Internetový veľkoobchod

REGULUS

Webová stránka značky: REGULUS

O spoločnosti 

História

Regulus bol založený roku 1992 v Prahe a od tej doby sa podarilo vybudovať stabilnú českú firmu, ktorá dnes celkovo zamestnáva, i vo svojich dcériných spoločnostiach cez 120 vynikajúcich odborníkov a kvalifikovaných pracovníkov. Napriek tomu sa darí v pracovnom kolektíve udržať priateľské vzťahy rodinnej firmy, ktoré majú veľmi dobrý vplyv na vynikajúcu kvalitu našich výrobkov a služieb.

Odborný technický servis

Vďaka nášmu tímu odborníkov na alternatívne energie sme dokázali navrhnúť a realizovať veľký počet projektov pre rodinné domy i veľkých projektov podľa individuálnych požiadaviek našich zákazníkov. Stali sme sa tak jednou z najvýznamnejších spoločností v odbore.

Kvalita

V roku 2006 firma Regulus s.r.o zaviedla a udržuje systém managementu kvality splňujúceho požiadavky ČSN EN ISO 9001:2009, viď Certifikát ČSN EN ISO 9001:2009. Každý výrobok je v rámci výrobného procesu kontrolovaný, eventuálne plne testovaný.
V roku 2012 firma získala značku kvality Q-LABEL na všetky tepelné čerpadlá CTC. Od júna 2017 sú tepelné čerpadlá ako jedny z prvých v ČR certifikované dobrovoľnou a nezávislou európskou certifikačnou značkou HP KEYMARK, ktorá nahrádza Q-label aj ďalšie národné (napr. francúzske alebo britské) značky kvality.

Spolupráca so svetovými výrobcami

Pod značkou Regulus uvádzame na trh i výrobky významných svetových výrobcov. Vďaka naším vlastným skúšobniam môžeme vykonávať testy nových výrobkov. Preto môžeme na základe vlastných skúšok a meraní garantovať vysokú kvalitu a spoľahlivosť výrobkov, ktoré zaraďujeme do nášho sortimentu.

Vývoj vlastných výrobkov

Naše dlhoročné skúsenosti v odbore využívame pre vývoj vlastných výrobkov, ktoré najlepšie zodpovedajú požiadavkám našich zákazníkov. Niektoré naše výrobky sú dokonca patentovo chránené v tuzemsku i v zahraničí.

Naša výroba

Naša dlhodobá spolupráca s českým výrobcom plynových kotlov dospela až k tomu, že dnes je firma Ligas 100% dcérskou spoločnosťou firmy Regulus a namiesto plynových kotlov vyrába naše výrobky. Vďaka tomu môžeme výrazne zvýšiť investície do vlastnej výroby, aby sme mohli ponúkať kvalitné výrobky za priaznivé ceny. Ako jedna z mála európskych firiem vyrábame vlastné vákuové trubicové kolektory v Európe.  V roku 2019 sa názov zmenil na REGULUS Production s.r.o. a sídlo sa presťahovalo do väčších priestorov v Stráži nad Nisou.

Sieť montážnych a servisných firiem

Široká sieť našich certifikovaných montážnych firiem je zárukou toho, že vám vždy bude niekdo nablízku pre realizáciu vašich požiadaviek. Naši montážni a servisní partneri prechádzajú odborným školením a sú zárukou toho, že váš systém bude správne namontovaný a bude efektívne fungovať.

Pružné dodávky

Vďaka nášmu modernému skladovému hospodárstvu pružne zásobujeme našich odberateľov. Ak si tovar objednáte dnes dopoludnia, tak Vám bude doručený nasledujúci pracovný deň kamkoľvek v Čechách i na Slovensku.

Zahraniční zákazníci

V roku 1997 sme založili dcérsku spoločnosť Regulus-Technik s.r.o. v Prešove na Slovensku.
Okrem českého a slovenského trhu máme tiež stále väčší počet zákazníkov v mnohých európskych i mimoeurópskych krajinách (Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Nemecko, Švajčiarsko, Holandsko, Veľká Británia, Írsko, Švédsko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko, Čierna Hora, Bulharsko, Rusko, Pobaltské republiky, USA, Uruguay, Alžírsko…) a náš objem exportu stále rastie. V roku 2013 sme založili ďalšie dcérske spoločnosti REGULUS POLSKA v Poľsku a Regulus Romtherm v Rumunsku, v roku 2018 Regulus Wärmetechnik v Nemecku.

Informovanosť

Najmodernejšie výrobky a technológie vyžadujú nové znalosti. Sme schopní vybaviť našich zákazníkov technickými listmi a návodmi a v našom školiacom stredisku zákazníkov odborne vyškoliť.

Budúcnosť

Regulus je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá investuje do vývoja nových výrobkov a technológií. Snažíme sa stále zlepšovať servis naším zákazníkom a poskytovať lepšie služby. Našim cieľom je ponúkať kvalitné výrobky za prijateľné ceny s kvalitným technickým servisom. Vďaka tomu budú naše systémy vždy správne a efektívne fungovať a prinášať úspory svojim majiteľom. 

Regulus I Tepelná čerpadla, solární ohřev vody: Nové logo Regulus

5 položiek celkom
Regulus TP 07
Regulus TP 07
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
59,26 €

Programovateľný izbový termostat TP07  Termostat TP07 umožňuje nastaviť...

8180
Regulus TP 18
Regulus TP 18
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
34,68 €

Elektronický izbový termostat TP18  Jednoduchý elektronický izbový...

7355
Regulus TP 39
Regulus TP 39
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
39,99 €

Elektronický izbový termostat TP39  Jednoduchý elektronický izbový...

6299
Regulus TP 69
Regulus TP 69
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
40,87 €

Izbový elektronický termostat Regulus TP69 Jednoduchý elektronický izbový...

11583
Regulus TP08
–44 %
Regulus TP08
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
49,44 €

Programovateľný izbový termostat TP08  Programovateľný izbový termostat...

6 298

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie