regulácie Honeywell

 

Bezdrôtové regulácie, termostaty HONEYWELL

 

Honeywell je jedna z popredných celosvetových spoločností, ktorá ponúka riešenia a produkty v oblasti meracej, regulačnej a automatizačnej techniky. Globálna, progresívna a obohatená dlhoročným dedičstvom vývoja a úspechov. Výnimočnú tradíciu kvality spoločnosti tvoria ľudia.
Zoradenie:


 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  16. 10. 2017

  Dobrý deň . Stary termostat sa mi pokazil tak Zakupil som si termostat Honeywell DT90A. CHcem sa opytat ci je v poriadku ked ze termostat vypne kurenie aj ked nieje este pozadovana teplota ,nasledne sa vypne kotol a opetovne sa zapne je to v poriadku? Nedojte k poskedniu kotla? Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  16. 10. 2017

  Dobrý deň. To nie je normálne. Pravdepodobne bude pokazený tam sa nedá nič iné nastaviť. Pekný deň.
 • Autor:
  Anna
  Dátum:
  14. 8. 2017

  dobry den mam kotol immergas victrix TT a potrebujem bytovy bezdrotovy termostat (ovladac) chela by som nieco od Honeywell mozte mi nieco odporucit co mate v ponuke dakujem za radu
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  14. 8. 2017

  Dobrý deň. Nie som si istý či Vám tam bude tento regulátor pasovať. Immegras nepredávame a tým pádom neviem. Mohlo by mi pomôcť, ak by ste napísali (prípadne odfotili ) pôvodný regulátor. Pekný deň.
 • Autor:
  lubomir
  Dátum:
  7. 1. 2016

  Dobrý deň, mám nainštalovaný kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ42-A1, momentálne je k nemu pripojený ON/OFF termostat Honeywell CM707 cez kábel. Moja požiadavka je: Chcel by som Vás poprosiť o návrh riešenia pre ekvitermickú reguláciu k nainštalovanému kotlu. Pozeral som zbežne produkty a zdá sa mi byť vhodná zostava bezdrôtového typu, keďže ťahanie kabeláže už nepripadá do úvahy v momentálnom stave realizácie nehnuteľnosti. Káblom je možné spojiť jedine izbový regulátor s kotlom. Externé čidlo teploty však musí byť bezdrôtové. Moje otázky sú: Aký typ regulátorov a externých senzorov teploty je možné podľa mojich požiadaviek použiť? Je k regulátoru Thermolink RC možné pripojiť snímač exteriérovej teploty bezdrôtovo? Ak nie, je na to zrejme vhodná sada Thermolink LUX, poprosil by som Vás v tom prípade poslať zoznam potrebných súčastí a cenovú kalkuláciu pre bezdrôtovú inštaláciu (Regulátor, Externé snímač teploty, prijímač pre kotol). Uveďte prosím aj dodací termín. Po obdržaní Vašej odpovede pristúpim k objednávke obratom.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 1. 2016

  Dobrý deň. Ak požadujete ekvitermické čidlo bezdrôtové. Tak jediná možnosť je použitie regulátor Protherm Thermolink Lux https://www.atria.sk/protherm-thermolink-lux/ a k nemu dať bezdrôtové čidlo Lux https://www.atria.sk/snimac-pre-thermolink-lux/. Pekný deň.
 • Autor:
  anton
  Dátum:
  4. 11. 2014

  Dobrý deň, mam termostat honeywell cm 707 a pri manualnom zadavani teploty sa na mieste kde bola doteraz zadavana teplota sa objavuje nieco ako A8 a kotol sa stale zapina. Mozte mi prosim poradiť? Skusal som vymenit baterie ale nepomohlo to. Dakujem za skoru odpoved.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  4. 11. 2014

  Dobrý deň. Ak termostat fungoval donedávna, tak to vidím len na reklamáciu. Pekný deň

Náš sortimentchat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ
V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
menu
shopping_cart
search
more_vert
 
 
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Filtrovanie príspevkov
Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 20.12.2018 budú expedované po 6.1.2019. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 6.7.2018 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.