MEACO

O spoločnosti 

Keď Chris a Michelle Michael založili spoločnosť Meaco v roku 1991, cieľom bolo špecializovať sa na monitorovacie a kontrolné zariadenia pre múzeá a umelecké galérie. V roku 1992 Meaco vyvinulo prvý rádiový systém monitorovania životného prostredia na svete v spolupráci s Victoria and Albert Museum v Londýne. Vďaka tomu získala spoločnosť Meaco oveľa vyšší profil a počas nasledujúcich 10 rokov sa spoločnosť Meaco etablovala ako jeden z najdôležitejších dodávateľov zariadení na monitorovanie a kontrolu vlhkosti do múzeí v celej Európe.

V roku 1999 spoločnosť Meaco oslovila spoločnosť Mitsubishi Electric, aby sa stala ich výhradným distribútorom ich radu prenosných odvlhčovačov vo Veľkej Británii. To bol začiatok úspešného vzťahu, ktorý prekvital ďalších 20 rokov. 

V roku 2005 Chris a Michelle predali múzejnú časť podniku, aby mohli sústrediť svoje úsilie na rýchlo rastúci predaj domácich odvlhčovačov.

V roku 2009 expanzia pokračovala a Meaco sa stalo výrobcom odvlhčovačov s využitím skúseností získaných prácou v múzeách, distribúciou Mitsubishi Electric a načúvaním zákazníkom, aby sa zabezpečilo, že každý jeden odvlhčovač nielen vyrieši problém, ale tiež zlepší kvalitu života používateľa.  

Spoločnosť Meaco je teraz medzinárodne považovaná za hlavného hráča v tomto odvetví, ktoré predáva do 20+ krajín v celej Európe, Severnej Amerike a Južnej Afrike. Export tvorí 50 % podnikania a vytvára rastúci počet pracovných miest tu v Spojenom kráľovstve.

Dodávatelia, zákazníci aj konkurenti považujú Meaco za meradlo kvality a rozvoja. Tlačili sme na odvetvie, aby znížilo spotrebu energie odvlhčovačov a bolo potešením vidieť spôsob, akým mnohí naši konkurenti nasledovali náš príklad v tejto oblasti a teraz môžu zákazníci ťažiť z nižších účtov za elektrinu.

Ďalším pre nás bol hluk a toto je oblasť, v ktorej sme v roku 2018 dosiahli obrovské zisky a naďalej sa snažíme znižovať hladinu hluku našich produktov bez toho, aby sme ohrozili nízku spotrebu energie.  

V roku 2019 sme odstránili všetky plastové hadice z našich odvlhčovačov, čím sme znížili množstvo plastov idúcich do odpadu o 75 000 metrov. V roku 2020 sa to zvýšilo na 130 000 metrov. Naďalej vyzývame ostatných výrobcov, aby nasledovali príklad, aby sme medzi nami mohli miliónovým spôsobom znížiť množstvo plastov, ktoré sa každoročne na celom svete zbytočne používajú.

V roku 2020 sme nahradili niekoľko stoviek tisíc kusov polystyrénu v našich obaloch za recyklovateľnú lepenku. To nás stojí viac a znižuje zisky, ale je to dôležitý krok vpred k zníženiu záťaže na planéte a opäť je to niečo, na čo by sa mali všetci výrobcovia zamerať.

Sme veľmi hrdí na to, že sme získali všetky ocenenia za naše produkty od spoločností Which?, Good Housekeeping, QuietMark a Stiftung Warentest, aby sme vymenovali aspoň niektoré, ale stále sme hrdí na skvelú spätnú väzbu, ktorú denne dostávame od zákazníkov. ako veľmi si cenia podporu nášho špecializovaného tímu zákazníckej podpory a ako im naše produkty pomáhajú v každodennom živote.

Ako spoločnosť už mnoho rokov podporujeme mládežnícky šport na miestnej úrovni, najmä rugby a plávanie, a teraz sa tešíme z úzkej spolupráce s miestnou nadáciou David Shepherd Wildlife Foundation (DSWF) na podpore ich slonieho sirotinca v Zambii.

MEACO - Compressor & desiccant air dehumidifiers

5 položiek celkom
MEACO 10L
–28 %
MEACO 10L
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
167,97 €

Bytový kondenzačný odvlhčovač MEACO 10L Bytový odvhčovač MEACO 10L je...

MEACO 10L
MEACO 40L
–28 %
MEACO 40L
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
629,62 €

Bytový kondenzačný odvlhčovač MEACO 40L   Prenosný kondenzačný...

MEACO 40L
MEACO DD8L
–28 %
MEACO DD8L
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
298,12 €

Bytový adsorbčný odvlhčovač MEACO DD8L Odvlhčovače rady MEACO DD8L sú...

DD8L
MIDEA MDDG-20DEN3-QA3
–28 %
MIDEA MDDG-20DEN3-QA3
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
229,15 €

Bytový kondenzačný odvlhčovač MIDEA MDDG-20DEN3-QA3   Pri...

MDDG-20DEN3-QA3
MIDEA MDF3-20DEN
–28 %
MIDEA MDF3-20DEN
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
218,03 €

Bytový kondenzačný odvlhčovač MIDEA MDF3-20DEN Tento odvlhčovač je...

MDF3-20DEN

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.