Súvisiaci tovar pre kúrenie

 

Nižšie sú ďaľšie zobrazené produkty, ktoré by ste možno potrebovali ešte na montáž podlahového kúrenia

Podlahové kúrenie, resp. vykurovanie je v dnešnej dobe považované za to najefektívnejšie kúrenie do domu či bytu. Najmä pre jeho jedinečné vlastnosti a prednosti, ako sú napríklad rovnomerné vykurovanie po celej ploche priestoru, čo pri radiátorovom vykurovaní nie je nikdy dosiahnuteľné. Taktiež je tu možnosť použitia akejkoľvek dlažby alebo krytiny, okrem kobercov.  Veľmi jednoduchá montáž podlahového kúrenia, kde je nutný len polystyrén na podlahové kúrenie, alebo inak povedané systémové doskyPodlahové kúrenie môže byť tak isto regulovateľné ako radiátorové kúrenie, avšak s iným časovým rozdielom, keďže nahriatie podlahovky trvá vždy dlhšie.

          prezrite si aj kompletný inštalačný sortiment

Výpočet

podlahového kúrenia

 
  ukážte myškou nad nižšie zvolený materiál   Návrh podlahového kúrenia Návod na montáž podlahového kúrenia

 


 

 

 

Diskusia k súviacému tovaru ku podlahovému kúreniu

Podeľte sa s Vašími otázkami, problémami a návrhmi s ostatnými užívateľmi a obchodníkmi z ATRIA.SK

Diskusné fórum je prístupné pre každého a bez nutnosti registrácie. 

 

 

    Návrat do diskusií

 

 • Autor:
  Dusan
  Dátum:
  26. 1. 2020

  Zdravim. Ak by bolo mozne, vedeli by ste mi dat cenovu ponuku na podlahove kurenie pre novostavbu (2podl), ked uz mam projekt kurenia aj s navrhom a rozpisom dielov na realizaciu. Navrh kurenia je zo systemu Gabotherm, ale ten ja nikde nevidim. Mne ani tak nejde o to aby to bol ten system Gabotherm, ako je v navrhu. Moze byt uplne iny, len nie nejaky najlacnejsi , ani najdrahsi, taky nejaky stred. Mozem poslat rozpis dielov vratane mnozstva, pripadne aj vykresy schemy zapojenia. S pozdravom Dusan.
 • Autor:
  František
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobrý deň. Plánujem kúpiť u Vás materiál na podlahové vykurovanie (rekonštrukcia stavby) a potreboval by som pomôcť s návrhom a výberom komponentov. Čo k tomu potrebujete? Prosím info. Ďakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobrý deň, poprosím Vás zaslať výmeru v m2 pre ktorú si želáte podlahové vykurovanie a ak máte dostupný pôdorys. Ďakujem.
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Zdravim Aka by bola cena kompletneho materialu podlahoveho kurenia ak jedna miestnost ma 70m2 a druha 60m2
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobrý deň, V prílohe e-mailu Vám posielam cenovú ponuku na cca 130 m2 podlahového kúrenia. V ponuke sa nachádza systémová doska vysoká 58mm. Sú samozrejme aj nižšie v nižšej cene https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp53/. Pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobrý deň, poprosil by som Vás o vypracovanie cenovej ponuky na 75m2 podlahového vykurovania suchým spôsobom s roztecou 150mm. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobrý deň, zasielam Vám želanú CP pre cca 75 m2 suchého podlahového kúrenia. Rozteč ukladania potrubia 150 mm. Pekný deň.
 • Autor:
  Marcel
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobry den, obraciam sa na vas so ziadostou o cenou ponuku na podlahove vykurovanie rodinneho domu. Zdroj tepla by mal byt elektricky kotol, alebo kotol na tuhe palivo / pelety [nemam moznost plynovej pripojky]. Do obyvacky by som chcel krbovu vlozku. Prosim o navrh a cenovu kalkulaciu celeho systemu. Vopred dakujem,
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobrý deň. V prílohe e-mailu Vám posielam cenovú ponuku na cca 78 m2 podlahového kúrenia. V ponuke sa nachádza systémová doska vysoká 58mm. Sú samozrejme aj nižšie v nižšej cene https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp53/. Pekný deň.
 • Autor:
  Marcel
  Dátum:
  25. 1. 2020

  perfektne, dakujem velmi pekne. este prosim navrhnite el. kotol, diakove riadenie ... a ostatne komponenty, tak aby s toho bol uceleny funkcny vykurovaci system - na kluc.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobrý deň, vhodný elektrický kotol môžete nájsť napríklad tu : https://www.atria.sk/protherm-ray-9ke/ alebo so zásobníkom : https://www.atria.sk/protherm-ray-9k-fe-120-bm-thermolink-p/ wifi regulácia : https://www.atria.sk/saswell-t19-7-rf-app/ alebo : https://www.atria.sk/salus-it500/ prípadne filter : https://www.atria.sk/caleffi-5453-dirtmag-3-4/ komponenty, ktoré budú potrebné k montáži Vám neviem naceniť nakoľko je ťažko povedať aké spoje a podobne budete potrebovať.... Pekný deň.
 • Autor:
  Štefan
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dabry den. Touto cestou vas chcem poprosit o radu ohladom podlahoveho kurenia a nasledne o vypracovanie cenovej ponuky pre svojpomocnu realizaciu. Dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobrý deň. V prílohe mailu Vám posielam cenovú ponuku na cca 97 m2 podlahového kúrenia. V ponuke sa nachádza systémová doska vysoká 58mm. Sú samozrejme aj nižšie v nižšej cene https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp53/. Pekný deň.
 • Autor:
  Štefan
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dakujem. Chcem este poprosit nakolko velmi uvazujem ze podlahove kurenie budem robyt suche, viete aj na tento system my zaslat cenovu ponuku? Tiez sa chcem spytat, ci davate aj plan montaze. Este raz dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobrý deň, zasielam Vám CP pre cca. 97 m2 suchého podlahového kúrenia. Rozteč ukladania potrubia 150 mm. Mrzí ma to, ale plán montáže nedávame nakoľko my ani nemontujeme. Pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  25. 1. 2020

  Dobrý deň môžem vás poprosiť o CP podlahové vykurovanie suchý proces na plochu 70 m2 ďakujem pekne
 • Autor:
  Lenka
  Dátum:
  20. 12. 2019

  Dobrý den, prosím o zpracování cenové nabídky pro teplovodní podlahové vytápění suchou cestou. Plocha je 5*7,2m, tj. 36m2. Budou 3 topné zony. Jedná se o byt, podklad je prkenná podlaha. Záklop bude nejspíše desky fermacell, na to vinyl. Předem děkuji za zpracování.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 12. 2019

  Dobrý deň, mailom zasielam Vám želanú CP na cca. 36 m2 suchého podlahového vykurovania. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Dávid
  Dátum:
  20. 12. 2019

  Dobrý večer . Chcem sa opýtať , koľko nás vyjde podlahové vykurovanie . Myslím kompletnú cenu , Fólia , systémová doska až po ukončenie . Rozloha 104m2 dva radiátory (rebríky ) v kúpeľni . Jedna sa o teplovodné podlahové vykurovanie . Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 12. 2019

  Dobrý deň. V prílohe Vám posielam cenovú ponuku na cca 104m2 podlahového kúrenia. V ponuke sa nachádza systémová doska vysoká 58mm. Sú samozrejme aj nižšie v nižšej cene https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp53/ V prípade, že potrebujete aj kotol ten môžete nájsť napríklad tu : . https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zsb-14-1-de/ Pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  20. 12. 2019

  Dobrý deň Chcem sa spýtať či robíte ponuky kompletov kúrenia (podlahové kúrenie komplet, tepelné čerpadlo, solárny systém) Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 12. 2019

  Dobrý deň, áno samozrejme, ak si želáte CP na podlahové vykurovanie poprosím Vás o výmeru v m2. Tepelné čerpadlo môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/tepelne-cerpadla/vykurovanie-a-chladenie/tweetop/ a solárne zostavy : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/solarne-sety-a-kolektory/s-plochymi-kolektormi/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  20. 12. 2019

  Dobrý deň Výmera domu je 86 m2
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 12. 2019

  Ďakujem. v prílohe mailu Vám zasielam želanú CP na cca 86 m2 podlahového kúrenia. V ponuke sa nachádza systémová doska vysoká 58 mm. Sú samozrejme aj nižšie v nižšej cene https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp53/ Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  3. 12. 2019

  Dobrý deň mám záujem o vykurovací systém našiel som že máte v ponuke jeden m2 v cenie od 20 €chcem sa opýtať mám 50 m? garáž potrebujem ho vykúriť dajte mi prosím vedieť koľko bude stáť komplet zariadenie od vás aj spolu s montážou poprípade montáž mi dajte zvlášť a aká je spotreba Vaše zariadenie na 12 V ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  3. 12. 2019

  Dobrý deň, mrzí ma to, ale vôbec nerozumiem o čo máte záujem a s čím Vám môžem poradiť. Máte záujem o podlahové vykurovanie, elektrické rohože, radiátory, alebo? A k čomu patrí 12 V? Ďakujem.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  3. 12. 2019

  Myslim tie elektricke rohoze
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  3. 12. 2019

  Dobrý deň, na mai Vám zasielam želanú CP pre 50 m2 podlahového kúrenia elektrickými rohožami. Mrzí ma to, ale mi nemontujeme. Napájacie napätie je 230V. Vhodné termostaty môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/polystyren-podlahove-kurenie/elektricke-podlahove-kurenie/termostaty-pre-elektricke-podlahove-kurenie/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Milan
  Dátum:
  23. 11. 2019

  Dobrý deň, mohli by ste mi poslať orientačnú cenu podlahového kúrenia suchý proces, pri ploche domu 95 m2. Ako to je s podlahou v kúpelni. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 11. 2019

  Dobrý deň. na mail Vám bola zaslaná cenová ponuka na cca 95 m2 suchého podlahového kúrenia. Pekný deň.
 • Autor:
  Milan
  Dátum:
  23. 11. 2019

  Zdravím Vás, ďakujem za cenovú ponuku, chcel by som sa spýtať či máte skúsenosti a či je možné skombinovať suché podlahové kúrenie s mokrým procesom, to jest že kúpeľňa a vstupná chodba by bola zaliata betonovým poterom , zbytok domu suché podlahove kurenie. Ďakujem za odpoveď
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 11. 2019

  Dobrý deň, áno môžete to aj skombinovať. Suchú použijete z CP a pre mokrý proces môžete použiť napríklad : https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp55/ Pekný deň.
 • Autor:
  Marian
  Dátum:
  23. 11. 2019

  Dobrý deň Potreboval by som poradiť montujem stropne vykurovanie a chladenie panelmi od Rehau Od vas by som potreboval vytipovať 4 cestný roydelovač s čerpadlom a termostatickou zmiešavacou armaturou + skrinka šrubenie na eurokonus3/4 /hepword 22mm . Akz je prosim dodaci termin na komponenty Hepword Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 11. 2019

  Dobrý deň, vhodné u nás dostupné produkty môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/zostava-nerezoveho-rozdelovaca-fbh-mix-4-okruhy/ https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kurenie-hepworth-profesionalne-a-jednoducho-hep2o/skrinky-pre-rozdelovace/ Zverné šróbenie na 22 nemáme avšak môžete použiť toto : https://www.atria.sk/priamy-prechod-3-4-x-22-zavit-vnutorny/ Je však potrebné použiť tesniacu niť : https://www.atria.sk/loctite-55-160m-utesnovanie-zavitov-tesniaca-nit/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Zdeno
  Dátum:
  10. 11. 2019

  zdravim chle bi som sa spitan aka cena by bola podlahove kurene koplet s robotov cca 130m2
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  10. 11. 2019

  Dobrý deň. V prílohe Vám posielam cenovú ponuku na cca 130 m2 podlahového kúrenia. V ponuke sa nachádza systémová doska vysoká 58mm. Sú samozrejme aj nižšie v nižšej cene https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp53/. Mrzí ma to, ale my nemontujeme. Zasielam Vám však link na ktorom môžete nájsť našich montážnych partnerov : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/montazni-partneri/ Pekný deň.
 • Autor:
  Dominik
  Dátum:
  10. 11. 2019

  Dobrý deň chcel by som sa spýtať ako to je u vás s reklamáciou?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  10. 11. 2019

  Dobrý deň, poprosím Vás bližšie špecifikovať otázku. Prípadne zasielam Vám link na reklamačný poriadok : https://www.atria.sk/clanky/reklamacie/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  9. 11. 2019

  Prosim vás mam nove kurenie robil mi to odbornik ale teras mi to nefunguje stale musim ovzdusnovat ako dalej pokracovat s opravov ??
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  9. 11. 2019

  Dobrý deň, nemáte náhodou nejaký automatický odvzdušňovák v systéme? Oni sa majú po čase uzatvoriť... Pekný deň.
 • Autor:
  Iveta
  Dátum:
  5. 10. 2019

  Dobrý deň, poprosím podlahové kúrenie na 60m2 na komplet na chatu .Ďakujem za odpoveď
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 10. 2019

  Dobrý deň, cenovú ponuku Vám zasielame mailom. Pekný deň.
 • Autor:
  Lukas
  Dátum:
  5. 10. 2019

  Dobrý večer chceme sa spýtať ze koľko približne nás vijde podlahové kúrenie materiál a robota spolu cenovo na prízemie mame tam obývačku veľkú s kuchyňou kupelku spálňu a chodbu a asi tak približne 160-170m štvorcových stačí orientačná cena ďakujeme pekný večer.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 10. 2019

  Dobrý deň, cenovú ponuku Vám zasielam emailom. Pekný deň.
 • Autor:
  Jaroslav
  Dátum:
  12. 4. 2019

  Prosím o zaslanie cenovej ponuky na 9 o kruhový rozdelovac na podlahové vykurovanie zo servo pohonom +5 izbových termostatou +600m potrubie na podlahovku16/2
 • Autor:
  Rastislav
  Dátum:
  12. 4. 2019

  Dobrý deň. Chcel by som Vás poprosiť o cenovú ponuku na ústredné kúrenie: Radiatory: 2ks VK22 600x1800, 1ks VK33 600x1600, 1ks VK33 600x700, 2ks VK21 600x400, 2ks VK33 500x1800 + rozdeľovač, trojcestný ventil, a material ktorý k tomu súvisí. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  12. 4. 2019

  Dobrý deň. Cenová ponuka Vám bola zaslaná na Váš email. Pekná deň.
 • Autor:
  Zoltán Szente
  Dátum:
  8. 4. 2019

  Dobrý deň prosím o cenovú ponuku pre podlahove vykurovanie v rozlohe 140m2. Dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  9. 4. 2019

  Dobrý deň. Cenová ponuka bola zaslaná na Váš email. Pekný deň.
 • Autor:
  Radoslav
  Dátum:
  1. 4. 2019

  Dobrý deň prosím o cenovú ponuku ponuku pre podlahove vykurovanie v rozlohe 100m2.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  2. 4. 2019

  Dobrý deň. Cenová ponuka bola odoslaná na Vami uvedený email. Pekný deň.
 • Autor:
  Kristina
  Dátum:
  26. 3. 2019

  Dobrý deň, poprosím zaslať cenovú ponuku na teplovzdušné podlahové kúrenie na rozlohu 94m2. Dom je dvojpodlažný, ale podlahové by bolo len na prvom poschodí. Druhé poschodie radiátory. Ďakujem
 • Autor:
  Kristina
  Dátum:
  26. 3. 2019

  oprava -teplovodné
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 3. 2019

  Dobrý deň. Cenová ponuka Vám bola zaslaná na Váš email. Pekný deň.
 • Autor:
  Andrea Benko
  Dátum:
  7. 3. 2019

  Prosim poslat cenovu ponuku na 60m2 na podlahove kurenie teplovodne. dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 3. 2019

  Dobrý deň. Cenová ponuka Vám bola zaslaná na Vami uvedený email. Pekný deň.
 • Autor:
  Ľuboš
  Dátum:
  4. 2. 2019

  Blbosť . Do dnes mi žiadna odpoveď neprišla.Chodia mi len upozornenia keď niekto zadá novy dopyt na CP.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  5. 2. 2019

  Dobrý deň. Cenová ponuka Vám bola preposlaná ešte raz. Skúste si skontrolovať schránku, či Vám email nepadol do spamu, prípadne si overte správne znenie emailovej adresy. Pekný deň.
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  2. 2. 2019

  Dobry den. Prosim o zaslanie CP pre podlahove kurenie cca100 m2.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 2. 2019

  Dobrý deň. Cenová ponuka bola zaslaná na Vami uvedený email. Pekný deň.
 • Autor:
  Gabriel Kelemen
  Dátum:
  5. 1. 2019

  Prosim CP na dvojpodlazny RD teplovodné podlahové kurenie. 1 NP -112 m2 rozdelovac na 7 okruhov 2 NP-79 m2 rozdelovac na 7 okruhov Podomietkové skrinky 2ks,dve rebrikové radiatory do kupelne ,potrubie PEX-AL-PEX 16 x 2 pre vykurovanie. Chceme robyt podlahovku na polystirén,potreboval by som poradiť/navrhnúť aj elektricky kotol. A este by som Vás poprosil vypocitat to isté,len na 2 NP bez podlahovky s radiatorom. Dakujem
 • Autor:
  Ľuboš
  Dátum:
  30. 12. 2018

  Dobrý deň.Poprosim vás o cp pre RD bungalov 140m?. 12okruhov.modul 15 v kúpeľni a na chodbe cca 25m? zahusteny modul 10 v technickej cca 10m? modul 20.Kotol raja 9kw akumulačné nadrz 800l s 2 výmenníky jeden solar a jeden teplovodny krb a zásobník TÚV. solar trubicovy velman dĺžka pripojenia 10mx2 . Krb napájanie 7mx2.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 1. 2019

  Dobrý deň. Na Váš email bola zaslaná cenová ponuka. Pekný deň
 • Autor:
  Ján Varga
  Dátum:
  28. 11. 2018

  Dobry den! Prosim o zaslanie CP pre podlahove kurenie cca140 m2.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  29. 11. 2018

  Dobrý deň. Želanú cenovú ponuku Vám zasielame na Váš email. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  19. 11. 2018

  Dobry den chcem vas poprosit o zaslanie cenovej ponuky pre realizaciu kombinovaného kúrenia - podlahove + radiatory : 1NP: 1. Podlahove kurenie - 170 m2 , 11-12 okruhov 2. dilatácia cca ku stenam 220 m 3. skrinka pod omietku 4. na skladbu podlahoveho kurenia je vynechane 24cm (izolacia 13cm+systemova doska+poter) 2NP : 4x radiator 22k6/20 cca 100m2 Zdroj vykurovania : kondenzacny kotol, zasobnik TUV . Dakujem. Peter.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 11. 2018

  Dobrý deň. Na Váš email sme Vám zaslali cenovú ponuku. Pekný deň.
 • Autor:
  Ján Gašpárek
  Dátum:
  29. 8. 2018

  Dobrý deň. Aký rozdelovač treba použiť aby som skombinoval podlahovku s radiatormi? Čo všetko treba? Vraj dáka riadiaca jednotka, aby do radiatora išla teplejšia voda ako do podlahovky. Ďakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  30. 8. 2018

  Dobrý deň, osobne by som Vám odporučil tento rozdeľovač: https://www.atria.sk/nerezovy-rozdelovac-7-cestny-pre-podlahove-vykurovanie/ Prajem pekný deň
 • Autor:
  Ondrej
  Dátum:
  22. 6. 2018

  Dobrý deň prajem. Prerábame komplet tehlový 4i. byt pričom do kúpeľne na chodbu a do kuchyne (táto plocha je vzájomne prepojená do tvaru U) ideme dať podlahové kúrenie (18,1m2). Poprosil, by som Vás o kompletnú cenovú ponuku čo sa týka podlahového kúrenia vrátane kondenzačného kotla so zásobníkom (celý byt má 85m2, pričom v izbách budú radiátory), radiátorov, termostatu (kotol by som chcel vedieť ovládať cez mobilnú aplikáciu) a všetkého príslušenstva. Nechcem za každú cenu čo najlacnejšie veci, ale zlatú strednú cestu a radšej kvalitnú. Dosť nám to súri, keďže v auguste čakáme potomka. Ďakujeme.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  22. 6. 2018

  Dobrý deň, cenovú ponuku sme Vám zaslali na Váš e-mail. Pekný deň a gratulujeme :)
 • Autor:
  Dusan
  Dátum:
  9. 6. 2018

  Chcem sa spytat kolko by stalo podlahove kurenie na 90m stvorcovych. Rozbodovu skrinu mam zapojenu aj kotol.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  11. 6. 2018

  Dobrý deň, želanú CP sme Vám zaslali na Váš e-mail. Pekný deň.
 • Autor:
  Marian Tóth
  Dátum:
  25. 4. 2018

  Dobrý deň, p rosím o vypracovanie cenovej ponuky na podlahove kurenie cca150m2.Rozdelovač potrebujem na 11 okruhov polahového vykurovania ,systemovú dosku max 32mm ,+ jeden rebrikovy radiator do kupelne ,potrubie PEX-AL-PEX 16 x 2 pre vykurovanie, podlahové kúrenie .Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 4. 2018

  Dobrý deň, Vami požadovanú CP sme Vám zaslali e-mailom. Pekný deň.
 • Autor:
  Rado Kotuľa
  Dátum:
  17. 4. 2018

  dobrý deň.Prosím o vypracovanie cenovej ponuky na podlahove kurenie cca150m2.Rozdelovač potrebujem 10vyst. podlahove kurenie ,2vys. radiator (kupelna,garaž).Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  17. 4. 2018

  Dobrý deň, Vami želanú CP sme Vám zaslali e-mailom. Pekný deň.
 • Autor:
  Marek Miklovic
  Dátum:
  4. 4. 2018

  Dobry den mohli by ste mi vypracovat cenovu ponuku na podlahove kurenie plus jeden rebrikovy radiator do kupelne. Cca 130 m. Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  5. 4. 2018

  Dobrý deň, cenovú ponuku sme Vám zaslali na Váš e-mail. Prajem krásny deň.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  26. 3. 2018

  Dobry den, mozem poprosit o cenovu ponuku kompletneho kurenia - suchu podlahovku, plocha 90m2. Takisto potrebujem system nezavysleho ovladania pre dve podlazia, aby kotol ohrieval len to podlazie, ktore aktualne potrebujem. Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 3. 2018

  Dobrý deň, CP sme Vám zaslali na Váš e-mail. Pekný deň.
 • Autor:
  Renáta
  Dátum:
  7. 3. 2018

  Dobrý deň, chcela by som poprosiť o kompletnú cenovú ponuku na teplovodne podlahové vykurovanie aj s digitálnymi termostatymy 10ks zo všetkým príslušenstvom, ktoré bude potrebne do starého rodinného domu ktorý sa ide obnovovať. Prízemie domu má 110m2 - 8 okruhov a chceme robyt podlahovku na polystirén a podkrovie bude mat taktiež 110m2 tiež 8 okruhov, avšak budu tam osb dosky tak chceme suchý systém s použitím hliníkovej folie , nie roz. plech. Ešte k tomu aj kondenzačný kotol a zasobniky vody. Cez zimu chceme kúrit teplovodným krbom, ktorý bude mat 25 Kw. Ďakujem a prajem pekný deň.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  8. 3. 2018

  Dobrý deň, cenovú ponuku sme Vám zaslali e-mailom. Pekný deň.
 • Autor:
  Julius
  Dátum:
  7. 3. 2018

  Dobry den! Chcel by som poprosit o cenovu ponuku na teplovodne podlahove vykurovanie do novostavby bungalovu! Obyvacka s kuchynou 34m2, 2 krat izba po 17,5m2 , izba 11,5 m2, kupelka 5m2, chodba 7m2! Este elektricky kotol ku tomu! Polystyren davam pod poter12 cm! Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 3. 2018

  Dobrý deň, cenovú ponuku sme Vám zaslali na Váš e-mail. Pekný deň.
 • Autor:
  Oto Toldy
  Dátum:
  19. 2. 2018

  Poprosím o cenovú ponuku na systémovú dosku s výstupkami 30mm izolácia a trubky budú 16/2 pre cca 150m2 samozrejme k tomu budem riešiť aj ostatnú bižutériu ale táto doska je cenovo nosný material. poprípade ak navrhnete aj na systémovú dosku s výstupkami 10mm izoláciu . potrebujem info ako sa spájajú aby tam bola ochrana pred zatečením anhydridu . nakoľko je to rekonštrukcia staršieho domu a každý mm je pre mňa dôležitý predpokladám že navrhnete UHP 53
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 2. 2018

  Dobrý deń, Vami želaná cenová ponuka Vám bola zaslaná na Váš e-mail. Pekný deň.
 • Autor:
  vladimir
  Dátum:
  15. 2. 2018

  dobry den,chcel by so sa opytat ci mi plynový kotol utiahne dva 8 rozdelovace na podlahove kurenie alebo mam kupit rozdelovace s cerpadlom dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  16. 2. 2018

  Dobrý deň, áno plynový kotol Vám ich bez problémov utiahne. Pekný deň.
 • Autor:
  Patrícia
  Dátum:
  8. 2. 2018

  Dobrý deň, poprosila by som vás o nezáväznú cenovú ponuku kompletného podlahového vodovodného vykurovania, ktoré bude možné cez zimu vykurovať aj cez krb. Jedná sa o novostavbu bungalovu o rozlohe 71m2, z toho obývačka 20m2, kuchyňa 7m2, detská 11,5m2, spáľňa 14m2, kúpeľňa 7,5m2, wc 1,66m2 a chodba+zádverie 9m2. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  8. 2. 2018

  Dobrý deň, Vami želanú cenovú ponuku sme Vám zaslali na e-mail. Pekný deň.
 • Autor:
  Štefan
  Dátum:
  5. 2. 2018

  Dobry den.Poprosim o cenovu ponuku na podlahove kurenie 110m2 rozdelovač 7 okruhov skladba podlahy 25cm.Dom pozostava 3 izieb 2 kupelńa obyvačka kuchyńa predsień
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  6. 2. 2018

  Dobrý deň, Vami želanú cenovú ponuku sme Vám zaslali e-mailom. Pekný deň.
 • Autor:
  Katarina
  Dátum:
  28. 1. 2018

  Dobry den, poprosim o vypracovanie cenovej ponuky na vodne podlahove kurenie domu o velkosti 70m2. Dom pozostava z kuchyne spojenej s obyvackou, 2 izieb, kupelne, toalety a predsiene. Dakujem.
 • Autor:
  ATRIASK
  Dátum:
  29. 1. 2018

  Dobrý deň. Uvedenú ponuku sme Vám zaslali emailom. Pekný deň.
 • Autor:
  Martina Thumova
  Dátum:
  24. 1. 2018

  Dobry den, viete mi prosim zaslat cenovu ponuku na podlahove kurenie suchym systemom a zvlast cenovu ponuku na podlahove kurenie normalne. Ide o plochy 93m2. Bolo by to mozne co najskor, kedze sa rozhodujeme aky system zvolime. Dakujem velmi pekne
 • Autor:
  Atria sk
  Dátum:
  25. 1. 2018

  Dobrý deň. Cenovú ponuku sme Vám poslali mailom. Pekný deň.
 • Autor:
  Richard
  Dátum:
  17. 1. 2018

  Dobrý deň chcel by som sa spytat čo potrebujem na podlahove kurenie??
 • Autor:
  Vladimir
  Dátum:
  6. 12. 2017

  Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o cenovú ponuku na podlahové kúrenie do RD domu-bungalov. Celkovo 76 m2, z toho obývačka 18, kuchyňa/jedáleň 15., záchod 1,4, kúpeľňa5,6 spálňa 10,5,Detská izba 9,5 šatník 5. chodba 10. Potreboval by som poradiť/navrhnúť aj kotol. Za odpoveď vopred ďakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 12. 2017

  Dobrý deň. Cenovú ponuku na podlahové kúrenie sme Vám poslali na email. Pekný deň.
 • Autor:
  Marian
  Dátum:
  13. 11. 2017

  Dobrý deň. Chcel by som do kúpeľne podlahove kúrenie napojiť z radiatora. Koľko je minimálna výška-hlbka od prahu dverí. Ďakjem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 11. 2017

  Dobrý deň. Približne nejakých 10 cm. Pekný deň.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  16. 9. 2017

  mam radiator z razvorom pripojenia 55cm na rury pripojenia 50cm ako na to?
 • Autor:
  Tomáš
  Dátum:
  24. 8. 2017

  Dobrý deň chcem sa spýtať mam elektricky kotol protherm raja 9 kw a mam rozdelovač na 6 okruhov a 3 okruhy sú podlahové kúrenie a 3 radiatori chcem ale aby išla do radiatora vyšia teplota ake by bolo riešenie?Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 8. 2017

  Dobrý deň. V tomto prípade je potrebné mať rozdeľovač s čerpadlo a termostatickým ventilom, ktorý oddeľuje vodu do radiátorov a podlahového kúrenia tak že do podlahového kúrenia púšťa cca 50 stupňov podľa nastavenia, ktoré si prajete: https://www.atria.sk/zostava-nerezoveho-rozdelovaca-fbh-mix-6-okruhov/ alebo použijete iba rozdeľovací člen ak už máte rozdeľovač: https://www.atria.sk/zostava-mix-m1-na-redukciu-teploty-pre-nerezove-rozdelovace/ Pekný deň.
 • Autor:
  Kristián
  Dátum:
  3. 8. 2017

  Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o cenovú ponuku na nízke podlahové kúrenie na 97m2. Kotol by bol https://www.atria.sk/ariston-genus-premium-evo-system-24-ng-bch-120-sensys/#popis Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 8. 2017

  Dobrý deň. Cenovú ponukuna na podlahové kúrenie na 93 sme Vám poslali na email. Pekný deň.
 • Autor:
  Marian
  Dátum:
  25. 7. 2017

  Dobrý deň, Mám navrhnutých 5 okruhov v podlahovom kurení do 120 m2. Treba my kupiť rozdelovač na 5 okruhov so skrinkou na 16mm hadicu , k tomu troj cestmý ventil s so servopohonom .Ďalej pripojenie od kotla 26 mm hadicou AL trojcestný ventil so servopohonom pripojenie ku rozdelovaču. Čo by ste my navrhli a kolko by to stálo eur. Za ponuku ďakujem Marian.
 • Autor:
  Veronika
  Dátum:
  12. 7. 2017

  Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím vypracovať cenovú ponuku na podlahové vykurovanie RD bungalov, cca 105 m2. V prípade potreby zašlem pôdorys. ďakujem pekne.
 • Autor:
  veronika
  Dátum:
  12. 7. 2017

  No a ešte by som doplnila, že v podlahe mám na podlahovku plus poter 18 cm, poter bude cca 5 cm. Rozdeľovač so skrinkou už namontovaný máme.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  13. 7. 2017

  Dobrý deň. Ponuka Vám bola zaslaná emailom. Pekný deň.
 • Autor:
  Tomáš
  Dátum:
  27. 3. 2017

  Dobry vecer.poprosim o zaslanie cenovej ponuky.Jedna sa o suche podlahove kurenie pri pouziti hlinikovej folie.Velkost plochy je 60m2.Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 3. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na suché podlahové kúrenie na 60 m2. Pekný deň.
 • Autor:
  Vladimír
  Dátum:
  13. 3. 2017

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či by ste mi vedeli poslať cenovú ponuku na jednotlivý materiál z Vašej ponuky, potrebný na teplovodné podlahové vykurovanie do novostavby podľa v prílohe priloženej dokumentácie?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 3. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na 66 metrov. V ponuke sa nachádza polystyrén vysoký 3,6 cm. Na našej internetovej stránke máme v ponuke aj vyššie https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp55/. Tovar máme skladom. Pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  8. 3. 2017

  kedy si môžem vyzdvihnúť materiál
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  8. 3. 2017

  Dobrý deň. Otváracie hodiny: PO-PIA od 7.30 do 15.30 Pekný deň.
 • Autor:
  Biki
  Dátum:
  8. 2. 2017

  Dobrý deň mám otázku vedeli by ste mi navrhnúť a vypočitať potrebné kúrenie RD na základe projektovej dokumentácie? V projekte nemám výpočet tepelných strát domu bohužiaľ. Samozrejme by som Vás poprosil aj o cenovú ponuku na daný materiál.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  8. 2. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale dokumentácia nám vôbec nepomôže. V prípade ak chcete podlahové kúrenie, tak potrebujem, aby ste poslali celkovú vykurovaciu plochu v m2. V prípade ak radiátory, tak to musíte napísať aké radiátory potrebujete (rozmer) a potrebujeme veľkosť v m2 jednotlivých izieb. A aký kotol budete chcieť? So zásobníkom, prietokový ohrev...a výkon. Pekný deň.
 • Autor:
  Dávid
  Dátum:
  19. 1. 2017

  Dobrý deň, Chcel by som Vás poprosiť o cenovú ponuku na podlahové kúrenie na 116m2, mám 15 cm z toho 5 cm poter. Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 1. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na 116 m2, systémovú dosku som Vám dal vysokú 58 mm. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  17. 10. 2016

  Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o cenovú ponuku na svojpomocne realizované kombinované kúrenie novostavby rodinného domu. Prízemie podlahové kúrenie 80m2, obývačka 32m2, kúpelňa 10m2, kuchyňa 10m2, WC 2m2, chodba 26m2. Poschodie - radiátory Korado 22k, 4 kusy 1400/60, 1kus 100/60, 2 kusy 40/60. Kotol splyňovací na pevné palivo plus akumulačná nádrž. Ďakujem.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  17. 10. 2016

  Ešte by som doplnil systémová doska by mala byť UHP55. A chcel by som sa opýtať, je to dostatočná tepelná izolácia od podlahy? Jeden kúrenár nám povedal, že tam potrebujeme aspoň 10cm tvrdený polystyrén...
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  18. 10. 2016

  Dobrý deň. Ponuku sme Vám zaslali emailom.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  18. 10. 2016

  Dobrý deň. Ponuku sme Vám zaslali emailom.
 • Autor:
  amo
  Dátum:
  10. 9. 2016

  Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o cenovú a termínovú ponuku na svojpomocne realizované podlahové kúrenie rodinného domu. Na prízemie 55 m2, z toho obývačka 19, kuchyňa 7,8, kúpeľňa 4,6, spálňa 14, chodba 9,6. Na poschodie 2 radiátory výška 60, dĺžka 160 cm, pripojenie spodne ľavé . Bez kotola (pripojenie na pôvodný Protherm), systémovú dosku UHP 53 .
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  19. 9. 2016

  Dobrý deň. Ponuku sme Vám poslali na email. Pekný deň
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  1. 8. 2016

  Dobry deň chcem sa spýtať ťahám si kúrenie sám...môžem skombinovať rozdeľovač na podlahovou aj s radiátormi mám 4 okruhy podlahovky a do každej izby by som chcel ešte aj radiátor samozrejme rátam stým že radiátorm musím naddymenzovat kvôli nissej teplote podlahovky.. nebudu mi radiátori takzvane kradnut pr ietok z podlahovky nakoľko je tam vetsi odpor pri podlahovky....ďakujem za radu
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  4. 8. 2016

  Dobrý deň. Áno, toto možné je, ale má to mnoho ale. Ide o to, že podlahové kúrenie potrebuje cca 55 stupňovú vodu a tým pádom by ste mali predimenzovať radiátory, teda ich zväčšiť, aby dokázali odovzdať teplo aj pri nižšej teplote vody. Každopádne kradnúť prietok by si nemali, pretože na každom rozdeľovači pre podlahové kúrenie sú prietokomery a nimi nastavíte na každej vetve rovnaký prietok, presne na tento účel slúžia, aby ste dokázali tie prietoky vyrovnať. Pekný deň.
 • Autor:
  Gabriel
  Dátum:
  26. 7. 2016

  Dobry deň, chcel by som sa opytat, ze 12 cestny rozdelovac s cerpadlom kolko miesta potrebuje. Presnejsie, aku skrinu potrebujem na to rozmerovo.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  26. 7. 2016

  Dobrý deň. Dĺžka je cca 770 mm, môžeme Vám ponúknuť túto skrinku: https://www.atria.sk/skrinka-pre-rozdelovace-795-mm-podomietkova/ , ktorú máme na sklade. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Roman
  Dátum:
  22. 7. 2016

  Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o cenovú ponuku komplet noveho kurenia do bytu, kond. kotol, rozvody, radiatory + podlahové kúrenie, celkovo 66 m2, z toho obývačka 20, spalna 11, pracovna 11, kuchyňa 9, kupelna + wc 7, chodba 6, podlahove kurenie len do kuchyne a kupelne s wc
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  22. 7. 2016

  Dobrý deň. Z takéhoto popisu nieje možné spraviť ponuku, potrebujem vedieť rozmer radiátorov, potom ako si prajete spraviť rozvody, je možné použiť rozdeľovač alebo potom klasické tkusy pod radiátormi, ako v tejto schéme https://www.atria.sk/clanky/co-treba-ku-radiatoru-so-spodnym-pripojenam/. Ďalej treba napísať, akú výšku systémovej dosky by ste radi použili, https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/polystyren-podlahove-kurenie/. UHP 55 má 58 mm výšku, napr UHP 53 len 36 mm výšku. Pekný deň.
 • Autor:
  robert
  Dátum:
  21. 7. 2016

  Dobrý deň, mal by som záujem o 4 vetvový nerezový rozdelovač s vhodnou podomietkovou skrinkou,, 100 m podlahového potrubia priemer 20 mm, mohli by ste mi zaslať cenovú ponuku. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 7. 2016

  Ponuka zaslaná emailom. Pekný deň.
 • Autor:
  michal
  Dátum:
  28. 4. 2016

  Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o cenovú ponuku na podlahové kúrenie do domu. Celkovo 80 m2, z toho obývačka 18.7, kuchyňa/jedáleň 19.2, pracovňa 5.7, záchod 1.6, kúpeľňa 3.9, spálňa 12.7, šatník 9.2 a predizba 9. Plus 5 radiátorov. Potreboval by som poradiť/navrhnúť aj kotol. A aby som nezabudol, tak aj cenu dopravy do Košíc. Za skorú odpoveď vopred ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 4. 2016

  Dobrý deň. V prílohe posielam cenovú ponuku pre podlahové vykurovanie na 80 metrov. Do ponuky ako prvú položku som zakomponoval systémovú dosku a výške 44 mm. Samozrejme, sú aj iných rozmerov v nižších cenách https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/polystyren-podlahove-kurenie/. Potom kotol s prietokovým ohrevom Protherm. Pekný deň.
 • Autor:
  pavol
  Dátum:
  3. 3. 2016

  Dobry den, mam radiator korad 22k a chcel som ho vymenit za 33k. Zistil som vsak, ze mi nebude sediet rura, lebo 22k ma 57mm od kraja po stred diery a 33k ma 112mm. Prosim vas existuje nejaky medzikus alebo spojka , aby som mohol napojit do systemu miesto 22k tu 33k. Vopred dakujem za odpoved. Žažo
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  3. 3. 2016

  Dobrý deň. Rozumiem, ale takéto niečo naozaj neexistuje, jedine ju skúsiť silou trošku ohnúť alebo dať len dlhší radiátor. Pekný deň.
 • Autor:
  zdenocka
  Dátum:
  7. 1. 2016

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či môžeme napojiť krb na JUNKERS SP 750 solar. Ak áno, máte nejakú schému pre zapojenie? Teraz máme plynový kotol + solar napojený. A chceme vedieť, či sa dá na ten systém pripojiť aj krb. Ďakujem pekne za odpoveď.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 1. 2016

  Dobrý deň. Napojiť sa dá, ale v podstate na miesto soláru. Iný vstup by tam byť nemal. Každopádne nejakú schéme nemáme. Pekný deň.
 • Autor:
  robert
  Dátum:
  16. 11. 2015

  Dobrý deň, chystáme sa na trvalo obývanú chalupu kúpiť do kuchyne teplovodný sporák so vstavaným výmenníkom. Tento bude slúžiť na varenie, vykurovanie kuchyne (ako krb) a na vstavaný výmenník by mali byť napojené radiátory v ostatných izbách. Na rozvod chceme použiť systém Hep2O. Je treba kupovať zásobník, keď sporák má vlastný cca 25 litrový a nebude napojený na bojler? Je treba ešte niečo okrem klasických ventilov, čerpadla a rozdeľovača? Teda okrem potrubia, kolien atď? Mám predstavu o uzavretom okruhu čisto len na kúrenie v ktorom bude sporák (piecka) ako kotol pripojený cez čerpadlo na rozdeľovač a ďalej na radiátory a späť cez rozdeľovač do kotla na ohrev. Je to podľa tohto popisu reálne? Ďakujem za odpoveď
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 11. 2015

  Dobrý deň. Teoreticky by to takto fungovať malo, avšak si myslím, že tento tepelný komfort nebude úplne ako pri plynovom kotly. Teplota z krbu bude dosť kolísať. A zároveň reguláciu si tiež musíte vymyslieť už vo svojej réžií. To len náš osobný názor. Pekný deň.
 • Autor:
  tomas
  Dátum:
  28. 9. 2015

  Dobrý deň, chcel by som si odsúhlasiť skladbu podlahy, poprípade či je postačujúca: 0,4 mm ypa ( nerovnosti) 6 cm EPS 150S 5 cm EPS 150S systémová doska UHP 55 5,8 cm cementový poter 5,5 cm priestor na pokládku plávajúcej podlahy alebo dlažby 1.2 cm .. Celkový priestor po prah vstupných dverí je 24 cm.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 9. 2015

  Dobrý deň. Áno, v tomto prípade je to úplne v poriadku. Pekný deň.
 • Autor:
  Stefan
  Dátum:
  12. 1. 2015

  Dobry den , kde na Vasej stranke najdem zoznam prietokomerov na podlahove kurenie? dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  12. 1. 2015

  Dobrý deň, bohužiaľ tento sortiment samostatne nepredávame. Pekný deň
 • Autor:
  ivetka
  Dátum:
  26. 11. 2014

  DObry den chcela by som sa informovat mam kotol panther condens 12 KKO atria a ukazuje mi F1 a neide mi kurani co to znamena chcem sa informovat
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  26. 11. 2014

  Dobrý deň. Žiaľ neviem Vám v tomto prípade poradiť. Treba sa obrátiť na servisného technika. Pekný deň
 • Autor:
  Filip
  Dátum:
  20. 10. 2014

  Dobry den, mozem Vas poprosit o nacenenie tychto poloziek s tym, ze by som bral od Vas vsetko, ale z toho co mate v eshope. Ak je tam nieco co nemate, resp. existuje podla Vas lepsia alternativa, budem rad: Zaroven by som chcel postupovat v 2 fazach. 1. faza v dome by bola napojenie na podlahove kurenie a vyrobu TUV - pomocou el. kotla. 2. faza prepojenie garaze/kotolne na dom by bola napojenie 1. fazy v dobe a napojenie garaze/kotolne. V garazi by bol solarny set + kotol na drevo + zasobnik na vodu. Ta by potom prostrednictvom potrubia isla do domu, kde by sa napojila na uz existujuci system kurenia a vyrobu TUV. dakujem VÝPIS MATERIÁLU: Pol. č. Názov Kusy 1. Priamovykurovací automatický elektrokotol PROTHERM RAJA 9 K 1 prip. napätie 3x380/220 V, 50 Hz, max. pracovný tlak vody: 250 kPa, najvyššia pracovná teplota 85oC + regulácia (priestorový termostat). 2. Zásobník TÚV s nepriamym ohrevom Vaillant VIH S 300 - Solar Set 1 1 275 dm3 - TÚV, max. výkon 35 kW, prietok vody 14,2 l/min + hydraulické prepojenie. 3. Trojcestný prepúšťací ventil FUGAS - DN 20 + servopohon + príslušenstvo 1 4. Obehové teplovodné čerpadlo Grundfos 25-60 ALPHA2, 1 s riadením otáčok 230V, 50Hz, prietočné množstvo 0,67 m3/h. 5. Trojcestný zmiešavací ventil VRM DN 20 + servopohon 1+1 A. Hydraulický anuloid, DN 40, dĺžka 400 mm. 1 - Ekvitermický regulátor auroMATIC 620 1 - Diaľkové ovládanie VR 90 1 - Kaskádový modul VR 31 1 - Sada pre ex. riadenie 0020025984 1 - Kohút plniaci a vypúšťací, DN 15 3 - Odvzdušňovací ventil 1 - Filter DN 20 1 - Priestorový regulátor Gabotherm + servopohon Gabotherm pre TPV ?+? - Rozdeľovač - zberač TPV 10-okruhový so skrinkou 1 - Guľový ventil, DN 15 napájanie 1 - Guľový ventil, DN 20 7+2 - Regulačný ventil HERZ STôMAX-GM, DN 15 2 - Teplomer 0-120oC 5 - Termostatická hlavica HEIMEIER K - Standart 1 - Gabotherm 16 x 2 bm 776 - Polyetylénová chránička PE bm 50 - Systémová doska Gabotherm bm 120?? - Vykurovacie trubkové teleso K 750/1840 + uchytenie 1 - Ventil radiátorový termostatický Heimeier V - exakt - (rohové prev.), DN 15 s prednastavením 1 - Uzatvárateľné šróbenie HEIMEIER Regulux, (rohové prev.) DN 15 s vypúšťaním 1 - Vykurovacia el. špirála 400 W + napájací T-kus 1+1 - Plasthliník 26x3 ( DN 20 - meď 22x1 mm) + izolácia bm 10
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  20. 10. 2014

  Dobrý deň, z uvedených položiek by sme Vám vedeli ponuknuť systémovú dosku https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp55/ potrubie pexalpex https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-16-x-2/ (pri veľkom odbere možná zľava) a rebrikovy radiator https://www.atria.sk/rebrik-rovny-750-x-1850/ Ďalší sortiment o ktorý by ste možno mal záujem si môžete prezrieť na nasledovnom linku - https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  kopun
  Dátum:
  23. 6. 2014

  Dobry den. Mal by som zaujem u Vas objednat material na teplovodne podlahove kurenie. Vedeli by ste mi spracovat cenovu ponuku podla prilozenej projektovej dokumentacii? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 6. 2014

  Dobrý deň, sme internetový predaj a cenové ponuky do pdf nevypracúvame. Avšak ak nám pošlete výpis materiálu, tak Vám skúsime čo najlepšie poslať všetky linky na produkty, kde uvidíte rovno cenu a popis. Prípadne do emailu sa podla možnosť navrhne nejaká celková zľava za objednávku. Presnejšie zľavy, dodacie lehoty Vám budeme vedieť napísať až by ste poslali výpis materiálu. Pekný deň.
 • Autor:
  lenka
  Dátum:
  28. 5. 2014

  Dobrý deň, chcem sa spýtať, aká je záruka v prípade kúpy zostavy pre podlahové vykurovanie, a kto je výrobca týchto zostáv (napr.UHP55 doska,Pex-Al-Pex 16x2...atď) Ďakujem, s pozdravom
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 5. 2014

  Dobrý deň, platí vždy dvojročná záruka, či už na potrubie alebo polystyrén na podlahové kúrenie. Pekný deň
 • Autor:
  lenka
  Dátum:
  28. 5. 2014

  dobrý deň, ďakujem za odpoveď, ešte prosím o info, kto je výrobca, máte uvedené len vyrobené v EÚ. (na potrubia a syst.dosku) díky,
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 5. 2014

  Dobrý deň, všetky komponenty si dávame vyrábať pre nás. Systémove dosky pre podlahové kúrenie sú z Talianska, potrubie na kúrenie z PL a CZ. Pekný deň.
 • Autor:
  Frantisek
  Dátum:
  16. 5. 2014

  Dobry den, chcem sa spytat, chystam sa na rekonstrukciu rodinneho domu, cca 140 m2, kurenie by som chcel mat radiatorove + kupelna podlahove, riesenie domu je kotol v pivnici, radiatory na podlazi. Kurenie by som chcel 2 cesty na radiatory a 1 cesta na podlahu. Chcem sa spytat ci mi staci kupit iba kotol + radiatory+ potrubie s prislusenstvom, pripadne ci tam treba aj nejake cerpadlo a podobne. Nie som expert, prosim o radu. Tak isto aj ake potrubie zvolit a podobne. Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 5. 2014

  Dobrý deň, na riešenie kúrenia sú v zásade dve možnosti, buď budete viest potrubie na priamo od kotla k radiátorom a podlahe v kúpelní alebo použijete rozdeľovače na kúrenie. https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/rozdelovace-nerezove/. S tým, že od kotla do rozdeľovača pôjdete potrubím napríklad o priemeru 20 https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-20-x-2/ a od rozdeľovača už vždy k jednotlivým radiátorom a do podlahy. Týmto spôsobom sa bude dať lepšie vyregulovať teplota alebo prietok v radiátoroch, zároveň by sa nemalo stať, že niektorý radiátor nebude na konci kúriť ako môže nastať pri klasickom rozvode cez Tkus. Pekný deň
 • Autor:
  frantisek
  Dátum:
  22. 4. 2014

  Dobry den keby som chcel kupit celu zostavu na podlahove vykurovanie vedeli by ste mi urobit cely komplet co mi nato treba? Do prilohy posielam podorys domu.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  22. 4. 2014

  Dobrý deň, sme internetový predaj a žiaľ cenové ponuky nevypracúvame. Môžem pomôcť s uvedenými linkami, https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kurenie/. Pekný deň.
 • Autor:
  frantisek
  Dátum:
  14. 4. 2014

  Dobrý deň,chcem robit vodu v drevenej chalupe .zo základu ide PE hadica, ktorú chcem spojit s PE redukciou na mosadzný šroubovacy fíting 16x2. Bude to v podlahe pod polystyrénom .Môžem to zaliať poterom ?Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  14. 4. 2014

  Dobrý deň, áno je to možné v tomto prípade zaliať aj betónom. Pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  2. 4. 2014

  Dobrý deň Na základe kontaktu z internetu Vás žiadam o nacenenie materiálu pre podlahové kúrenie. V prílohe zasielam rozpis potrebného materiálu. V prípade, ak je to pre Vás nezaujímavé, poprosím aspoň o krátke info. Dopravu viem zabezpečiť vlastnú. V prípade prípadných otázok ma prosím kontaktujte.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 4. 2014

  Dobrý deň. V prílohe Vám zasielame vyplnený súbor, každý tovar máme skladom. Pekný deň
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  25. 3. 2014

  Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o položkovitý nápočet ceny za kúrenie pozostávajúce z vodného podlahového kúrenia + príslušenstva, plynového kotla + príslušenstva v zmysle priloženej dokumentácie. Navrhnuté kúrenie by sme chceli rozšíriť o solárne panely na ohrev teplej vody a krbovú teplovodnú vložku, ktorá by pri zakúrení prispievala do systému. Termín realizácie koncom apríla 2014. Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 3. 2014

  Dobrý deň. Nakoľko sme len internetový predaj, cenové ponuky nerobíme. Naše ceny sú nastavené tak, že už nie je možné poskytnúť dodatočné zľavy. Vieme Vám však poslať linky potrebné na vybudovanie podlahového kúrenia - produkty podlahového kúrenia https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kurenie/, solaru https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/solarne-sety-a-kolektory/, komplet vykurovacia technika https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/. Pekný deň
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  25. 3. 2014

  Dobrý deň Chcel by som sa opýtať chcel by som urobiť podlahove kúrenie z radiátora je to možné urobiť a ak áno aký druh systémovej dosky od vás na to použiť?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 3. 2014

  Dobrý deň. Možné to je, ale len z jedného radiátora sa tak môže urobiť podlahovka kdesi v kúpeľni. Najlepšia je skôr taká menšia, u nás je najpredávanejšou https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp55/. Pekný deň
 • Autor:
  Silvia
  Dátum:
  25. 2. 2014

  Dobrý deň! Chcela by som poprosiť o vypracovanie cenovej ponuky na podlahové vykurovanie na sucho.Malo by to byť cca 40 m2, 4 miestnosti: 3x4 m - spálňa,3x4 - spol.miestnosť m,4x2,4 m - kuchyňa, 3,7x1,6 m kúpelňa.V kúpelni bude keramická dlažba,ostatok plávačka, chcem použiť hliníkovú foliu namiesto roznášacieho plechu.Podlahové kúrenie by malo byť napojené už na existujúce radiátorové kúrenie,vlastne časť pôvodného kúrenia by mala byť vymenená za podlahové.Na ohrev vody je použitý plyn.kotol značky Junkers CerapurSmart ZWB 24 Použila som aj Váš online program pre výpočet podlahového kúrenia,ale je to podlaha na mokro.Vopred ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 2. 2014

  Dobrý deň. Potrebovať budete potrubie, približne 200 metrov a cena bude 130€, potom polystyrén s fóliou, to je nejakých 470 a ešte treba rozdeľovače a drobné príslušenstvo https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kurenie/. Pekný zvyšok dňa
 • Autor:
  Vilo
  Dátum:
  3. 2. 2014

  Dobrý deň prajem, Prosím Vás je možné použiť ten istý rozdeľovač na radiatory a podlahové kúrenie? Obehové čerpadlo je pri kotly.Ide o napojenie 2 ks radiatorov po cca 35 člankov a podlahové kúrenie v kuchyni, chodbe a v kupelni.Koľko vetvový rozdeľovač by som mal objednať a eventuálne aj aké ďalsie príslušenstvo? Ďakujem pekne.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  3. 2. 2014

  Dobrý deň. Áno, ide to použiť, avšak potom bude mať "podlahovka" aj radiátor tú istú teplotu, takže maximálne len tých 55 stupňov. Koľko vetvový to Vám neviem poradiť, ale tak na každý radiátor jedna vetva a "podlahovku" podľa veľkosti. Skôr to odporúčame rozdeliť na dva - tri okruhy, aby sa to dalo pekne regulovať. Tu nájdete všetko na podlahovku https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kurenie/. Pekný deň
 • Autor:
  Laco
  Dátum:
  31. 1. 2014

  Dobrý deň. Prosím o vypracovanie CP na kúrenie do rodinného domu. 1NP: prosím o nacenenie podlahového kúrenia v tých izbách: obývačka - 29m2, kuchyňa 10,4 m2, izba 10,5 m2, kupelňa 4,2 m2 , zadverie - 7m2, do garáže prosím radiátor a kotolňa - kotol na tuhé palivo s akumulačnou nádržou 1000l. 2NP: tu prosím klasické radiátory: spálňa 23 m2, ibza 1 - 22,2 m2, izba 2 - 15,4 m2, šatník 8 m2, kupelňa 6.5 m2, chodba 8 m2. Ak by sa dalo, prosím zahrnúť všetky komponenty, ktoré sú potrebné k takémuto spôsobu kúrenia. Popis: obvodové múry 40 cm Porotherm profi, okná plastové trojsko, podkrovie zateplené ISOVER 0,036 - hrúbka 21 cm (16+5cm). Na prízemí je aj kotolňa - kotol na tuhé palivo. Počet osôb - predpokladanych je 4. V prílohe zasielam pôdory domu - prízemie a 1. podlažie. Na prízemí by sme chceli podlahové kúrenie, podkrovie klasické radiátory. Pozn, izba na prízemí číslo 1.08 - je tam iba jedno okno - balkonove dvere sme vynechali. ďakujem pekne.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  31. 1. 2014

  Dobrý deň. Je nám ľúto, ale cenové ponuky nevypracovávame, nakoľko sme internetový predaj. Pomôcť Vám viem s nejakým tovarom, keby ste si nevedeli dať rady. Podlahové kúrenie je na https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kurenie/ najpoužívanejšia je táto https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp55/ potrubia https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/potrubia-pre-vodu-vykurovanie/ a rozdeľovače https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/rozdelovace-nerezove/ radiátory https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/radiatory/. V prípade, ak si nebudete vedieť poradiť, kľudne nám napíšte. Pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  30. 1. 2014

  Dobry den. Potreboval by som si objednat komplet material na podlahove kurenie . Miestnost ma rozmer 6.5m x 7.8m. Potreboval by som polystyren , trubky,rozdelovac,dilataciu,skrinku ,cerpadlo ,plastifikator. To je pristavba , v jestvujucej casti uz podlahovku mame. Chcel by som to pripojit k tumu istemu kotlu. Mohli by ste mi dat do mailu material , ja si ho u Vas objednam. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  30. 1. 2014

  Dobrý deň. Potrubia https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/potrubia-pre-vodu-vykurovanie/ rozdelovace https://www.atria.sk/clanky/rozdelovace-na-podlahove-a-radiatorove-kurenie/, skrinky https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kurenie-svojpomocne-hepworth/skrinky-pre-rozdelovace/, čerpadlá https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/cerpadla-pre-vykurovanie/aquart/, plastifikator https://www.atria.sk/plastifikator-do-betonu-ivar-pl-10/ a ďalšie príslušenstvo https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kotly/ a ďalší rozcestnik na podlahové kúrenie https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kurenie/. Pekný deň
 • Autor:
  Robert
  Dátum:
  17. 12. 2013

  Mohli by ste mi prosim poradit ohladne spravneho zapojenia rozdelovaca podlahoveho kurenia od TE-SA? Neviem najst informaciu o spravnom smere prudenia vody vo vykurovacom systeme, teda z ktorej strany ma prudit voda do tohto rozdelovaca: http://www.*** a k tomu mam na druhej strane toto: http://www.*** Ak sa nemylim (nie som odbornik) nie je jedno, z ktorej strany do rozdelovaca s termometrom prudi voda, teda z hadice podlahoveho kurenia, alebo z telesa samotneho rozdelovaca. Vedeli by ste mi prosim s tymto poradit? Dakujem -- Robert
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 12. 2013

  Dobrý deň, v tomto prípade je to absolútne jedno z ktorej strany urobíte vstup. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  10. 12. 2013

  Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať, čo všetko potrebujem, ak si chcem podlahové kúrenie spraviť sám. Možno Vám pomôžu nasledujúce údaje : - obytná plocha - 105 m2 - počet okruhov - 10 - maximálna výška kúrenia s poterom - do 11 cm Ďakujem za odpoveď
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  10. 12. 2013

  Dobrý deň, všetko potrebné môžete nájsť na nasledujúcej adrese: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kurenie/ Na 1 m2 budete potrebovať približne 5 m potrubia.
 • Autor:
  Lumír Čehák
  Dátum:
  6. 12. 2013

  Dobrý deň! Prosím o pomoc s projektom ústr. kúrenia.Pozdáva sa mi sortiment aj Vaše ceny,nevylučujem,že materiál tak či tak nakúpim u Vás.Ak by ste mi však mohli poradiť so systémom,potešilo by.Neviem kam môžem poslať výkres pôdorysu stavby,aby sme vedeli,o čom sa bavíme.pošlete mi,prosím adresu.Ďakujem
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  25. 11. 2013

  Potrebujem nezávisle posúdiť už funkčné kurenie krbový teplovodný výmenník 10KW do vody5,5kw Supra aqa ore 58, 7 radiatorov okolo 0,8 kw s prepojením na akumulačnú nádrž 500l. Problemom je, že nedokáže vykuriť cca 90m2 priestoru. Ak je možne doporučiť odborníka. Ďakujem
 • Autor:
  Mirko
  Dátum:
  18. 11. 2013

  Dobry vecer chcel by som sa informovat kolko mam nastavit tepolotu na podlahovom kureni max 50 c JE TO DOBRE ?Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  19. 11. 2013

  Dobrý deň, pri podlahovom kúrení sa zväčša používa cca 50 stupňová voda.
 • Autor:
  Iveta
  Dátum:
  11. 11. 2013

  Dobry deň, chcela by som sa opýtať,či môžem kombinovanú chladničku s mrazničkou postaviť na podlahové kúrenie, pretože teraz kde ju máme, tam podlahové nie je, tak to bolo robené, ale chcem malú rekonštrukciu v kuchyni a toto je pre mňa problém.Tú chladničku by som chcela premiestniť.Máme si dať niečo špecialne pod ňu, alebo čo by ste nám poradil? Vopred ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  11. 11. 2013

  Dobrý deň, áno je možné postaviť chladničku s mrazničkou na podlahové kúrenie, nemalo by to spôsobiť žiadne problémy.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  6. 11. 2013

  Dobry den, prosim Vas o vypracovanie cenovej ponuky pre kurenarsky material. Jedna sa o pripojenie automatickeho kotla na uhlie a bojleru na TUV... Priestor montaze je tech. miestnost - pivnica pod domom. Do pivnice je privedene: - komin 200mm - 3 x PPR trubky (tepla voda, studena voda, cirkulacia) - 2 x Medena rura od rozdelovaca (radiatorove kurenie). V rozdelovaci nie je obeh. cerpadlo, to bude v tech. miestnosti. Poprosim o nacenenie materialu + prip. prace za kompletaz ak je to mozne. Miesto stavby: Zilina
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 11. 2013

  Dobrý deň, nakoľko sme internetový predaj, nevypracúvame cenové ponuky. Žiadaný tovar je potrebné nájsť na našej stránke a vložiť do nákupného košíka. Taktiež neposkytujeme ani služby montáže. Veríme, že Vám pri výbere tovaru a realizovaní projektu pomôžu naše nasledujúce stránky: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kotly/ https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kurenie/ https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/
 • Autor:
  Andrej
  Dátum:
  23. 9. 2013

  Je mozne tento tovar zakupit aj na Orave.Ak ano tak kde.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 9. 2013

  Dobrý deň. Žiaľ nie, iba cez náš e-shop. S pozdravom
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  23. 9. 2013

  Dobry den potrebujem doliat do kurenia Topekor. nieje nieco gde sato da doliat alebo naliat nech to nelejem cez radiator. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 9. 2013

  Dobrý deň. Je nám ľúto, ale nedisponujeme informáciami ohľadom tohto produktu, nakoľko ho nemáme v ponuke. S pozdravom
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  16. 9. 2013

  Dobry den. Mal by som zaujem o CP, to znamena potrebujem rekonstruujem RD a chcem tam dat kotol na elektricke vytapanie, radiatory, radiatory sa budu vytapat aj cez kachle. To znamena bude sa topit kotlom a ak budeme doma tak kachlom. Viete mi spravit CP.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 9. 2013

  Dobrý deň, sme internetový predaj. Cenové ponuky nevypracúvame. Pekný deň
 • Autor:
  Robo
  Dátum:
  24. 7. 2013

  dobry den,chcem sa spytat ohladom podlahoveho kurenia,kolko metrov hadice mozem natocit na jeden okruh??? dakujem za info.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  24. 7. 2013

  Dobrý deň, Na jeden okruh môžte natočiť maximálne 100 m. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  19. 7. 2013

  Dobry den. Folia na systemovych doskach je reflexná? t.j. odraza teplo spat?dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  19. 7. 2013

  Dobrý deň, Áno fólia na systémovej doske je reflexná. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Jan
  Dátum:
  25. 6. 2013

  Dobrý deň, potreboval by som u Vás z akúpiť ešte 400m rúrky: IVAR PEXa 17x2,71317935 v jednom celku, dalo by sa to? Pýtam sa preto, lebo v ponuke je len 120m,240m a 600m. Nakoľko, ani jedna dĺžka mi nesedí, potreboval by som spomýnanú dĺžku 400m v celku. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 6. 2013

  Dobrý deň, pozeral som v sklade a skutočne tam máme 240 a 600 metrový kotúče, z tohto potrubia žiaľ nestriháme, keďže sa jedná naozaj o menej predajné trubky. Z ostatných, napríklad plastohliníku dávame bežné množstvo. Žiaľ v tomto prípade Vám neviem pomôcť, vedenie firmy mi to neumožní. Pekný deň
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  7. 6. 2013

  dobry den, mate na vasej stranke v ponuke aj podlahovy polystyren eps 150s 30mm? neviem ho na stranke najst. dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 6. 2013

  Dobrý deň, Z našej ponuky by Vám mohlo vyhovovať jedine: https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp53/. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ivana
  Dátum:
  28. 5. 2013

  Dobrý deň, My sme montážna firma z Ba. Riešime projekty rodinných domoch, kde bol projektantom navrhnutá systémová polystyrénová izolačná doska UHP54. Chcela by som sa spýtať či by ste nám vedeli spraviť špeciálnu cenu pre montážnu firmu. Ako by to bolo s dopravou do BA. A aké sú dodacie doby. Zatiaľ by sme uvažovali o cca. 140m2 podlahovky. Ďakujem S pozdravom Ing. Ivana
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 5. 2013

  Odpoveď poslaná na email.
 • Autor:
  Jiri
  Dátum:
  28. 5. 2013

  Dobrý den, rád bych do novostavby rodinného domu objednal systémovou desku na podlahové topení. RD stavím v Horním Vadičově, okres Kysucké Nové Mesto. Potřeboval bych: 82 m2 systémové desky UHP 55. 55m2 systémové desky UHP 53. Vzledem k většímu množství bych se rád zeptal, jeslti mi uděláte nějakou lepší cenu + kolik by stála doprava na stavbu - předpokládám, že by asi byla zadarmo (ZA-Vadičov je kousek) Předpokládaný termín objednávky - ještě tento týden, dodání na začátku příštího týdne. Rozhoduji se mezi Vámi a webem http:/// kde mi při tomto odběru dali ještě lepší cenu než je na jejich i vašem webu.... Děkuji za odpověď a budu čekat na Vaši nabídku.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 5. 2013

  Odpoveď poslaná na email.
 • Autor:
  branislav
  Dátum:
  27. 5. 2013

  Dobry den, realizujem objednavku na vasich strankach, ale potrebujem poradit. Mame stare liatinove radiatory, na ktorych su uz stare odvzdusnovacie ventily, chcem sa spytat ci nahodou neviete poradit aky odvzdusnovaci ventil si u vas objednat, aby to na tie radiatory pasovalo - osobne sa v tom nevyznam a neviem aky priemer je spravny... za skoru odpoved dakujem
 • Autor:
  Marian
  Dátum:
  24. 5. 2013

  Dobry den.Chcel by som si u vas objednat 5 balikov systemovych dosak UHP53 a 2x 200m (2 balenia 200m)PEX-AL-PEX potrubia 16mm, plastohlinik Dimond s dovozom na dobierku do Michaloviec.Bolo by to mozne?a kolko by to stalo?Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  24. 5. 2013

  Dobrý deň, doprava polystyrénu a potrubia je spoplatnená sumou 13€ po celom Slovensku. Tovar skladom. Pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  13. 5. 2013

  rád by som Vás požiadal o cenovú ponuku na: ALPEX POTRUBIE 806171050 - 50bm IVAR rozdelovac 7 cestny 553975 - 2 kusy IVAR rozdelovac 12 cestny 553980 - 1 kus Podomietkova skrinka 930x560 1340z - 1 kus Cenovú ponuku Vás poprosím zaslať mailom. Ďakujem. Juraj
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  13. 5. 2013

  Pekný deň prajem. Sme internetový predaj, cenové ponuky nevypracúvame, maximálne Vám viem pomôcť nasledujúcimi linkami na konkrétny tovar. Položky si môžete všetky hodiť do košíka a uvidíte výslednú cenu. V zátvorkách Vám dávam aj lacnejšie alternatívne produkty. Pekný deň. 1. https://www.atria.sk/ivar-alpex-isol-kotuc-16-x-2-806171050/ (alternatíva https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-16-x-2/) 2.https://www.atria.sk/rozdelovac-ivar-7-cestny/ (https://www.atria.sk/nerezovy-rozdelovac-7-cestny-pre-podlahove-vykurovanie/) 3.https://www.atria.sk/rozdelovac-ivar-12-cestny-2/ (https://www.atria.sk/nerezovy-rozdelovac-12-cestny-pre-podlahove-vykurovanie/) 4. https://www.atria.sk/skrinka-podomietkova-pre-rozdelovace-930-x-560/
 • Autor:
  Anna
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry den.Chcem sa opytat,či potrubie na vodu HEPWORTH sa musi izolovat v stene a v podlahe. dakujem
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  1. 3. 2013

  pekny den chcem sa spytat mam podlahove kurenie bty 78 metrov stvorcovych.pec kondezacna atack.ale spotrebu ma okolo11 kubikov denne co je asi strasne vela.csetko ovzdusnene kde mam hladat chybu.moze to byt aj termosta ci co.uz som zufali.prosim o pomoc.dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň. Nevieme ako máte urobené podlahové vykurovanie. Chyba len v kotli nemusí byť. Možno máte namotané malé množstvo potrubia a kotol potrebuje veľa energie, aby sa vykúril priestor. Na cca 70m2 potrebujete mať v podlahe pri plávajúcej/laminátovej podlahe cca 6,7m/m2. To je pri rozlohe 70m2 až 469mb. Ak by tam bola dlažba potrebujete na 1m2, 3,3mb, to je pri rozlohe 70m2 231mb potrubia. Ak máte toto dodržané, zavolajte servis na kotol a skontrolujte výstupnú teplotu do podlahového vykurovania. Podlahové kúrenie na noc nevypínajte. Na termostate si nastavte požadovanú teplotu a to nechajte počas celých 24hod. Odsledujte si takto dlhšie obdobie napr. 10dní. Spotreba by mala klesnúť. S pozdravom, ATRIA
 • Autor:
  iveta
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, Sme internetový predaj, cenové ponuky ani návrh kúrenia nevypracúvaváme. Kompletný sortiment s aktuálnymi cenami nájdete na našej internetovej stránke. - https://www.atria.sk/clanky/podlahove-kurenie-a-vykurovanie/, https://www.atria.sk/polystyrenove-systemove-dosky/.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, v skutočnosti na radiátor nemôžete len tak napojiť podlahové kúrenie, už len do podlahy môže isť voda maximálne o teplote 50 stupňov. A v radiátoroch máte určite viac. Podlahovka musí byť vždy napojená cez rozdeľovače. Napríklad takto: https://www.atria.sk/clanky/podlahove-kurenie-a-vykurovanie/
 • Autor:
  Miro
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry den, Mame hrubu stavbu, kde bolo naprojektovane radiatorove kurenie, casom sme sa rozhodli pre vodne podlahove kurenie. Ak by to bolo mozne mohli by ste mi vypracovat cenovu ponuku? Dom je dvojpodlazny. Obidve podlazia maju 121.5 m/2 t.j. celkova rozloha je 243 m/2 pre vypocet. Celkove straty domu nebudem pisat, lebo nejake veci oproti projektu sa zmenili, ale tu su udaje o dome: 44 porotherm P+D okna 3 izolacne skla Vonkajsia izolacia 10 cm nobasil. Ako podlahu by sme mali v kuchyna a kupelna dlazba, zvysok domu plavajuca alebo drevena podlah. Prosim vas mohli by ste ponuku spravit na cely komplet, co sa tyka izolacie,podlahoveho kurenia, vsetkych sucasti (ventily a pod.) pripadne aj cenu prace ak robite aj realizacie. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, Sme internetový predaj, cenové ponuky ani návrh kúrenia nevypracúvaváme. Kompletný sortiment s aktuálnymi cenami nájdete na našej internetovej stránke. - https://www.atria.sk/clanky/podlahove-kurenie-a-vykurovanie/, https://www.atria.sk/polystyrenove-systemove-dosky/.
 • Autor:
  Antón
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Chcel by som si u Vás dať spracovať cenovú ponuku. Ako Vám poslať podklady?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, Sme internetový predaj, cenové ponuky ani návrh kúrenia nevypracúvavame. Kompletný sortiment s aktuálnymi cenami nájdete na našej internetovej stránke. - https://www.atria.sk/clanky/podlahove-kur
 • Autor:
  Jana
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry den, prosim vas, ked si dnes objednam material na podlahove kurenie aky je možny najbližší termin dodania? dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, ak je tovar na sklade, tak je expedovaný ešte v deň objednávky. Avšak ak nieje na sklade, vždy sa so zákazníkom komunikuje približný termín. Pekný deň.
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň. Potrebujem urobiť rozvody vody studenej i teplej v rodinnom dome. Uvažujem o kúpe PEX al PEX so skrutkovacími spojkami. Prosím Vás o rady ohľadom dimenzií. 1. prívod vody SV i TV je v pivnici ( kotol ) 2. na prvom poschodí máme kuch. drez, umývačku riadov, 2 umývadlá, sprchový kút, WC, práčku 3. na 2. poschodí máme 2 WC, 3 umývadlá, vanu Prikladám schému. Prosím Vás o radu či stačí použiť dimenziu 16 alebo 20 ? Prípadne kombináciu dole 20 hore 16... Neviem nie som odborník. Hneď ako mi poradíte urobím objednávku . Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, s dimenziou je to takto. Na rozvod vody v bežnom dome stačí vždy priemer 16. Na kúrenie od kotla zoberte priemer 20, ktoré bude vlastne ako stúpačka až na druhé poschodie a potom odbočkou zasa na potrubie 16 k radiátorom, či podlahovému kúreniu. Prikladám schému. https://www.atria.sk/clanky/podlahove-kurenie-a-vykurovanie/ Pekný deň,
 • Autor:
  martin
  Dátum:
  7. 6. 2017

  Dobrý deň. Priemer 20 myslíte vnútorný priemer? Stačí, ak bude medzi poschodiami rodinného domu spravená stupačka kúrenia Pex-al-pex 20 ktorá má vnútorný priemer 15,9mm ktorá pôjde do rozvádzača na podlahové a na radiátory. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  9. 6. 2017

  Dobrý deň. Áno ide o vnútorný priemer. Áno bude Vám stačiť pex-al-pex 20. Pekný deň.
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Je možné použiť pre podlahové kúrenie aj pec na tuhé palivo alebo iba na plyn. V prípade ak áno aká pec na tuhé palivo by bola vhodná
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, áno je to možné, avšak treba ho vyregulovať aby púšťal do podlahovky maximálne 55 stupňov.
 • Autor:
  stano
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň chcem sa vás opýtať keď by som vám poslal projekt domu vedeli by ste my vypočítať koľko materiálu by som potreboval???a aké trubky,kolená,atď??ďakujem zaťial.Hlavne ma zaujíma koľko stojí material do celého domu.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, žiaľ cenové ponuky nevypracúvame, kompletný materiál sa nachádza na eshope. Maximálne môžem pomôcť nasledujúcimi linkami.https://www.atria.sk/clanky/podlahove-kurenie-a-vykurovanie/, https://www.atria.sk/polystyrenove-systemove-dosky/navod-pre-podlahove-kurenie/, https://www.atria.sk/clanky/suvisiaci-tovar-2/
 • Autor:
  Miro
  Dátum:
  1. 3. 2013

  pozdravujem. môžem mať rozdeľovač podlahového kúrenia pod úrovňou podlahy? Napr. v suteréne?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, rozdeľovač, kotol alebo iné zariadenie môže byť hocikde. Pekný deň.
 • Autor:
  Milan
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry vec. Da sa pri nakupe vyuzit aj Sphere card? Ak ano tak kolko percent alebo zlavova karta stavebneho sporenia? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, žiaľ nie. Zľavy na SPHERE card ani na zľavovú kartu stavebného sporenia neposkytujeme. Poskytujeme maximálne možné zľavy aj bez týchto kariet. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ľubomír
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry,potreboval by som vypocet na podlahove kurenie,pripravu si robime svojpomocne,obytna plocha domu je 117m2,poprosil by som len trubky,izolaciu(polystyren) a pletivo na uchytenie alebo nieco novsie a jednoduchsie,dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, žiaľ cenové ponuky nevypracúvame, kompletný sortiment sa nachádza na eshope. Môžem pomôcť týmito linkami. Systémové dosky - https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp55/, potrubie na podlahové kúrenie - https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-16-x-2/. Pletivo nepredávame, máme polystyrén do ktorého sa už priamo ukladajú potrubia. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Lubomír,použite na podlahový polystyrén min 5cm/preložením 2cm s 3cm napr/ preložením izolačnej odrazovej AL fólie s 2mm polystyrénom / s obyčajnou stavebnou kari-rohožou d 5 alebo d 6x15x15 rozmerov 2m x 3m a potom si podľa toho ako šablony navíjate rozvody s roztečou 15 cmm a pripevňujete ich lykom na každých 20-30cm potom zalejete podlahu s pridaním plastifikátora min.hrúbky betónu od 5cm do 8cm.Je to oveľa pracnejšie ale oveľa lacnejšie prevedenie ak chcete ušetriť stovky eúr na veľké plochy.Sú tu špekulatívne neopodstatnené názory "expertov",že rohož pri dotyku potrubia a práce betónu môže poškodiť ale tá rohož je aj proti posilneniu betónu a pohybu v ňom ako aj nahriatiu mriežky kari-rohože zvyšuje efektívnosť hriatia v podlahe a udržanie tepla dlhodobejšie.Môžem potvrdiť že účinnosť pri malých teplotách je stabilná s nízkymi nákladmi na plyn.
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry den, hladam firmu, ktora by nam vedela vyhotovit projekt kombinovaneho kurenia pre 3 rodinne domy s vykazom vymer. Ak by bola cena priazniva kompletne systemy by sme odobrali od Vas. Ak mate zaujem, prosim dajte mi vediet, co k vypracovaniu jednotlivych projektov budete potrebovat. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Projekty nevypracúvame. Aktuálne ceny tovaru sú uvedené na našej stránke. Ďakujeme Vám za pochopenie.
 • Autor:
  marko
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry den, alebo uz vecer :) Potreboval by som poradit...ideme rekonstruovat jeden stary dom s uzitkovou plochou cca 230m2, potrebovali by sme tam vymysliet co najuspornejsie vykurovanie a ohrev teplej vody. Miestnosti tam bude 7 (chodba-obyvacka-kuchyna v jednom=110m2, 3 izby, kupelna, skladik, dielna). Je to len prizemny dom, bez poschodia. Planujeme aj zateplenie, kedze je to dom este z doby kamennej....mury su tam 50cm obvodove, 30cm priecky a nove priecky budu 10cm. Viete mi nieco dobre poradit? Potreboval by som komplet zostavu kurenia a jednoznacne by som chcel podlahove a ak sa to cenovo oplati tak elektricky kotol kedze je najpraktickejsi na prevadzku...ale ak by to cenovo vyslo lacnejsie s plynovym alebo dajme tomu na ekohrasok, tak aj ten moze prist do uvahy.... Poprosim odpovedat na email. Vopred Vam velmi pekne dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, ťažko navrhnúť celé kúrenie len tak z hlavy. Ale ak potrebujete čo najúspornejšie riešenie, tým je kondenzačný kotol osadený modulačným termostatom s ekvitermickým čidlom v zostave so 120 litrovým zásobníkom. https://www.atria.sk/kondenzacne-kotly/zostavy-kotol-a-zasobnik/ Z tohto výberu je vhodný napríklad Junkers, Vaillant, Protherm. Kotle sú prioritne vhodné pre podlahové kúrenie s kombináciou radiátorového kúrenia. Na takú veľkú chalupu by som jednodznačne odporučil 24 kW kotol, vyšší výkon už určite nie. Pekný deň.
 • Autor:
  maroš
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry den, no ja som si tiez ten 28kw protherm pozeral so zasobnikom...len sa obavam tej spotreby elektriky....nemate nejake skusenosti s prevadzkou tohto kotla? Viem ze nepojde cely den na maximum vykonu, aj z toho dovodu ze na podlahovku netreba 80 stupnova voda...ale predsa len sa obavam tej velkej spotreby. Nemate k dispozicii nejaky prepocet priemernej spotreby?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, u plynového kotla je spotreba elektriky veľmi malá, v podstate len krúti ventilátorom a svieti displej, to je všetko. Na podlahové kúrenie je vhodná voda maximálne o teploty nejakých 50 stupňov. A prepočet spotreby nieje k dispozícií od žiadneho výrobcu. Avšak pri kondenzačných kotloch sa spotreby plynu môžete obávať určite menej ako u klasického kotla.
 • Autor:
  Kamil
  Dátum:
  1. 3. 2013

  GRUNDFOS UP 15-14 BT - toto čerpadlo dá sa použiť na zabezpečenie obeho vody v podlahovom kúrení?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, toto je cirkulačné čerpadlo a nieje určené na podlahové kúrenie. Fungovať bude, ale či dobre, to Vám neviem povedať. Pre podlahové kúrenie môžete použiť aké koľvek iné obehové čerpadlo.
 • Autor:
  Ľubomír
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry den,chceli by sme riesit podlahove kurenie do kupelne cca 8m2. Kurenie v dome je riesene prostrednictvom plynoveho kotla a aj kotla na tuhe palivo. Vzdialenost kupelne od oboch kotlov je cca 2m /o poschodie vyssie/ Chcem sa informovat ci je potrebne nainstalovat zmiesavac s cerpadlom alebo staci bez ak je u oboch kotloch samostatne cerpadlo. Popripade Vas popprosim poradit ako sa to da vyriesit. Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, pre podlahové kúrenie len do kúpelky je škoda kupovať rozdeľovač. Natiahnite si tam potrubie a prepojte ho cez tento ventil https://www.atria.sk/rtl-ventil-ivar-ek-590001/ . Ten oddelí horúcu vodu na nejakých 50 stupňov, ktorá už môže isť do podlahového kúrenia, vykurovania.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry den, chcem Vas poprosit o radu, riesim podlahove kurenie do 1 izboveho bytu, kde buzde vykurovana podlaha v izbe, chodbe, kupelke kuchyna bude bez vykurovania. Chcel by som tu jednu izbu spravit na 2 okruhy a chodbu a kupelku na jeden. Rovnako spravim pripravu na pripadne domotnovanie radiatora do kuchyne, ale len trubky. Malo by to vykurit aj vratane kuchyne, lebo byt je zatepleny a ma plastove okna. Chcem Vas poprosit aky rozdelovac tam dat? ravnako ako aj skrinku pre rozdelovac, pravdepodobne asi 4 cestny? A aky je rozdiel v rozdelovaci pre podlahove oproti klasickemu rovnako ako nerez a mosadz?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, na jeden okruh potrubia od rozdeľovača pre podlahové vykurovanie môže isť maximálne 50 metrov. Neviem teraz akú veľkú izbu máte, ale keby ste dali tri okruhy, vyregulovanie by bolo možno najskladnejšie. Rozdiel medzi nerezovým a mosadzným nieje v podstate žiadne, len v použitom materiálu a vyhotovenia prietokomerom. Nerezový rozdeľovač a dvoj regulačné, dá sa povedať, že tam vznikne určitá výhoda pri regulácií podlahového kúrenia. A keď teda ostaneme u Vašeho návrhu, tak áno, 4 okruhy rozdeľovača pre podlahové vykurovanie.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  1. 3. 2013

  dakujem za Vasu odpoved, aky rozdelovac by ste mi doporucil? Ta jedna izba ma velkost len cca 15 metrov stvorcovych, ale nebude tam ziadne ine vykurovanie v celom byte, len to podlahove v izbe, kupelke a malej chodbe. V kuchyni nebude ziadne kurenie, uvazujem ze tam spravim len privod vody z rozdelovaca, keby to podlahovka nevedela utiahnut, tak sa pripoji radiator, ale cinzak je zatepleny, tehlovy, plastove okna.... Posielam Vam nakres bytu v prilohe. Je potreba davat este od kotla nejaky ventil, ktory prepusti urcitu teplotu? lebo jeden znamy mi vravel, ze to sa da nastavit na kotlu a nepotrebujem take, len zbytocne vyhodene peniaze.... Kotol budem Viessmann do komina s ohrevom teplej vody. Rozmyslal som ho kupit u Vas, ale na kotol mam lepsiu ponuku, mam nejakych 750 euro aj s termostatom, pokial by ste vedeli dat lepsi cenu kludne ho zoberiem od Vas s radostou. Dakujem a pekny den
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, na kotly sa dá nastaviť výstupná teplota, lenže na podlahové kúrenie potrebujeme 50 stupňov ad o radiátorov viacej, ktoré sú určite naprojektované na vyššiu teplotu, stať sa môže to, že budú slabo kúriť. Ďalším riešením je použitie rtl ventilu pre podlahové vykurovanie. https://www.atria.sk/rtl-ventil-ivar-ek-590001/ A pre poskytnutie lepšej ceny na viessmann, potrebujeme jednoznačnú cenovú ponuku od konkurencie. Buď odkaz na eshop, alebo nejakú cenovú ponuky, ktorú Vám poslali.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  1. 3. 2013

  nebudem tam mat radiatory ziadne, ale chcem kotol Viessmann Vitopend 100 s ohrevom teplej vody. Ale nastavit sa teplota da vraj len na kondenzacnom, to mi povedal predajca kotlu. Ale clovek, ktory mi to ma montovat vravi, ze to netreba, preto by som chcel pocut nazor niekoho dalsieho. A budem tam mat 2 okruhy, neda sa ten ventil pouzit priamo z kotla este pred rozdelovac? Alebo na rozdelovaci sa neda nastavit teplota? tam sa len nastavuje mnoszstvo vody, ktora tam ma ist? Este ma zaujima, vy nemate foliu, ktora sa dava na trubky podlahoveho kurenia? Ponuku na kotol mam len v prilohe mailu. Alebo len ako text v mailu. Dakujem a pekny den
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Teraz presne neviem povedať, že či sa to dá nastaviť aj na klasickom viessmane. Každopádne ak nebudete mať žiadny radiátor, tak ten rtl ventil dáte pred rozdeľovač. A jednoznačne do podlahového kúrenia nemôžete pustiť vodu okolo 70-80 stupňov, za chvíľu popraská. Na rozdeľovači nastavíte iba prietok, teplota sa dá nastaviť iba u tohto drahšieho typu https://www.atria.sk/mosadzne-rozdelovace/rozdelovace-podlahove-kurenie/ivar-rozdelovace-s-cerpadlom/ . Skúste sa spýtať servisáka, ktorý bude kotol spúšťať, že či sa dá nastaviť výstupná teplota pre podlahové kúrenie. A keď nie, môžme vymyslieť niečo iné. F A tu fóliu nemáme, používame polystyrén pre podlahové kúrenie a tam už je tá fólia. Znova píšem, na urobenie ceny na kotol potrebujeme niečo rukolapné, z čoho je zrejme, že skutočne konkurencia dáva nižšiu cenu. Podľa len emailu od niekoho, to neviem či s tým pochodím u vedenia.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dakujem za odpoved, spytam sa servisaka, poslem Vam ponuku do mailu. Mozete mi prosim este poradit ohladom rozdelovaca? Ktory tam je vhodny? bude to rozdelene na 2 okruhy, ale rad by som tam nechal jeden na vyse, keby budem musiet pripojovat nahodou radiator, keby to nestihalo vykuroavat, ale myslim si ze to nebude potrebne. Nechapem v com je rozdiel v rozdelovaci na podlahovku a na radiatory, ked tam musim dat ten ventil aby tam nesla vecsia teplota.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Keď dávate dva okruhy, tak stačí dvoj okruhový, ale teda jeden na vyše, tak troj a zablenduje sa zátkou https://www.atria.sk/zatka-armatury-typu-ek-550090/ Rozdeľovač na podlahové kúrenie má prietokomer, aby človek vedel vyregulovať presne vetvy podľa požiadavky, lebo jedna môže byť dlhšia ako druhá. U radiátorov toto netreba, tak nemajú prietokomery. Všimnite si podla obrázkov. Iný rozdiel v tom nieje.
 • Autor:
  imrich
  Dátum:
  1. 3. 2013

  potreboval by som poradiť s návrhom vykurovania pre RD. Žiaľ, projekt vykurovania nemám v elektronickej podobe, tak Vám posielam pôdorysy a aspoň základné údaje: Novostavba sa nachádza v Košiciach, má 2 poschodia, bez pivnice, úžitková plocha na spolu 231 m2. Dole podlahovka, hore radiátory (dole rozvádzač na 10 okruhov, hore na 8). Hrúbka podlahy dole 15 cm, hore 10 cm. Okrem toho by som bol rád, ak by sa horná kúpeľňa dala samostane vykúriť aj v lete (resp. jar/jeseň) bez potreby spúšťať celý systém Tepelné straty objektu projektované na 12,5 kW/rok. (je možné, že budú o niečo menšie, nakoľko oproti projektu uvažujem o väčšej hrúbke izolácie (15cm namiesto 12) a trojsklo namiesto dvojskla). Predpokladaná potreba tepla na vykurovanie: 24,2 MWh/rok, denná potreba pre ohrev teplej vody: 8MWh/rok. Ročný spotreba plynu na kúrenie bola projektovaná na 3500 m3. Dom je orientovaný V-J-Z (V, JV - čelný pohľad, JZ - bočný pohľad; smer juh sever ide cez dom diagonálne - zľava dole, vpravo hore), pričom strecha je hlavne na JV a JZ, na juh strecha nie je. Sklon strechy 35° JV, 20°JZ, 35°Z Oproti pôvodnému projektu kúrenia došlo k viacerým zmenám. Uvažujem o solárnej zostave, podľa ceny aspoň na teplú vodu, príp. aj na podporu kúrenia. Zostava by mala byť aspoň trochu "inteligentná", čím mám na mysli čo najefektívnejšie využívanie dostupných zdrojov v závislosti od vstupných údajov - zbytočne neprekurovať, využívať solar, ... V dome bude krb, kúrenie v prechodnom období, bez napojenia na celý systém. Kotolňa je trochu malá (cca 7,5m3), ideálne by bol kotol s integrovaným zásobníkom 200 l -250l, rozmery 60/60 cm, ku ktorému by neboli potrebné ďalšie čerpadlá. Komín: Absolut 140, pripravený na kondenzačný kotol. Projektovaný kotol Vitodens 333-F, WS3C, bez solárnej zostavy (podľa mňa stačí aj o triedu nižší) Potreboval by som vedieť, aká zostava je pre moje požiadavky najvýhodnejšia. Nie som fixovaný na žiadneho výrobcu, pri podobnej cene uprednostním skôr nemeckú firmu (za ktoré je považujem Viessmann, Buderus, Junkers) či dlhšiu záruku, avšak bez "záludností". Očakávam "user friendly" ovládanie Celkovú cenu mi asi nebudete vedieť povedať, budem rád, ak sa to bude dať urobiť na príkladnej zostave. Neuvažujem o luxusných či drahých radiátoroch, hľadám skôr kvalitu za rozumnú cenu, resp. čo najlepší pomer cena/výkon/spoľahlivosť. Čo by ste mi navrhli vy? Je rozpočet 10.000,- EUR, ktoré mám rezervované na kúrenie, reálny alebo zďaleka nie? Verím, že nájdem v Košiciach či okolí (Prešov) dodávateľa, ktorý bude ochotný dať iba prácu a ja mu dodám (od Vás) všetky potrebné komponenty. Ak máte v tomto smere skúsenosti, rád si nechám poradiť. Dodávku predpokladám ku koncu roka. Veľmi pekne ďakujem za Váš čas.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň, v prvom rade viessmann rady 333 sa takmer vôbec nepredáva, vzhľadom na neprimerane vysokú cenu. A v nižších radách, ako napríklad 100 neobsahuje plynulú reguláciu výkonu, pokiaľ by ste radi nemeckého výrobcu, tak jednodznačne Junkers alebo Buderus. V podstate sú to veľmi podobné kotle so vstavaným zásobníkom. https://www.atria.sk/junkers-cerapuracu-smart-zwsb-30-4-a/ Lenže ak máte tepelné straty 12 kW, ci už máte aj podlahové kúrenie, či nie. Doporučoval by som kotol o veľkosti 12 kW. Tento junkers má od 7 do 23. Čo je síce dobre, ale v prechodných obdobiach, no neviem. Napríklad Protherm tiger codens https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/ začína od 5 kW. Ale ak chcete ešte solárko s kombináciou kotla so vstavaným zásobníkom, tak takéto zapojenie sa v podstate nedá urobiť a ani sa nepoužíva. Zoberie sa solárko minimálne s 300 l zásobníkom https://www.atria.sk/solarne-zostavy-hewalex-3s/ a dokúpi sa len kondenzačný kotol o veľkosti 14 kW https://www.atria.sk/junkers-cerapursmart-zsb-14-3-c/ . V podstate vhodný, či na radiátor, alebo podlahové vykurovanie s plynulou reguláciu výkonu. Ale tých desať tisíc je až až dosť.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Zdravim, potrebujem si kupit plynovy kotol do rodinneho domu 120m2.neviem podla coho sa to vybera.Plynar mi hovoril ze od 12 do 24 kw.ale aku znacku?budem mat podlahove kurenie kombinovane s radiatormy.zasobnik na teplu vodu by mal bit zabudovany skotlom.A este neskor rozmyslam ze by som mohol napojit solarne klektory na ohrev teplej vody.dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Ten rozsah výkonu môže byť. V podstate ak máte podlahové kúrenie jednoznačne vyberte kondenzačný kotol, klasické plynové sa v podstate ani nepredávajú. V prvom rade treba vybrať značku, ktorá ma na SK oficiálne zastúpenie výrobcu, napríklad Junkers, Protherm, či Vaillant. Ale nejaký zásadný rozdiel medzi nimi neexistuje
 • Autor:
  Richard
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry den,chcem sa spytat na ceny hadic do podlahoveho kurenia,
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Všetky ceny pre potrubia na podlahové kúrenia sa nachádzajú tu https://www.atria.sk/potrubie-pre-vodu-vykurovanie/
 • Autor:
  Romana
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý den, chcela by som sa spýtať, či by ste mi mohli dať cenovú ponuku na podlahové kúrenie s komplet materiálom čo k tomu patrí na 180m2. Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň. Cenové ponuky na podlahové kúrenie nevypracúvavame. Kompletný materiál so zľavami sa nachádza sa eshope. Nasledujúci link Vám môže pomôcť, čo všetko potrebujete na podlahové kúrenie. https://www.atria.sk/clanky/podlahove-kurenie-a-vykurovanie/ , https://www.atria.sk/clanky/suvisiaci-tovar-2/ a návod na podlahové kúrenie https://www.atria.sk/polystyrenove-systemove-dosky/navod-pre-podlahove-kurenie/
 • Autor:
  Roman
  Dátum:
  1. 3. 2013

  zdravým, chcem si urobyť podlahové kúrenie napájané krbom, stačí dať na zem 5cm polystyren na to čiernu foliu prípadne hliníkovú a karirohož, uchytiť kurenársku trubku 20tku hlinikoplást či ako sa to volá a zaliať poterom do akej minimálnej hrúbky a aký treba zaliať beton?Je možné že to bude fungovať? Potom sa to pripojí na rozdelovač a stačí to pripojiť zo spiatočky čo pôjde z radiatorou? Či ako by sa to malo správne urobyť? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň. Pri podlahovom kúrení použijete polystyrén https://www.atria.sk/polystyrenove-systemove-dosky/ najčastejšie sa dáva UHP55, do neho potrubie o priemere 16mm https://www.atria.sk/potrubie-pre-vodu-vykurovanie/ ten zalejete betónom, asi o hrúbke 5 cm. Potrubie pripojíte na rozdeľovač, ktorým sa potom regulujú jednotlive vetvy podlahového kúrenia, napríklad ako je to tu https://www.atria.sk/clanky/podlahove-kurenie-a-vykurovanie/
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  1. 3. 2013

  dobry deň. chcem sa opytať? či by sa dalo aj tak zapojiť na jednu izbu - moja shcema: kotol-potrubia na kurenie a podlahovku-polystyren na podlahovku-plavajuca podlaha ( je nutne použiť rozdeľovač a radiator)
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň. Vy rozdeľovač na radiátorové kúrenie nemusíte vôbec použiť. Radiátory by ste pripájali na T - kusy. Na podlahové kúrenie zasa rozdeľovač musíte použiť, inač by sa podlahovka nedala vyregulovať. V skutočnosti som presne nerozumel Vašej otázke.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  1. 3. 2013

  topím v byte rádiatormi a chcem si dať podlahové kúrenie. Potreboval by som vedieť či je možne poslať nieake video o montáži a cenovú ponuku. rozmer jednej izby je 16 m. štvorcových.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Video o montáží sa nachádzajú len tu https://www.atria.sk/kurenie-svojpomocne-hepworth/instruktazne-video-montaze/. Cenové ponuky robíme len z výpisu materiálu. Podlahové kúrenie si môžete dorobiť cez rozdeľovač s čerpadlom https://www.atria.sk/mosadzne-rozdelovace/rozdelovace-podlahove-kurenie/ivar-rozdelovace-s-cerpadlom/ čerpadlo s ventilom oddelí vykurovaciu vodu z radiátorov, ktorú môžete použiť pre podlahové kúrenie
 • Autor:
  ELEM
  Dátum:
  1. 3. 2013

  DOBRY VECER.CHCEM SA VAS OPYTAT CI MI NEVIETE PORADIT AKY KOTOL MAM DAT DO NOVOSTAVBY?NAPROJEKTOVANE MAM VIESSMANN VITODENS 300+100L ZASOBNIK,KURENAR MI NAVRHUJE PROTHERM LEV AQUA KOMPLET 120L ZASOBNIKOM. DOM JE BUNGALOV Z YTONG LAMBDY,PLASTOVE OKNA-SALAMANDER,PODLAHOVE KURENIE-95m2+V IZBACH KORAD RADIATORY 5ks 600x1200+REBRIKOVE RADIATORY 3ks ROZDELOVACE MAM 7-OKRUHOVY A 5-OKRUHOVY,OBY DVA SU KOMPLET S CERPADLOM V DOME BUDE AJ KADERNICTVO,PRETO TREBA KOTOL ZO ZASOBNIKOM.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň. V prvom rade treba využiť akcie https://www.atria.sk/#akcie. V podstate na podlahové kúrenie sa hodí každý kotol, osobne si myslím, že nemá význam kupovať predražený kotol Viesmann, keď je úplne vhodný Vaillant, alebo Junkers. Skôr pre to podlahové kúrenie by som doporučil Junkers so vstavaným zásobníkom https://www.atria.sk/junkers-cerapuracu-smart-zwsb-30-4-a/ , alebo Vaillant v zostave https://www.atria.sk/kondenzacne-kotly/zostavy-kotol-a-zasobnik/vaillant/ .
 • Autor:
  Lenka
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobry den, mali by sme zaujem cez vas e-shop objednat systemovu dosku UHP54 alebo 55 (upresnila by som neskor) na 112.607 m2 - 11 baleni a potrubie PEX-AL-PEX 16x2 - 1025 bm. Chcela by sm sa vopred infomovat ohladom moznosti dopravy - do Malinova, okres Senec. Aka by bola suma za dopravu a tiez ako rychlo od zadania objednavky je mozne dany tovar vyexpedovat? Dakujem. S pozdravom,
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2013

  Dobrý deň. Doprava na miesto určenia je spoplatená sumou 13 euro. Pravidelný rozvoz nadrozmerných zásielok na Bratislavu je každý štvrtok. Takže pokiaľ stihnete tovar objednať tak do stredy obeda. Mohli by ste ho už vo štvrtok v Malinovom.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  28. 3. 2017

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, akým potrubím (priemer) musí byť ťahaný prívod k rozdeľovaču. Rozdeľovač je 6-cestný (600m trubiek, cca 80m2). Navrhnuté kúrenárom máme 20mm, v obchode nám povedali, že máme dať aspoň 26mm, že to bude určite málo.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  28. 3. 2017

  Ešte dodám, že rozvod bude 16mm trubkami.info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
chat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Meno
E-mail
Vaša otázka
 

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ