regulácie Honeywell

 

Bezdrôtové regulácie, termostaty HONEYWELL

 

Honeywell je jedna z popredných celosvetových spoločností, ktorá ponúka riešenia a produkty v oblasti meracej, regulačnej a automatizačnej techniky. Globálna, progresívna a obohatená dlhoročným dedičstvom vývoja a úspechov. Výnimočnú tradíciu kvality spoločnosti tvoria ľudia.

Zoradenie:


 • Autor:
  Jana
  Dátum:
  9. 11. 2019

  Dobrý deň, prosím Vás o cenovú a termínovú ponuku: 1 ks Honeywell Evohome Starter Set 3 ........... 1 ks Ďakujem za skoré vybavenie.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  9. 11. 2019

  Dobrý deň, mrzí ma to ale dopytovaný termostat nemáme dostupný. Pekný deň.
 • Autor:
  Jana
  Dátum:
  9. 11. 2019

  Ďakujem, tzn že už sa nedodáva?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  9. 11. 2019

  Dobrý deň, my tento termostat nemáme v ponuke. Vašu požiadavku však preverujem u nášho dodávateľa. V prípade že potvrdí jeho dostupnosť, zašlem Vám cenovú ponuku. Ďakujem za trpezlivosť.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  16. 10. 2017

  Dobrý deň . Stary termostat sa mi pokazil tak Zakupil som si termostat Honeywell DT90A. CHcem sa opytat ci je v poriadku ked ze termostat vypne kurenie aj ked nieje este pozadovana teplota ,nasledne sa vypne kotol a opetovne sa zapne je to v poriadku? Nedojte k poskedniu kotla? Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  16. 10. 2017

  Dobrý deň. To nie je normálne. Pravdepodobne bude pokazený tam sa nedá nič iné nastaviť. Pekný deň.
 • Autor:
  Anna
  Dátum:
  14. 8. 2017

  dobry den mam kotol immergas victrix TT a potrebujem bytovy bezdrotovy termostat (ovladac) chela by som nieco od Honeywell mozte mi nieco odporucit co mate v ponuke dakujem za radu
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  14. 8. 2017

  Dobrý deň. Nie som si istý či Vám tam bude tento regulátor pasovať. Immegras nepredávame a tým pádom neviem. Mohlo by mi pomôcť, ak by ste napísali (prípadne odfotili ) pôvodný regulátor. Pekný deň.
 • Autor:
  lubomir
  Dátum:
  7. 1. 2016

  Dobrý deň, mám nainštalovaný kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ42-A1, momentálne je k nemu pripojený ON/OFF termostat Honeywell CM707 cez kábel. Moja požiadavka je: Chcel by som Vás poprosiť o návrh riešenia pre ekvitermickú reguláciu k nainštalovanému kotlu. Pozeral som zbežne produkty a zdá sa mi byť vhodná zostava bezdrôtového typu, keďže ťahanie kabeláže už nepripadá do úvahy v momentálnom stave realizácie nehnuteľnosti. Káblom je možné spojiť jedine izbový regulátor s kotlom. Externé čidlo teploty však musí byť bezdrôtové. Moje otázky sú: Aký typ regulátorov a externých senzorov teploty je možné podľa mojich požiadaviek použiť? Je k regulátoru Thermolink RC možné pripojiť snímač exteriérovej teploty bezdrôtovo? Ak nie, je na to zrejme vhodná sada Thermolink LUX, poprosil by som Vás v tom prípade poslať zoznam potrebných súčastí a cenovú kalkuláciu pre bezdrôtovú inštaláciu (Regulátor, Externé snímač teploty, prijímač pre kotol). Uveďte prosím aj dodací termín. Po obdržaní Vašej odpovede pristúpim k objednávke obratom.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 1. 2016

  Dobrý deň. Ak požadujete ekvitermické čidlo bezdrôtové. Tak jediná možnosť je použitie regulátor Protherm Thermolink Lux https://www.atria.sk/protherm-thermolink-lux/ a k nemu dať bezdrôtové čidlo Lux https://www.atria.sk/snimac-pre-thermolink-lux/. Pekný deň.
 • Autor:
  anton
  Dátum:
  4. 11. 2014

  Dobrý deň, mam termostat honeywell cm 707 a pri manualnom zadavani teploty sa na mieste kde bola doteraz zadavana teplota sa objavuje nieco ako A8 a kotol sa stale zapina. Mozte mi prosim poradiť? Skusal som vymenit baterie ale nepomohlo to. Dakujem za skoru odpoved.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  4. 11. 2014

  Dobrý deň. Ak termostat fungoval donedávna, tak to vidím len na reklamáciu. Pekný deň

Náš sortimentVážený zákazník,
objednávky prijaté po 18.12.2019 budú expedované po 6.1.2020. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa
10. septembra 2021 pozastavené.
Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu väčšieho množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie. Robíme čo môžeme.
Vážený zákazník,
posledné objednávky budú expedované 21.12.2020 a ďalšie až po novom roku. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
live_help keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ
phone0917 133 662 emailinfo@atria.sk Odoslať otázku cez klasický formulár.
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment