kontakt. Pekný deň.
 • Autor:
  radoslav
  Dátum:
  3. 9. 2014

  Dobry den chcem sa len opytat ci na kotol r.v 1993 DESTILA DKL 25 mozem pouyit izbovy termostat vietete ten programovateln s tym tyzdenim programom za odpoved dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  3. 9. 2014

  Dobrý deň, na kotol destila môžete použiť akýkoľvek termostat z tejto ponuky. https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/izbove-termostaty-a-regulacie/.Pekný deň.
 • Autor:
  karol
  Dátum:
  25. 7. 2014

  Dobrý deň, telefonovali sme spolu, prosím Vás o informáciu a cenu termostatu na podlahové elektrické kúrenie, za informáciu Vám vopred ´dakujem a s pozdravom
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 7. 2014

  Dobrý deň, na elektrické podlahové kúrenie možete v podstate použiť akýkoľvek dvojbodový termostat SALUS, bud programovateľný https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/izbove-termostaty-a-regulacie/programovatelne-termostaty/ alebo klasický manuálny https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/izbove-termostaty-a-regulacie/manualne-termostaty/. Pravdepodobne fázu prepojíte cez tento termostat a tým pádom môžete ovládať a regulovať vykurovanie. Pekný deň.
 • Autor:
  karol
  Dátum:
  25. 7. 2014

  Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď. Ako mi bolo odborníkom vysvetlené, potrebujem termostat na elektrické podlahové kúrenie aj s čidlom. Ja by som chcel obyčajný manuálny termostat aj s čidlom, nadstavím teplotu, zapnúť a vypnúť, nič viac. Prosím, máte niečo také ? Veľmi pekne vám ďakujem za odpoveď´d a prajem vám pekný deň.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 7. 2014

  Dobrý deň, ešte otázka. Vy potrebujete termostat s predlženým čidlom, ktoré vložíte do podlahy? To znamená, že chcete snímať teplotu podlahy? Alebo potom klasicky jednoduchý termostat, ktorý sníma teplotu okolia? Pretože si myslím, že lepšie budete mať, keď si zoberieťe takýto jednoduchý termostat https://www.atria.sk/salus-eurotemp-1300/, ktorý sníma teplotu v miestnosti. A on dá pokyn aby podlaha kúrila alebo nie. Pekný deň.
 • Autor:
  karol
  Dátum:
  25. 7. 2014

  Dobrý deň pane. Mám podlahové elektrické kúrenie v kúpeľni. Pokazil sa mi termostat, ktorý kúrenie v podlahe zapína a vypína. Potrebujem poradiť a potom si objednám termostat. Mám záujem o nejaký manuálny lacnejší termostat, na ktorý môžem pripojiť aj ten kábel, čo ide od špirály v podlahe ku termostatu. Za vašu radu Vám vopred ´dakujem a s pozdravom
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  17. 2. 2014

  Dobrý deň, rád by som vás poprosil o cenovú ponuku dielov priložených v prílohe.Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 2. 2014

  Dobrý deň. Je nám ľúto, ale cenové ponuky nevypracovávame, nakoľko sme internetový obchod. Potrebné cenu k tovarom nájdete na https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/. Pekný deňinfo V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
menu
shopping_cart
search
more_vert
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 20.12.2018 budú expedované po 6.1.2019. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude dňa 30.8.2019 zatvorené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
chat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Meno
E-mail
Vaša otázka
 

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ