- Listová zelenina (šalát, špenát, rukola, mangold).
- Koreňová zelenina (mrkva, petržlen, repa, reďkovky).
- Plodová zelenina (paradajky, papriky, uhorky, cukety).
- Okrasné kvety (letničky, trvalky)
- Bylinky a drobné ovocie (bazalka, tymian, pažítka; jahody).
Vyvýšený záhon LEGI 0,65 × 1 m, pozinkovaný oceľový rám, výška 40 cm, antracit
Kód: JEZ_BO04Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kovové vyvýšené záhony |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20 kg |
| EAN: | 745314392655 |
| Farba: | Antracit |
| Materiál: | plech |
| Dĺžka: | 100 cm |
| Materiál konštrukcie: | pozinkované profily |
| Odtok: | Áno |
| Šírka: | 65 cm |
| Tvar: | obdĺžnik |
| Typ kvetináča/truhlíka: | vyvýšený záhon |
| Výška: | 40 cm |
| EAN: | 745314392655 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





