Internetový veľkoobchod

Herz

Webová stránka značky: Herz

O spoločnosti 

HERZ, spol. s r.o. bola založená už v roku 1994 materskou spoločnosťou HERZ Armaturen, Ges.m.b.H. so sídlom vo Viedni.

Poslaním našej spoločnosti je vytváranie komplexných riešení pre technické zariadenia budov, cez technický návrh, spoluprácu s investorom, s projektantom, s montérom, až po dodávku tovaru a následnú popredajnú starostlivosť. Na slovenský trh dodávame širokú paletu produktov pre vykurovanie, chladenie, rozvody pitnej vody a rozvody plynu. Našu ponuku sme od roku 2003 rozšírili o produkty pre oblasť solárnych systémov, kotlov na biomasu a tepelných čerpadiel. K prírastkom z posledných rokov patrí skupina vodovodných batérií a produktov, vyrobených pod značkou UNIVERSA.

Naše skúseností, stabilita firmy, komplexnosť ponuky, kvalita produktov a zákaznícka podpora sú devízy, vďaka ktorým dlhodobo patríme k lídrom na trhu v našom segmente.

História

História firmy siaha až do roku 1896, kedy Franz Gebauer a Viktor Lehrer založili spoločnosť Gebauer & Lehrer. Od svojich počiatkov spoločnosť vyrábala armatúry a v roku 1908 jej produktový katalóg obsahoval už niekoľko tisíc položiek. Už pred 1.sv.vojnou spoločnosť vo výrobe zamestnávala viac ako 300 robotníkov. Po 2.sv.vojne nastala reorganizácia závodov a od roku 1950 sa podnik začal orientovať na vývoz. Ďalšia modernizácia výroby v 60-tych a 70-tych rokoch minulého storočia priniesla výrazný nárast vývozu regulačných armatúr a výsledkom vlastného výskumu a vývoja sa stal v roku 1972 prvý termostatický ventil HERZ.

V roku 1973 bola spoločnosť premenovaná na HERZ Armaturen AG a roku 1990 prešla transformáciou na Ges.m.b.H. Nové a nové dcérske spoločnosti prinášajú značku HERZ do ďalších oblastí sveta. Rastúci počet „materských“ výrobných závodov zase prispieva ku rozširovaniu škály vyrábaných produktov a ich inovácie pre nové oblasti využitia.

Spoločnosť HERZ Armaturen Ges.m.b.H. je jedným z najvýznamnejších rakúskych, ale aj medzinárodných výrobcov produktov pre oblasť technických zariadení budov.

HERZ

1 položiek celkom
Screenshot 109
–50 %
Rohový štvorcestný ventil VUA - 40
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
36,05 €

Rohový štvorcestný ventil VUA - 40  Vhodné pre 2 - rúrkové vykurovacie...

723001

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie