SPIDO ponorné čerpadlo Subinox 7, 230V, 0,9kW, kabel 20m
Kód: OZ_CM-4168005Podrobný popis
Subinox predstavuje viacstupňové ponorné hobby čerpadlo s výkonom 0,9 kW, prietokom 5,1 m³/hod a napájáním na 230 V.
Toto hobby čerpadlo je vhodné pre domácnosti aj záhrady, určené na čerpanie čistej vody bez abrazívnych či pevných nečistôt. Môže sa umiestniť priamo do vodnej nádrže, vrtu, studne alebo vodnej kaskády, atď.
Čerpadlo pracuje zo spodného sania, čo mu umožňuje za určitých podmienok vyčerpať viac vody než čerpadlá s horným saním. Všetky jeho súčasti sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.
Súčasťou balenia je 20m závesné lano a plastová redukcia 5/4" - 1" s vonkajšími závitmi.
PARAMETRE:
| Max. teplota vody | 35 °C |
| Min. teplota vody | 2 °C |
| Max. ponorná hĺbka pod hladinu | 17 m |
| Max. dopravná výška (Hmax) | 51 m |
| Max. prietok vody (Qmax) | 5100 l/h, (85l/min) |
| Pripojenie | 5/4" |
| Výkon motora | 900 W |
| Priemer vrtu | 120 mm |
| Dĺžka prívodného kábla | 20 m |
| Rozmery | 81,5 x 10,16 x 20,5 cm |
| Krytie | IP X8 |
| Počet turbín čerpadla | 7 |
| Materiál čerpadla | Nerez / plast |
KRIVKA VÝKONU A ÚČINNOSTI ČERPADLA SUBINOX 7
Úloha a funkcia čerpadla
Čerpadlá pôsobia ako pumpy, ktoré dodávajú tekutine pohybovú energiu pri jej pretekaní. Vďaka podtlaku sa voda vťahuje do zásobníka a následne pretlakom zo zásobníka vytláča. Na pohon čerpadla sa najčastejšie využíva elektrická energia poháňajúca motor.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čerpadlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 3325310023073 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
