Campri HDPE rúra 32x2mm - 100m
Kód: OZ_OD-703861BALPodrobný popis
HDPE hadica s vonkajším priemerom 32 mm, ktorá je určená na prepravu pitnej aj úžitkovej vody. Najčastejšie sa využíva ako potrubie pre rozvod vody v automatických zavlažovacích systémoch pre rozsiahle trávnaté plochy, napríklad na ihriskách.
HDPE hadica je pevnejšia než LDPE, a preto je vhodná pre systémy s tlakom nad 6 bar. Ďalej vďaka svojim rozmerom dosahuje nižšie straty tlaku a vyšší prietok vody oproti LDPE hadici.
Ak neviete celú 100-metrovú balenie potrubia využiť, v ponuke nájdete aj hadice, ktoré sú predrezané na 5 bežných metrov.
Pri zložitejšom tvarovaní či nadpájaní potrubia, sa používa spojovací materiál .
Technické vlastnosti produktu
| Dĺžka | 100 m |
| Priemer | 32 mm |
| Hrúbka stien | 2 mm |
| Maximálny tlak | 10 bar |
| Hmotnosť | 0,194 kg/m |
| Hmotnosť balenia | 20 kg |
| Objemová hmotnosť | 35 kg |
| Farba | čierna |
| Materiál | HDPE |
Ak sa voda v hadici pohybuje pri teplote odlišnej od 20°C, maximálny pracovný tlak sa mení a to v takomto poradí:
| 20°C | 30°C | 40°C | 50°C | 60°C | 70°C | 80°C |
| 100% | 83% | 72% | 64% | 58% | 52% | 47% |
Na priame napájanie postrekovačov, alebo pre kvapkové zavlažovanie skaliek a záhonov, sa využívajú hadice s menším priemerom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tvarovky a rúry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.4 kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
